Mastný krém na konečky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=73e6574804819465dc03aed8c5d34f80Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 6:25 pm    Předmět: Citovat

Valalo ty jsi používala taky Lipolotio Question Já vždy napatlala tak 10 cm konečků přestříkala Gliss Kurem Oil Nutritive a vlásky byly spokojené Cool Dokonce se to celé vsáklo a konečky byly krásně heboučké a voňely Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím,já taky občas máznu Lipolotiem,připadá mi lepší,než olejík.Nemám po něm tak "umaštěné"vlasy,ani když dám víc.Takže taky spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

Michalka napsal:
Souhlasím,já taky občas máznu Lipolotiem,připadá mi lepší,než olejík.Nemám po něm tak "umaštěné"vlasy,ani když dám víc.Takže taky spokojenost.


Tak, tak, občas jsem mázla i víckrát denně a vždy se vsákl a vlásky ani moc nezatěžoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Valalo ty jsi používala taky Lipolotio Question Já vždy napatlala tak 10 cm konečků přestříkala Gliss Kurem Oil Nutritive a vlásky byly spokojené Cool Dokonce se to celé vsáklo a konečky byly krásně heboučké a voňely Wink

Ano, je to fajn krem, ale mne moc mastil. Mozno prve dve pouzitia boli v poho, ale vlaskom neskor prestal chutiť. Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Ano, je to fajn krem, ale mne moc mastil. Mozno prve dve pouzitia boli v poho, ale vlaskom neskor prestal chutiť. Confused Confused Confused


To je škoda, že ti nesedl. Mě vyhovoval úplně úžasně, pomalu lepší něž kdejaká přímo na konečky určená patladla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
patladla.

Si ma pobavila Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Si ma pobavila Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing To je dobře Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Muzu se zeptat, co to presne to Lipolotio je? Nevim, jestli jsem spravne pochopila, zda je to primo urcene na vlasy? Kolik to takhle stoji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:23 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Muzu se zeptat, co to presne to Lipolotio je? Nevim, jestli jsem spravne pochopila, zda je to primo urcene na vlasy? Kolik to takhle stoji?


Ne-e, na vlasy to není, je to na kůži. Jsou dva druhy Excipial U Hydrolotio - mléko, spíš gelovité, na mírně až středně vysušenou kůži - ten jsem na vlasy nezkoušela, a pak je Excipial U Lipolotio - mléko, husté a výživné, na středně a hodně vysušenou kůži - to jsem patlala i do vlasů v kombinaci se sperjem Gliss Kur Oil Nutritive a bylo to vážně dobré.
Jen je problém, že vždy jsem ho měla jen na recept, doplácela jsem asi 12 Kč. Ono je právě léčebné a nevím jestli je na volný prodej. Kouknu a kdyžtak hodím odkaz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:26 am    Předmět: Citovat

http://www.lekarna.cz/excipial-u-lipolotio-1x200ml-emulze/
Tož, z tohoto usuzuji, že je i volně prodejné a ani není tak drahé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.