Která henna je nejlepší?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcaa86cc73445b327755b34df65f36e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

citace:
hajula napsal:
tak to rada slysim Wink tuhle hennu jsem si prave vcera objednavala-tu kilovku, s kamaradkou(ktera jeste nehennila, ale po mych recenzich se rozhodla to taky zkusit:) ) napul. tak jsem na nu zvedava. o barvu mi ani tak nejde, vlasy mam ted skoro cerny, ale hlavne aby byly trochu silnejsi a hustsi, pac je mam jemny a splihavajici..


No tak to neolutuješ Wink


jee, tak to se ted tesim este vic Smile v pondeli nebo v utery by mi mela prjit, tak ji hned vyzkousim a pak poreferuju, jak jsem dopadla Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

Holky,koupila jsem si na www.cajkorenikuskus.cz hennu el cahiru,nemáte s ní někdo zkušenosti?měla by barvit do mahagonova...A ještě jestli nevíte,jak barví heenara,ale to bude asi jen zábal,a potom henna mehandi?díííky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Dančula napsal:
Holky,koupila jsem si na www.cajkorenikuskus.cz hennu el cahiru,nemáte s ní někdo zkušenosti?měla by barvit do mahagonova...A ještě jestli nevíte,jak barví heenara,ale to bude asi jen zábal,a potom henna mehandi?díííky moc.



..tak elcahiru neznám, ale henna Mehandi barví krásně (už jsem to tu někdy myslim psala)..je to henna Hesh, tmavě mahagonově až do hněda.
Ale asi bude záležet jakou barvu máš ted.
A heenara je bylinný zábal, trošku zabarvuje , ale nebarví, že by ti obarvil vlasy. Já si ted Heenaru míchám do henny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
britule6
0-7
0-7


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 6:38 pm    Předmět: Pravá henna Indická Citovat

Dobrý den všichni,
Připojuji následující příspěvek o henně podle mých dlouholetých zkušeností používání s hennou.
V Čechách existuje několik mýtů o henně: 1) henna dokonale neobarví, 2) henna musí působit na hlavě 6 hodin. Také jsem si to myslela, až do té doby kdy jsem pochopila že do Čech se dováží jen to nejlevnější, odrůda henny není kvalitní a zpracování také, není většinou obohacena o jiné přírodní složky které způsobí že barva se opravdu chytí. Měla jsem dva problémy chemii já ani má dcera nemůžem, jelikož jsme alergici a příliž nám padají vlasy, moje dcera dokonce po opakovaném odbarvení zjistila že po 2 letech přišla o 1/3 vlasů a nakonec se léčila na antidepresivech, já měla problém ve 40 letech přírodně překrýt mé šediny. Zkoušela jsem snad uplně všechny henny na českém trhu a zjistila že žádná mi šediny nedokáže překrýt a cítila jsem se stará.

Uplně náhodou jsem v Egyptě koupila světovou značku henny Eagles a Herbul a byla mile překvapená že konečně něco co mi nejen vypadané vlasy navrátilo ale i šedivé vlasy byly dokonale překryté. Tato henna se nevymívá musí odrůst. Henna obarví vaše vlasy už po hodině, nemusíte s ní chodit spát.
Tato ve světě známá značka se vyrábí v několika odstínech a dají se navzájem namíchat.
Značka Eagles a Herbul, která se na českém trhu neprodává jelikož by tato kvalitní směs nemohla konkurovat s jinými hennami na čekém trhu s cenově které se v indii nakupují za pár centů a dováží k nám, tak to tady žádná ani společnost nenabízí.No jo ale vzniknul problém, kde ji teda koupit když ji potřebuji, zjistila jsem že třeba v Turecku, Anglii, Franci a Americe nebo Chorvatsku, jenže i s poštou z Ameriky Vám to vyjde na strašné peníze, to je ale škoda že, navíc má tato značka klinické testování pro země Evropské unie.

Pravá henna Indická Eagles a Herbul obsahuje kromě specialní odrůdy odborně sušení také jiné přírodní látky, které se přidávají do přírodních kosmetik na tělo i obličej, a my je tu také neznáme, Jso to: bylinný hena prášek, zelená amla, černá ritha, shikakay, kyselina citronová, listy tymiánu, tříselný extrakt katha, magnesium. Henna také obsahuje 2% sušených konzervantů které absolutně neponičí vaše vlasy a působí se zalitím horké vody jako spínací faktory k obarvení, jelikož základem je příroda kterí vlas neporuší ale obalí, zdá se vám pak že vlas je pevnější a silnější, vlasy se lesknou a netřepí, na sluníčku nerezaví, jsou pružné. Odstíny barev, které chcete docílit, to záleží na konkrétním složení barvy, například do rezavé je přidán citron, jinam do tmavších je přidána odrůda henny indigo. Henna vlasy neodbarvuje. Sytost barvy je ovlivněna dobou barvení.

Moje sestra trpí na lupénku, lékař jí hennu schválil ani ona nyní jinou barvu nepoužívá. Moje rodina ji již používá 3 roky, necháme si ji vozit přímo z Indie, je to značka vývozní kvality, indové ji vyrábí jen pro vývoz do celého světa, ráda všem poradím, můžete mne oslovit jakým koliv dotazem e-mailem, mám tu i nějaké vzorky klidně zašlu aby jste mohli porovnat.
Budte na sebe opatrní s nějakým tím chemickým barvením, podívejte se na ženy kolem 50 let, mají vlasy po dlouholetém užívání chemie řídké a nezdravé, přitom by k tomu vůbec nemuselo dojít, krásné můžem být i v důchodu a vyhnem se tak návštěvám dermatologa s řídnutím vlasů, ne každý je odolný a pozná to za léta.

Jen pro zajímavost pro ty které by to bavilo můžete nahlédnou do mé galerie, zde jsem vlastnoručnně vytvořila paletu některých barev na pramíncích ještě nemám všechny odstíny ale za nahlédnutí to stojí, zkošky jsem prováděla na přírodních valasech co mi darovala má kadeřnice od různých zákazníků. záleží také na odstínu a pigmentu vlasů a délce barvení.

Hezký den
E.caisova@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

mám obavy,že většina zkušenějších hennařek ze zdejšího fora má dostatek informací i ze zahraničních stránek a asi jim nikdo nenamluví,že indigovník je odrůda henny:)
navíc objednání z uk případně i z usa není tak nákladné.
ale jinak pěkná reklama Wink
(a mimochodem,mně i v čechách prodávaná henna chytá za 20 minut,co jsem ve sprše bez problému:))


Naposledy upravil jitty dne ne srpen 15, 2010 7:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:31 pm    Předmět: Citovat

Taky se musím přidat, nemám problém s dobou působení, a vlasy mám zdravé a silnější i po henně prodávané zde v evropě, a chytá mi i na šediny, a také se nevymývá ale odrůstá (konrétně egyptská Lamda), a je bez konzervantů a jiných přísad...ty si tam můžu dát sama Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Taky se musím přidat, nemám problém s dobou působení, a vlasy mám zdravé a silnější i po henně prodávané zde v evropě, a chytá mi i na šediny, a také se nevymývá ale odrůstá (konrétně egyptská Lamda), a je bez konzervantů a jiných přísad...ty si tam můžu dát sama Wink .


mně taky lamda:) navíc hennecolor i lush se prodává po celé evropěSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Nooo,myslim,ze vetsine lidi tady nechyta hlavne DM-kova,ale ostatni jsou uplne v pohode,regenerace se konna,stejne jako zmena barvy..jinak,co se tyka vymyvani,je asi hodne zavisly na castosti myti,me se vymyt ani nestihne,kdyz si myju hlavu jednou tydne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

no já myju obden, takže bych si určitě všimla, kdyby se vymývala Laughing .


Jitty
Lamda se super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
Holly,takze si tu pakistanskou cervenou hennu Zarqa chvalis?Muzes napsat treba porovnani jak je na tom kvalitne?Jestli ti pripomina krytim i barvenim treba nejakou hennecolor,nebo hennu z Dm-ka..


Chválím... Smile Je hodně jemná, hezky se smývá z vlasů. Nechávám ji 2,5 - 3 hodiny a chytá mi tmavě červeně bez zrz. Asi bych ji přirovnala k hennecolor bordo, ale po té mě svědila hlava, asi je v ní ještě něco navíc. Mě teda chytá i Dm-ková, ale červenou nee, ta je oranžová. Dávám půl na půl hnědou a černou a ta mi chytá tmavě hnědě. Dm-ková je proti pákistánské hruběji mletá, i když se teď trochu polepšili.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.