Freeman
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5dabe9876ef75fa4f8b71bd7f64580cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Soufflet napsal:
Holky, kde kupujete ty Freemany? Já už jsme si toho párkrát v nějaké drogerce všimla, ale většinou mají jenom nějaké gely a masky na obličej, žádných šamponů nebo něčeho na vlasy jsem si zatím nikde nevšimla...


Hmm, tak já bych pár tipů. kde sehnat Freemana měla, ale všecko jenom z Brna, to je ti asi k ničemu, co... ?Confused Jinak na netu třeba na
http://www.calco.cz/index.php ,ale asi spíš chceš nějaký kamenný obchod, že?


Pár tipů na Brno by se hodilo Smile . Jinak na netu sem toho Freemana viděla i za 150, tady je jen za 100 Shocked Kolik asi stojí v obchodě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Freeman je tak napul, neni prirodni, ale zas neni takovy ten hutny chemicky. Krasne voni, moc teda neni pecujici- to mi vyhovuje, Nechava opravdu objem.
Takze kdo ma sussi vlasy, tak je asi lepsi pouzit i kondicioner. Maji vymyvaci i ve spreji leave-in.

Pro Prazaky: maji celou radu v Tescu na Narodni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Teď jsem projela ty stránky a docela mě překvapilo, jaké mají obrovské balení (teda rozhodně větší jak normální šampony, navíc jsem si všimla, že hodně přírodních šamponů je jenom 200ml). Zrovna u těch šamponů preferuju spíš menší balení (ptz mi vydrží strašně dlouho), ale mám obrovskou spotřebu kondicionéru a 400ml za stovku se mi zdá docela výhodné Smile
Jak moc je ten Freeman přírodní? Nějak jsem tam neobjevila žádné složení, ale předpokládám, že třeba silikony tam asi nebudou.

Jo a tohle je sprej? (já to tam pořádně nevidím, ale předpokládám, že je to sprej)
http://www.calco.cz/detail_in.php?id_prod=69


Tak tě asi zklamu, ale ve Freemanu, tedy alespoň v té nové řadě Color Fresh v kondicionéru rozhodně silikon je, dokonce tam je slovo silikon nebo silikony teď nevím přesně napsáno. V šamponu asi nebude, alespoň si to myslím, jsou tam jen dvě složky končící na -none, ale o těch tu někdo psal, že jsou to pouze konzervační látky. Jinak tedy opravdu nádherně voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 11:45 am    Předmět: Citovat

V tom mem samponu neni silikon -cone- a to je myslim dulezity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Soufflet napsal:
Teď jsem projela ty stránky a docela mě překvapilo, jaké mají obrovské balení (teda rozhodně větší jak normální šampony, navíc jsem si všimla, že hodně přírodních šamponů je jenom 200ml). Zrovna u těch šamponů preferuju spíš menší balení (ptz mi vydrží strašně dlouho), ale mám obrovskou spotřebu kondicionéru a 400ml za stovku se mi zdá docela výhodné Smile
Jak moc je ten Freeman přírodní? Nějak jsem tam neobjevila žádné složení, ale předpokládám, že třeba silikony tam asi nebudou.

Jo a tohle je sprej? (já to tam pořádně nevidím, ale předpokládám, že je to sprej)
http://www.calco.cz/detail_in.php?id_prod=69


Tak tě asi zklamu, ale ve Freemanu, tedy alespoň v té nové řadě Color Fresh v kondicionéru rozhodně silikon je, dokonce tam je slovo silikon nebo silikony teď nevím přesně napsáno. V šamponu asi nebude, alespoň si to myslím, jsou tam jen dvě složky končící na -none, ale o těch tu někdo psal, že jsou to pouze konzervační látky. Jinak tedy opravdu nádherně voní.


jo, to mě napadlo, když se to jmenuje Color Fresh, tak to asi bude na barvené vlasy a to tam asi budou i nějaké ty "chemikálie", ale třeba ta řada Papája nebo jak se to jmenuje? Ta na mě udělala docela dojem, přemýšlím, že bych něco zkusila... No uvidíme, jestli to vůbec někde najdu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
kopretinka napsal:
Soufflet napsal:
Teď jsem projela ty stránky a docela mě překvapilo, jaké mají obrovské balení (teda rozhodně větší jak normální šampony, navíc jsem si všimla, že hodně přírodních šamponů je jenom 200ml). Zrovna u těch šamponů preferuju spíš menší balení (ptz mi vydrží strašně dlouho), ale mám obrovskou spotřebu kondicionéru a 400ml za stovku se mi zdá docela výhodné Smile
Jak moc je ten Freeman přírodní? Nějak jsem tam neobjevila žádné složení, ale předpokládám, že třeba silikony tam asi nebudou.

Jo a tohle je sprej? (já to tam pořádně nevidím, ale předpokládám, že je to sprej)
http://www.calco.cz/detail_in.php?id_prod=69


Tak tě asi zklamu, ale ve Freemanu, tedy alespoň v té nové řadě Color Fresh v kondicionéru rozhodně silikon je, dokonce tam je slovo silikon nebo silikony teď nevím přesně napsáno. V šamponu asi nebude, alespoň si to myslím, jsou tam jen dvě složky končící na -none, ale o těch tu někdo psal, že jsou to pouze konzervační látky. Jinak tedy opravdu nádherně voní.


jo, to mě napadlo, když se to jmenuje Color Fresh, tak to asi bude na barvené vlasy a to tam asi budou i nějaké ty "chemikálie", ale třeba ta řada Papája nebo jak se to jmenuje? Ta na mě udělala docela dojem, přemýšlím, že bych něco zkusila... No uvidíme, jestli to vůbec někde najdu Rolling Eyes


Ta řada Color Fresh je určená na ochranu barvy vlasů a proto se tak jmenuje a má i údajně UV filtr a obsahuje tři druhy šamponů a kondicionérů a to pro objem, na trvalené vlasy a pak tuším ještě na ty barvené, takže asi tak.
Jak ty papájové nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Ty papyove jsou dva, to obr baleni a pak ta oranzova rada. Ta je starsi, ale nicmene se vyrabeji porad paralelne. Ta oranzova je hutnejsi a vlasy vic vyzivy, ta papaya-awaphui jim necha objem a vubec je nezatizi, ale zase je moc neopecuje. Tot mam zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ladi napsal:
Klarusa napsal:
Soufflet napsal:
Holky, kde kupujete ty Freemany? Já už jsme si toho párkrát v nějaké drogerce všimla, ale většinou mají jenom nějaké gely a masky na obličej, žádných šamponů nebo něčeho na vlasy jsem si zatím nikde nevšimla...


Hmm, tak já bych pár tipů. kde sehnat Freemana měla, ale všecko jenom z Brna, to je ti asi k ničemu, co... ?Confused Jinak na netu třeba na
http://www.calco.cz/index.php ,ale asi spíš chceš nějaký kamenný obchod, že?


Pár tipů na Brno by se hodilo Smile . Jinak na netu sem toho Freemana viděla i za 150, tady je jen za 100 Shocked Kolik asi stojí v obchodě...



Tak ty brněnské tipy: něco mívají v Rossmanu, pak docela hodně v drogerii v obchodním domě Vágner na České a nedávno jsem docela náhodou narazila na šampony Freeeman v drogerii Jasmín na Svoboďáku. Ceny jsem tedy nijak zvlášť nestudovala, ale myslím, že je to tak přes stovku, kolem těch 140,- ale jistě to fakt nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

tak se taky přidám - já mám od Freemana kondicionér, tuším papaya a mango, a vyhovuje maximálně (ale je v něm troška silikonků Very Happy ), nemám vlasy splihlé, ale příjemné hladké, asi i konečky jsou o trochu lepší. pak mám peelingový gel na obličej (citron s limetkou? no každopádně z té citrusové řady) a také jsem spokojená (v rámci možnosti, občas mám pocit, že obličej jako puberťačka budu mít do smrti)
já je kupuju přes internet na kosmetika.vte.cz, ale viděla jsem i v Droxi (v Pcích)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.