Panthenol - Dr.Müller
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d67e22958c0414cc7231ef82718e40cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Rozdil je ve slozeni, Panthehair maji vyssi obsah panthenolu a asi i jine latky, maji to popsane na svem webu:

http://www.muller-pharma.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Díky.
Vypadá to, že ten PantheHair má víc D-panthenolu, takže bude určitě lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

Ja mam take Panthehair Wink . Jen me prekvapilo, ze jak sampon, tak kondicioner se maji nechat pusobit minimalne pet minut Laughing . Tolik casu v koupelne, ajajaj Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Díky.
Vypadá to, že ten PantheHair má víc D-panthenolu, takže bude určitě lepší Smile


Panthenol je podle mne lepsi nez panthehair na jemne vlasy. Panthehair obsahuje vice panthenolu. Vice vlasy osetri a uhladi.
To mi napsali od vyrobce, kdyz jsem tam kdysi psala na jejich strankach, a chtela vedet, jaky je rozdil:

Podle odpovedi by mel byt Pantehair lepsi, ale u mne se to nepotvrdilo


pokud se týče použití panthenolu na jemné vlasy, panthenol ajko takový nepůsobí další zjemnění vlasů v to smyslu, že by byly ještě tenčí. Naopak tím, že zlepší jejich vyživování zvýší jejich pevnost a pružnost. Panthehair šampon s 3% panthenolu umožňuje větší působení panthenolu, efektivita se u přípravků podávaných zevně zvušuje do asi 5-7%. Čím déle se nechá přípravek působit, tím lépe. Je třeba ovšem říci, že větší efekt v tomto mají Panthenol kapsle, ze kterých se panthenol dostává zevnitř ke kořínků vlasů a intenzivněji tedy přispívá ke zlepšení jejich výživy.

Hlaví rozdíl mezi šampony řady Panthehair a Pantenol je v celkovém složení. PantheHair obsahují jemnější účinné mycí látky a další moderní ingredience pro péči o vlasy (kreatin - vytváří ochrannou vrstvičku na povrchu vlasů, lepší kondicionační látky, další specifické aktivní složky podle určení šamponu - na lupy, mastné vlasy,...) Lze tedy říci, že PantheHair šampony jsou k vlasů šetrnější a lépe řeší problémy s jejich stavem a kvalitou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Já jsem vyzkoušela levandulový šampon od Dr. Müllera a dost mě zklamal....vůně nic moc, nepění a výsledky mírně pod průměrem,měla jsem vlasy hodně "gumové".... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Vážně? Nad ním jsem kdysi uvažovala, nakonec jsem koupila jiný, ale Dr.muller je fajn šampon, vlasy po něm byly hezké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Já sem uz spotrebovala 2 flasky panthenolového sampónu znacky Dr.Müller. Very Happy Nemám s ním zádný problém, vlasy se snadno rozcesávají. Taky nemají ten "suchý" efekt, coz ocenuju, protoze si nedávám po kazdém mytí balzám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 11:25 am    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Já sem uz spotrebovala 2 flasky panthenolového sampónu znacky Dr.Müller. Very Happy Nemám s ním zádný problém, vlasy se snadno rozcesávají. Taky nemají ten "suchý" efekt, coz ocenuju, protoze si nedávám po kazdém mytí balzám. Wink


Myslis ten sompon s takym oranzovym popisom??Ak hej,tak lekarnicka mi ho odporucala ako sampon proti vypadavaniu vlasov...Takze je dobry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

Ano, to bude ono. (Aj uzavírání je oranzové, flasticka bílá.) Wink
Já sem s ním maximálne spokojená. Very Happy Z nekterých sampónu se mi udelají lupy, ale z tohohle ne. Muj zámer pri koupe byl, predejít vypadávání vlasu. O tomhle case mi totiz zacnou vypadávat, Confused coz je prý normální, ale moc jich stratit nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.