Panthenol - Dr.Müller
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d67ae091514d378cbbfd004709886e77Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Ano, to bude ono. (Aj uzavírání je oranzové, flasticka bílá.) Wink
Já sem s ním maximálne spokojená. Very Happy Z nekterých sampónu se mi udelají lupy, ale z tohohle ne. Muj zámer pri koupe byl, predejít vypadávání vlasu. O tomhle case mi totiz zacnou vypadávat, Confused coz je prý normální, ale moc jich stratit nechci.


A prestali ti po nom vypadavat vlasy??Nie su potom moc suche a bez objemu???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Já mám s touto řadou z lékarny taky dobré zkušenosti, mám šampon a kondiš , vlasy po něm neplihnou , ani se nějak víc nemastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Vlasy bez objemu mám jen od sampónu se silikonem, a tenhle sampón zádný neobsahuje. Wink Mne vlasy více vypadávají na zacátku podzimu, teda ted to zacíná, ale uz mi rostou nové, a taky beru GS Eladen, coz jim taky pomáhá.
Pred lety sem mela hrozné vypadávání vlasu, tehdy mi kozní predepsala panthenolové injekce které zabrali. A kdyz sem uvidela panthenol sampón, tak sem neváhala a skusila. Proste vyhovuje. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 3:48 pm    Předmět: Dr. Müller Citovat

Tak ja som si kupila Panthenol sampon na narusene vlasy + kondicioner PantheHair,bohuzial vysledok katastrofalny.Strasne vysusene vlasy a ani po kondicioneri sa mi nedali poriadne rozcesat.Tak som sa vratila s5 k Redkenu.Esteze ten dr. Müller nejde tak do penazi.
A este som si zaobstarala aj jeho panthenol v tabletach tak som zvedava. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 5:09 pm    Předmět: Re: Dr. Müller Citovat

Natka napsal:
Tak ja som si kupila Panthenol sampon na narusene vlasy + kondicioner PantheHair,bohuzial vysledok katastrofalny.Strasne vysusene vlasy a ani po kondicioneri sa mi nedali poriadne rozcesat.Tak som sa vratila s5 k Redkenu.Esteze ten dr. Müller nejde tak do penazi.
A este som si zaobstarala aj jeho panthenol v tabletach tak som zvedava. Surprised


Ja som si kupil Panthehair na suche a poskodene vlasy s 3% Dexpanthenolom a musim povedat ze je skvely!!Vlasy su po nom nadychane a co je zvlastne,po nom mi aj vypadavanie vlasov prestava!!!Je to mozne??! Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 5:58 pm    Předmět: Re: Dr. Müller Citovat

Deather666 napsal:
Natka napsal:
Tak ja som si kupila Panthenol sampon na narusene vlasy + kondicioner PantheHair,bohuzial vysledok katastrofalny.Strasne vysusene vlasy a ani po kondicioneri sa mi nedali poriadne rozcesat.Tak som sa vratila s5 k Redkenu.Esteze ten dr. Müller nejde tak do penazi.
A este som si zaobstarala aj jeho panthenol v tabletach tak som zvedava. Surprised


Ja som si kupil Panthehair na suche a poskodene vlasy s 3% Dexpanthenolom a musim povedat ze je skvely!!Vlasy su po nom nadychane a co je zvlastne,po nom mi aj vypadavanie vlasov prestava!!!Je to mozne??! Twisted Evil Wink


Však panthenol i panthehair jsou určené proti vypadávání vlasů Wink Mi vyhovoval jen krátce panthenol šampon ale pak se mi po něm začaly nehorázně dělat lupy. Přišla jsem na to sice dost pozdě,ale když jsem ho vyřadila hned se to zlepšilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:06 pm    Předmět: Re: Dr. Müller Citovat

Však panthenol i panthehair jsou určené proti vypadávání vlasů Wink Mi vyhovoval jen krátce panthenol šampon ale pak se mi po něm začaly nehorázně dělat lupy. Přišla jsem na to sice dost pozdě,ale když jsem ho vyřadila hned se to zlepšilo[/quote]

Vlastne aky je rozdiel medzi Panthehair a Panthenol??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:12 pm    Předmět: Re: Dr. Müller Citovat

Deather666 napsal:
Však panthenol i panthehair jsou určené proti vypadávání vlasů Wink Mi vyhovoval jen krátce panthenol šampon ale pak se mi po něm začaly nehorázně dělat lupy. Přišla jsem na to sice dost pozdě,ale když jsem ho vyřadila hned se to zlepšilo


Vlastne aky je rozdiel medzi Panthehair a Panthenol??[/quote]

Panthenol obsahuje 2% dexpanthenolu a Panthehair 3%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:16 pm    Předmět: Re: Dr. Müller Citovat

*Leontýnka* napsal:
Deather666 napsal:
Však panthenol i panthehair jsou určené proti vypadávání vlasů Wink Mi vyhovoval jen krátce panthenol šampon ale pak se mi po něm začaly nehorázně dělat lupy. Přišla jsem na to sice dost pozdě,ale když jsem ho vyřadila hned se to zlepšilo


Vlastne aky je rozdiel medzi Panthehair a Panthenol??


Panthenol obsahuje 2% dexpanthenolu a Panthehair 3%[/quote]

Jj takze tak to je.Ja som zas pocul,ze Panthenol je tara znacka pre Panthehair.Cize Panthehair je vlastne nova znacka..Ale neviem co je na tom pravdy,povedala mi to teta v lekarni Wink ...
A po akom case si vlastne mala lupiny z neho??To vazne moze panthenol aj takto uskodit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 7:47 am    Předmět: Re: Dr. Müller Citovat

Deather666 napsal:
*Leontýnka* napsal:
Deather666 napsal:
Však panthenol i panthehair jsou určené proti vypadávání vlasů Wink Mi vyhovoval jen krátce panthenol šampon ale pak se mi po něm začaly nehorázně dělat lupy. Přišla jsem na to sice dost pozdě,ale když jsem ho vyřadila hned se to zlepšilo


Vlastne aky je rozdiel medzi Panthehair a Panthenol??


Panthenol obsahuje 2% dexpanthenolu a Panthehair 3%


Jj takze tak to je.Ja som zas pocul,ze Panthenol je tara znacka pre Panthehair.Cize Panthehair je vlastne nova znacka..Ale neviem co je na tom pravdy,povedala mi to teta v lekarni Wink ...
A po akom case si vlastne mala lupiny z neho??To vazne moze panthenol aj takto uskodit??[/quote]

Je to hrozne,ale je to tak.AJ MNE SA ZACALI ROBIT LUPINY Z PANTHEHAIRU.A nielen z neho.Obvineni su aj Alpecin,Weleda,Fitoval...
Lekarnicka mi nasadila Ducray proti mastnym lupinam+na obycajne umyvanie vlasov sampon THERMAL.Myslim ze Ducray ma neake tie ucinky uz teraz-nesvrbi ma hlava ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.