Je jedno, čím si myjeme vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07f8a379e37fea0d5ee530f0730c6a8eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Káťa napsal:
Ja miluju, když mi kloužou mezi prstama:-). Jo, a taky nenacházím jediný roztřepený koneček Smile


Já mám takový asi blbý dotaz, ale přece: vy když objevíte roztřepené konečky tak si napatláte masku a konečky se pak jakoby zacelí? nebo maska působí jen jako prevence proti roztřepení, a na již jednou poškozené konečky nemá vliv? Question Já jsem v tomhle úplný ignorant... a navíc se zastřihuju docela často a mám krátké vlasy, tak se mi konečky netřepí (a nebo to nevidím Laughing )


No nevím jak přesně maska funguje,ale předtím byly hodně vidět a ted skoro vůbec...a takové ty bílé tečky a troudovité konce taky ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Káťa napsal:
Ja miluju, když mi kloužou mezi prstama:-). Jo, a taky nenacházím jediný roztřepený koneček Smile


Já mám takový asi blbý dotaz, ale přece: vy když objevíte roztřepené konečky tak si napatláte masku a konečky se pak jakoby zacelí? nebo maska působí jen jako prevence proti roztřepení, a na již jednou poškozené konečky nemá vliv? Question Já jsem v tomhle úplný ignorant... a navíc se zastřihuju docela často a mám krátké vlasy, tak se mi konečky netřepí (a nebo to nevidím Laughing )


No Slunéčko, když už je ten vlas jednou roztřepený, pak ho jedině ustříhnout a nebo to prostě neřešit Wink . Existují přípravky (myslím aji v drogérce se dá koupit něco od Glisskur ), které po použití ty roztřepené konečky na tom vlasu slepí dokupy - takže vypadájí na pohled zdravě , jenže tohle dlouho nevydrží, až to třeba smyješ, vyčešeš.. tak se to "rozlepí" a ten vlas je stejně roztřepený jak před tím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

byla jsem v sobotu u jednoho kadernika co mi ohporucila jedna holka..byl dobry, jak jsem chtela odstrihnout 3cm tak to udelal...dal mi na konecky vlasu nejakou kuru, ze jsem je mela suche...ale je proti prirodnim samponum, ze spis prirodni komsetiku na plet, ale ne na vlasy. u nich pouziva nejake prirpavky golwell ale na netu nemuzu najit slozeni. pokud by tam nebyly silikony tak bych mozna zkusila. mozna ba mi pomohl i ten jejich protilupinovy sampon. Nizoral nezabira.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
byla jsem v sobotu u jednoho kadernika co mi ohporucila jedna holka..byl dobry, jak jsem chtela odstrihnout 3cm tak to udelal...dal mi na konecky vlasu nejakou kuru, ze jsem je mela suche...ale je proti prirodnim samponum, ze spis prirodni komsetiku na plet, ale ne na vlasy. u nich pouziva nejake prirpavky golwell ale na netu nemuzu najit slozeni. pokud by tam nebyly silikony tak bych mozna zkusila. mozna ba mi pomohl i ten jejich protilupinovy sampon. Nizoral nezabira.


www.goldwell.cz, a myslím, že silikony používají, spíš by to chtělo zajít si někam do salónu a mrknout na ta složení osobně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

Nad těmi silikonami jsem přemýšlela a napadlo mě, že vlastně můžou být docela prospěšné, když se nanášejí na konečky. Třeba teď v zimě je ta schopnost obalení vlasu důležitá. Problém je určitě u šamponů se slikony, které se nanášejí přímo na pokožku, protože cony dusí i ji, ale co se týče masek a kondicionéru, které se nanášejí jen a pouze na konečky, tak bych v nich neviděla tak velký problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Nad těmi silikonami jsem přemýšlela a napadlo mě, že vlastně můžou být docela prospěšné, když se nanášejí na konečky. Třeba teď v zimě je ta schopnost obalení vlasu důležitá. Problém je určitě u šamponů se slikony, které se nanášejí přímo na pokožku, protože cony dusí i ji, ale co se týče masek a kondicionéru, které se nanášejí jen a pouze na konečky, tak bych v nich neviděla tak velký problém.

Také si to tak myslím. Silikonový šampon jsem použila asi před 3 týdny po dost dlouhé době ( asi rok) - a ihned mě začala svědit pokožka, což mě utvrdilo v tom, že přírodní šampony jsou na vlasovou pokožku je to nejlepší. Ale bez silikonové masky nebo kondicioneru si nedovedu svoje vlasy představit - nerozčesala bych je a třepily by se mnohem víc než dosud.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

Teď v zimě jsem začala mít docela drsný problém s koncama, tak šel docela velký kus dolů. Mráz na nechráněné vlasy je jak náraz pěstí, raději si koupím nějakou dobrou masku na ty svoje konce. Nicméně jako šampony jsou ty přírodní nenahraditelné. Taky jsem nedávno musela použít Pantene, protože došel přírodní a katastrofa, děs. Urtekram u mě prostě vede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Taktez se mi nejvice osvedcila kombinace prirodniho samponu a neco silikonoveho na konce Very Happy.
Vlasy maji objem u hlavy a vlasy se mi lepe cesou (jeste je mam prostrihane :/).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

mno...asi půl roku jsem si myla hlavu a vlastně všechno takovým tím "mejdlo-šamponem", kterej byl navíc pro muže....
Teď mi došel, tak jsem někde vyštrachala Heňáckéj šampon, ale až se mi bude chtít do drogerky, letím zase pro tamto Embarassed špica to je Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Lucynqa napsal:
byla jsem v sobotu u jednoho kadernika co mi ohporucila jedna holka..byl dobry, jak jsem chtela odstrihnout 3cm tak to udelal...dal mi na konecky vlasu nejakou kuru, ze jsem je mela suche...ale je proti prirodnim samponum, ze spis prirodni komsetiku na plet, ale ne na vlasy. u nich pouziva nejake prirpavky golwell ale na netu nemuzu najit slozeni. pokud by tam nebyly silikony tak bych mozna zkusila. mozna ba mi pomohl i ten jejich protilupinovy sampon. Nizoral nezabira.


www.goldwell.cz, a myslím, že silikony používají, spíš by to chtělo zajít si někam do salónu a mrknout na ta složení osobně..


měla jsem vzorek šamponu a kondiše od gold well a studoval jsem složení a měla jsem pocit, že tam silikon nebyl, ale nijak extra pocit jsem z toho neměla, takový průměr, řekla bych. je tady o té kosmetice i vlákno, prostě průměr...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.