vlasová kúra Swiss o par
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6be199620a3a8e7cfe45791a69e2cb87Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla ten Kiwi a krásně voněl a byl dobrej za tu cenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

vy me tady hrozne lakate,ale vubec nemam poneti co to je za ty polstarky ,nikdy jsem to asi nevidela Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
vy me tady hrozne lakate,ale vubec nemam poneti co to je za ty polstarky ,nikdy jsem to asi nevidela Shocked


Normálně v každém dm, mívají je buď u vlasové kosmetiky nebo třeba někdy zvlášť u pokladny jakože novinky nebo tak. Jo a mají je i v Rossmanu, tam u šamponů a tak Wink Jsou takové maličké, tak jsi je možná přehlídla Wink Akorát, že to teda nejspíš není nějaká extra příroda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
vy me tady hrozne lakate,ale vubec nemam poneti co to je za ty polstarky ,nikdy jsem to asi nevidela Shocked


jojo, malinké barevné průsvitné polštářky, většinou na úplně nejdolejší poličce. Stojí do 20 korun. Ale na mě je to balení dost malinkaté. Krom toho ho ani nepotřebuji. Embarassed
Návrat nahoru
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak už jsem si taky koupila ten polštářek Swis O Par Smile Jabloňový květ, uvažovala jsem i o broskvovém, ale řekla jsem si, že napřed radši vyzkouším a pak kdyžtak koupím znova Wink Tak doufám, že se vláskům bude líbit, dostali teď docela zabrat Rolling Eyes (vyčesávání chmýří z pampelišek...dobře vám radím-vyhýbejte se pampeliškám Mad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Zuzu21 napsal:
Brett napsal:
A mne zas ted nejvic vyhovuje stridani Very Happy, prirodni sampon, pak nejakej mene prirodni Very Happy a i chemicky najde uplatneni Very Happy. Ale levandulovy Urtekram sampon i kondicioner mym vlasum svedci Wink.
A sem tam dam masku Fructis a vlasy se po ni nadherne silikonove lesknou Very Happy a snadno cesaji Wink.


Mám doma 3 šampony a taky je střídám podle potřeby. Ale masek mám trochu víc, v těch se vyžívám. Nejradši mám masku Swiss nebo tak nějak, z jabloňového květu, je na 1 použití a našla jsem ji jen v DM Crying or Very sad ( a to mám trošku z ruky) Už jste se s ní někdo setkal?


Jj, ty malé polštářky na jedno použití znám, je jich víc druhů, já zatím zkoušela ten jabloňový květ a medový. Jinak u nás se to dá koupit nejenom v DM, viděla jsem to i v Rossmanovi a myslím, že i v Droxi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Zuzu21 napsal:
Já zas včera vyzkoušela masku od nového GlisKuru a krásně mi voní vlasy. Akorát se mi vlasy po něm tak divně kroutí a to já nemám moc ráda. Možná nejsou až tak moc hydratované. Nejvíc mi vyhovovala maska
Swiss - Jabloňový květ. Po ní mám vlasy hlaďoučké od kořínků ke konečkům.
Ale uvidíme na druhý pokus, třeba to bude lepší. Rolling Eyes Very Happy


Ahoj! Razz Kde se ta maska Swiss dá koupit? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

gecittka napsal:
Zuzu21 napsal:
Já zas včera vyzkoušela masku od nového GlisKuru a krásně mi voní vlasy. Akorát se mi vlasy po něm tak divně kroutí a to já nemám moc ráda. Možná nejsou až tak moc hydratované. Nejvíc mi vyhovovala maska
Swiss - Jabloňový květ. Po ní mám vlasy hlaďoučké od kořínků ke konečkům.
Ale uvidíme na druhý pokus, třeba to bude lepší. Rolling Eyes Very Happy


Ahoj! Razz Kde se ta maska Swiss dá koupit? Question


Teď jsme se o tom na předchozí straně bavili Wink Je to takový polštářek na jedno použití asi za 20,- a koupíš ho v drogerce (určitě v DM a jinak by měl být i v Rossmanovi a v Droxi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kachnicka
8-20
8-20


Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,nevíte náhodou,jestli takové ty malé pytlíčky vlasové kůry Swiss o par z DMka obsahují silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

kachnicka napsal:
Ahoj holky,nevíte náhodou,jestli takové ty malé pytlíčky vlasové kůry Swiss o par z DMka obsahují silikony?

to bohužel nevim a dost by mě zajmalo, jestli se dá někde najít složení, protože vlastně nevím, co si to na vlasy patlám, není tam nic napsané...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.