Vlasová voda Luna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=964d100866477637d3409dc6cef69ffcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

mam teraz brezovu a je to fajn Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 1:19 pm    Předmět: Citovat

Nahodou,lopuchova luna neni spatna..Prijemne voni,zmirnila mi lupy,ale ta od bione cosmetics se mi zda o fous lepsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Mne lopúchová veľmi príjemne vonia a ten chloracetamid som si všimla tiež no Sad
Ale vyhovuje mi na nej ten úzky aplikátor, s ktorým sa dostanem až ku pokožke hlavy a nerozlievam kade- tade ako s tým od Dixi. Asi si ponechám obal a budem tam liať tú od Dixi alebo Baley Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 8:31 pm    Předmět: Luna Citovat

Od Luny jsem si postupně nakoupila tyto vlasové vody: kopřivová, březová a nyní i olivovou. Musím podotknout, že všechny mám moc ráda a vlasy to oživí. Zvlášť v současném mrazivém počasí je super olivová. Mám vlasy na ramena a 3x si trošičku naleju do dlaně a vetřu jak do pokožky, tak do samotných vlasů. Rozhodně nemohu říci, že by to vlasy zmastilo, naopak jak říkám, nyní je to vhodné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 2:26 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila lopuchovou na zkoušku a pro dobrý pocit Laughing . A první dojem - krásně voní, tak snad mi to vlasy nesežere Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nevím kam jinak to dát, tak se předem omlouvám jestli to sem nepatří.

Nemá tady někdo zkušenosti s Lopuchovým šamponem od Luny? Na netu nemůžu najít složení a vzhledek k tomu co se tady píše o těch vodách ho jen tak zkusit nechci.
Odkaz je tady : http://www.alpa.cz/cs/produkty/products/view/20-sampony-na-vlasy/79-luna-bylinny-sampon-lopuchovy

430 ml za 33 korun. Jasně, drahé neznamená dobré, ale přeci jenom se mi to zdá až moc levné.

Jde mi o to, že na pravidelné patlání výluhů zapomínám tak bych chtěla nějaký lopuchový šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 6:20 pm    Předmět: Citovat

S lopuchovym samponem moc neporadim, a taky se zde zaradim mezi "vylejvace" ... koupila jsem si lopuch a koprivu (predevsim kvuli flastickam, na moje domaci lektvary jsou uplne idealni) ale jak sem si cichla, tak vazne uvazuju nad tim, ze to rovnou vyleju ... 25,- za plastovou flasticku se sosackem je krapet drahej spas, ale jak se rika: ocad pocad ...

Za mne Lunu jen kvuli tem super flastickam (vivat domaci lopuch)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 9:59 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem si zakoupila v Tetě březovou vodu a kromě toho, že mi krásně voní, přestože v obchodě jsem z její vůně příliš nadšená nebyla, tak pevně věřím, že mi pomůže s odstraněním lupů. Každopádně po dřívějším použití již několika přípravků na lupy tomu příliš šancí nedávám. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 9:29 am    Předmět: Citovat

dangerkriss napsal:
Tak dnes jsem si zakoupila v Tetě březovou vodu a kromě toho, že mi krásně voní, přestože v obchodě jsem z její vůně příliš nadšená nebyla, tak pevně věřím, že mi pomůže s odstraněním lupů. Každopádně po dřívějším použití již několika přípravků na lupy tomu příliš šancí nedávám. Confused


Ahoj, ja by som ti poradila oplachovať si vlasy len čisto žihľavovým čajom alebo lopúchovým tiež som mala problémy s lupinami a teraz nemám žiadne lupiny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 10:03 am    Předmět: Citovat

dangerkriss napsal:
Tak dnes jsem si zakoupila v Tetě březovou vodu a kromě toho, že mi krásně voní, přestože v obchodě jsem z její vůně příliš nadšená nebyla, tak pevně věřím, že mi pomůže s odstraněním lupů. Každopádně po dřívějším použití již několika přípravků na lupy tomu příliš šancí nedávám. Confused


Mně se březová vodička osvědčila. Smile Sice, jak píše Vlčica, i lopuch nebo kopřiva na lupy zabírá, ale ani tímhle rozhodně nic nepokazíš... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.