Aloe vera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08d1c3770bde1dbfc24eb03e8e5985e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:

Vrrr, jaktoze vsichni mate obri aloe? Twisted Evil Ja ji tu mam rok a vyrostla asi o centimetr, takze uz meri uctyhodnych sedm centimetru Laughing


No, my je taky máme, co pamatuju, takže asi budeš muset nějaký ten rok počkat... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

My je nemáme, takže klid! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

Mr. Green kdyz "tchanovi" rostou jak z vody Twisted Evil
ale k tematu, ta aloe vera by byla vynikajici na tu spalenou pesinku, jak si zde nekdo stezoval Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Ja mam od FLP aloe vera gel a super, je teda dost drahy.
Jinak o samponu uz jsem uvazopvala, ale zase je asi hodne hdyratacni a mam obavy, ze by vlasy splihly Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja mam od FLP aloe vera gel a super, je teda dost drahy.
Jinak o samponu uz jsem uvazopvala, ale zase je asi hodne hdyratacni a mam obavy, ze by vlasy splihly Sad


Gal, na co ten gel pouzivas? Na plet a univerzalne? A jak se ti vstrebava?Ja od FLP dostala vzorecek a ten gel se mi oloupal z obliceje, coz me od jeho nakupu odradilo. Nevim ale, jestli to nebylo prave tim, ze je to vzorecek a ten gel nebyl treba stary??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
galadriel napsal:
Ja mam od FLP aloe vera gel a super, je teda dost drahy.
Jinak o samponu uz jsem uvazopvala, ale zase je asi hodne hdyratacni a mam obavy, ze by vlasy splihly Sad


Gal, na co ten gel pouzivas? Na plet a univerzalne? A jak se ti vstrebava?Ja od FLP dostala vzorecek a ten gel se mi oloupal z obliceje, coz me od jeho nakupu odradilo. Nevim ale, jestli to nebylo prave tim, ze je to vzorecek a ten gel nebyl treba stary??



Ne, mam na piti Very Happy Mela jsem cisty a ted mam aloe berry nectar. Dalo mi to dohromady traveni. Ale je to dost draha vec, za 2 L dam temer 1.500 Kc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

Tak me to aloe privedlo na napad-vymackala jsem si do vody citron a do toho jeste stavu z aloe (mame tu kyticku doma a myslim ze se da normalne koupit v kvetinarstvi) a vlasky jsou krasne leskle a hydratovane. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Herminka napsal:
Llucy napsal:
Možná to už tu bylo někde napsáno, ale přesto bych se chtěla zeptat, máte nějekou zkušenost s africkým bahnem? Našla jsem ho na internetu a zaujalo mě.
http://www.edenshop.cz/detail.php?id=59
http://www.maxikosmetika.cz/37205-Sampon-Rhasoul-Urtekram
http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/1755

Llucy, já mám "bahno" (lávovou zem) od Logony a nemůžu si ho vynachválit - používám ho na obličej a na vlasy - připadají mi silnější, míň se mastí a lépe drží tvar, ale hůř se rozčesávají (což mně zas tolik nevadí, češu se jen před a po umytí; a ostatní můžou použít kondicionér). Více jsem o tom psala v tématu Extrémně mastné vlasy.
Jinak prý se líp pracuje s lávovou zemí v prášku (Logona, Sanoll), než s těmi kusy, co má Urtekram.


Děkuju, vyzkouším tedy ten Sanoll nebo tu Logonu. A kde ho kupuješ?

Nevím, odkud jsi. Logonu jsem koupila, když jsem měla cestu do Prahy, v tom obchůdku v Kotvě (myslím, že tu o něm byla řeč několikrát, jmenuje se 100% Natura). Záleží, kterou značku a jaké množství chceš - pokud máš obavy, zda Ti bude vyhovovat, je asi lepší koupit menší množství, které ma Logona (myslím 300g) a je to na www.logona.cz . Sanoll (je to kilovka, ale mají i vzorek) bych koupila na Biosféře (tam mají i Tautropfen v biokvalitě, ten si možná koupím, až mi dojde Logona).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Jestli někdo používáte aloe na pleť, jaké máte zkušenosti?
Já jsem ji krátce používala a po prvním dnu, kdy to vypadalo, že vysušuje (což jsem čekala, takže první den dávala hodněkrát a další dny už stačilo jednou) byla pleť skvěle hydratovaná a hladká. Pak jsem ale kvůli zimě používala místo toho oleje nebo bambucké máslo a když jsem to teď znovu zkusila, byla pleť zároveň suchá i druhý den, ale s pupínky tam, kde jsem aloe dávala nejvíc (na tvářích, které mám suché). Teď nevím, čím to je, chtěla jsem ji od jara používat pravidelně, protože by měla při dlouhodobém používání vybělit jizvy po akné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 7:06 pm    Předmět: aloe vera Citovat

Minulou sobotu jsem navstivila jeden novy bioobchodek, pan prodavac tam nabizel k ochutnani cerstve stavy a povidal si se zakazniky, pak z nej vylezlo, ze je puvodnim povolanim kadernik. Hned se na nej sesypaly ruzne vlasove dotazy, tvrdil napriklad, ze vlasy posiluje cerstva stava z aloe vera. Doporucoval ji pred mytim na korinky vlasu.

Mate s tim nekdo zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.