Krém na vlny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

No abych řekla pravdu, mám docela husté vlasy ale jemné se sklonem k plihnutí ale současně se mi mírně vlní. Když nechávám vlasy uschnout jen tak, nemají tvar a vlasy se kroutí jak chtějí a vypadá to děsně. Takže pokud chci vypadat lépe tak si je musím vyfénovat, to mají pak nádherně hladký tvar a vypadají upraveně. Bez fénu občas vypadám jak jezinka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
No abych řekla pravdu, mám docela husté vlasy ale jemné se sklonem k plihnutí ale současně se mi mírně vlní. Když nechávám vlasy uschnout jen tak, nemají tvar a vlasy se kroutí jak chtějí a vypadá to děsně. Takže pokud chci vypadat lépe tak si je musím vyfénovat, to mají pak nádherně hladký tvar a vypadají upraveně. Bez fénu občas vypadám jak jezinka Smile

No co já si pamatuju, jak jsem ještě chodila na základku, tak mě taky děsně štvalo, jak se mi ty vlasy kroutily... vždycky jsem měla takovej pramínek na boku hlavy, kterej se debilně kroutil do strany... takže to vypadalo tak, že všechny vlasy byly jakžtakž normální, ale ten pramínek z té hlavy vyloženě trčel Mad Very Happy teď už to tak naštěstí nemám, ale dříve to bylo děsný... a vím, že kdybych si teď někdy nechala volně uschnout vlasy, tak by se mi to zvlnění tak nějak moc nelibilo.... je to takový nijaký, všelijaký Rolling Eyes zlatej difuzér a fén
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

Asi to ani jinak nejde, ty co mají hladké vlasy tak je to s menšími problémy holt my je máme kroucavé..Někdy si říkám jak by bylo super mít pořádné vlny, to bych s nima nemusela skoro nic dělat jen je víc usměrňovat krémy a tužidly a vypadaly by krásně, bohatě a upraveně...Někdo už tady psal, že se chlapům líbí hladké vlasy než ty bohaté a nadýchané. Ale asi mám kolem sebe chlapy na ty bohaté kštice, protože ať se ptám kde chci, každému se líbí ne uhlazené vlasy ale ty tak trochu rozlítané a nezbednéLaughing
Taky mi jednou kadeřnice vlasy žehlila a vypadaly nádherně!!To jsem pak zírala jak jsou vlásky dlouhé Smile Ale žehličku zatím nemám protože se bojím poškození vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Asi to ani jinak nejde, ty co mají hladké vlasy tak je to s menšími problémy holt my je máme kroucavé..Někdy si říkám jak by bylo super mít pořádné vlny, to bych s nima nemusela skoro nic dělat jen je víc usměrňovat krémy a tužidly a vypadaly by krásně, bohatě a upraveně...
Taky mi jednou kadeřnice vlasy žehlila a vypadaly nádherně!!To jsem pak zírala jak jsou vlásky dlouhé Smile Ale žehličku zatím nemám protože se bojím poškození vlasů...

jo, takové vlny mít... to je sen Smile
Mě je taky jednou vyžehlila, jak jsem byla v devítce u kadeřnice... pěkně mi ty vlasy sestříhala (to bylo poprvé v životě,kdy jsem je měla sestříhané) a pak na to žehličku... krááása, nádhera, byla jsem úplně spokojená... no nadešel den, kdy jsem si umyla valsy... bože, pomoc... vlasy se mi zvnily... a už se mi ten účes vůbec nelíbil... to bylo aji poprvé, kdy mi došlo, že mám vážně vlnité vlasy Shocked Very Happy vždycky jsem je totiž měla ve stejné rovině a to se to vlnění moc neprojevovalo, skoro vůbec.. no takže mě to nějakou dobu pěkně štvalo, snažila jsem se to později i žehlit (ale měla jsem jen tu hliníkovou ETU, takže to bylo vcelku na nic Rolling Eyes ) a pak mi jednou spolužačka nabídla ten přípravek na vlny, vyzkoušela jsem ho a naučila se žít s vlnitými vlasy... teď už bych rovné nechtěla Very Happy mě to příjde škoda, žehlit vlnité vlasy.. jako občas jo, když chce člověk vyzkoušet něco nového... Já bych to ale už nežehlila... měla bych ty vlasy takové zplihlé dost Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

Já vlastně na vlny ještě nikdy nic nepoužila Embarassed Protože když se řekně na vlny, tak si představím jen ty krásné prstýnkové vlasy.To používáte i na vlnité-nevlnité Smile ? Mě se hlavně kroutí ty spodní vlasy a po stranách a hlavně když jsou vlhké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncza
41-80
41-80


Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:12 am    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Moncza napsal:
Maudík napsal:
MilyEli napsal:
Já jsem zkoušela jenom ten od Sunsilku, vyhovuje mi, ale teď nemůžu na nic podobného narazit Sad většinou v drogerkách je všechno na kudrny spíš na fénování a tím nechci vlásky moc trápit.

Nene, nesouhlasím s tím fénováním. Zrovna dneska jsem pokukovala po všech možných přípravcích, které podporují vlny a narazila jsem i na sprej od L'oreal (150ml za zhruba 90,-) a schválně jsem si přečetla návod na použití, protože sprej na vlny jsem v ruce ještě nikdy neměla Very Happy a bylo tam napsané, že se to normálně aplikuje na vlasy, potom se prsty vytvarují vlny a normálně se to nechá uschnout (já bych to asi ještě promačkávala a tvarovala do aspoň částečného uschnutí, aby to "náhodou" neslehlo) Very Happy zmínka o difuzéru sice padla,a le to byl spíše jen tip, jak zvětšit objem Wink takže vše není jen na fénování... já si myslím, že by šlo prakticky použít všechno i bez fénu... i tužidlo Smile

ten sprej od loreálu mám ale slepuje vlasy, někdy ho použiju: po umytí nastříkám do vlhkých vlasů a pak jen pomačkávám a nechám volně uschnout. vlasy jsou kudrnaté ale pramínek po pramínku slepené.ale vypadá to celkem dobře...

a jak dlouho ti to balení vydrží, když to používáš jen někdy?
Já se bojím, že bych to za chvíli rozfofrovala, když je toho jenom 150ml Rolling Eyes


mám to asi už půl roku a používám to tak jednou za měsíc nebo za dva.a stačí nastříkat jen trochu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

Moncza napsal:

mám to asi už půl roku a používám to tak jednou za měsíc nebo za dva.a stačí nastříkat jen trochu....

A obsahuje to silikony? Já se zapomněla kouknout, jak jsem na ten návod na použiti koukala Embarassed
Mě právě spolužačka říkala, že to měla a že je to fajné, že to je aji dobré proti tomu krepatění ve vlhkém počasí, což je něco pro mě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

jojo, taky nesnáším jen tak uschlé vlasy... to je jak lycousy, sem tam se to kroutí, sem tam je to jak nudle... proto to zejména zaplétám. poslední dobou, asi jak se ty vlasy trochu zlepšili, vyhladili, když je vyfoukám, taky nemám objem, takže to nejradši vlním. difuzér nemám, nezbývá než copánkovat Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

ono je to ostatně i zdravější
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Někdo už tady psal, že se chlapům líbí hladké vlasy než ty bohaté a nadýchané. Ale asi mám kolem sebe chlapy na ty bohaté kštice, protože ať se ptám kde chci, každému se líbí ne uhlazené vlasy ale ty tak trochu rozlítané a nezbednéLaughing

Jiných chlapů jsem se neptala, ale manžel má taky rád, když mám vlasy co nejbohatší a trošku "zlobivé", ulízané účesy se mi nelíbí.

Ten sprej, o kterém se tu píše, je tento? Trochu drahá sranda Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.