článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a5fe8c5f938a1aa2226c77c7e0fa8a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marry
8-20
8-20


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 8:02 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
No ale dnešní společnost ty dlouhé vlasy ne vždycky bere, proto jsou taky tyto internetové stránky, aby propagovaly dlouhé vlasy. Kéž by vícero lidí mělo názory jako ty. Smile


Já osobně jsem s delšímy vlasy nikdy problém neměla. Wink Spolažčky jsou z toho i nadšené. Jednou jsem si na praxi vzala metr a změřila si ofinu. Laughing (Zatím jenom 50 cm). A navíc i přes to, že mám vlasy jen do půl zad mi ve škole začali říkat víla Amálka. A to ještě netuší, že to nechám ještě povyrůst. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 10:49 pm    Předmět: Citovat

Ženy nosí dlouhé vlasy, protože mají smysl pro krásu. Navíc nejsou hloupé a vědí, že nám se to prostě líbí víc. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 10:55 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Ženy nosí dlouhé vlasy, protože mají smysl pro krásu. Navíc nejsou hloupé a vědí, že nám se to prostě líbí víc. Smile

Ano, myslím, že Lucifer to vystihl nejpřesněji. S tímhle nemohu než souhlasit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 8:08 pm    Předmět: Citovat

Adélka napsal:
Podle mě je opravdu víc než jasné, že ženy nosí dlouhé vlasy PŘEDEVŠÍM kvůli chlapům!

uplne souhlasim Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 8:27 am    Předmět: Citovat

Adélka, rodkora: musím nesouhlasit, alespoň v mém případě (nemohu podle mě paušalizovat na všechny, že). Jasně, že je příjemné, když vlásky někdo pochválí nebo obdivně koukne, ale je mi tedy jedno jestli je to chlap nebo ženská. Nechávám je růst prostě proto, že chci. Důvodem určitě není někdo jiný (balit na vlasy chlapy nebo aby ženské záviděly), ale prostě se mi dlouhé vlasy líbí. Líbilo se mi to vždycky, vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy (a nemohla - viz. jiná vlákna, tak si teď plním svůj odvěký sen...). Kdyby se mi to nelíbilo, tak mě nic nedonutí.

Takže daleko víc můj pohled na věc vystihuje jasné a stručné sdělení Lucifera podpořené Danou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Adélka, rodkora: musím nesouhlasit, alespoň v mém případě (nemohu podle mě paušalizovat na všechny, že). Jasně, že je příjemné, když vlásky někdo pochválí nebo obdivně koukne, ale je mi tedy jedno jestli je to chlap nebo ženská. Nechávám je růst prostě proto, že chci. Důvodem určitě není někdo jiný (balit na vlasy chlapy nebo aby ženské záviděly), ale prostě se mi dlouhé vlasy líbí. Líbilo se mi to vždycky, vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy (a nemohla - viz. jiná vlákna, tak si teď plním svůj odvěký sen...). Kdyby se mi to nelíbilo, tak mě nic nedonutí.

Takže daleko víc můj pohled na věc vystihuje jasné a stručné sdělení Lucifera podpořené Danou...


moje řeč.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

Já je nosím, protože chci...to že se to někomu líbí, je jen bonus navíc. A že většině lidí se dlouhé vlasy nelíbí, když je moderní něco úplně jiného Smile Prostě kvůli sobě Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Nechávam si rásť vlasy, lebo chcem vedieť ako to bude vyzerať.
Momentálne mám pocit že nechať rásť je tá najlepšia možnosť.
Mám pocit že aspon niečo je na mne pekné, aj ked väčšinou nosím drdol, a nie je ich vidieť,ja o nich viem... Embarassed
Hmm, keď sa tak čítam, tak ich nosím asi pre seba... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

Iba preto ,lebo by som si pripadala ako nahá,tie dlhšie vlasy sú mojou súčasťou.Keď som ich vo veku ,keď si ženy strihajú vlasy na karfiol a je to vraj normálne,že ich skrátia,no a ja som podľahla tomuto tlaku a tiež som ich skrátila,veď som ich vraj mala otrasné,cítila som sa nesvoja,na krku mi niečo chýbalo.Vďaka tomuto serveru a úvodnému článku od Tanky som sa naučila svoje vlasy obhajovať aj v mojom veku,aj keď nie sú dokonalé.No a určite ich nemám dlhšie kvôli chlapom.Kvôli čomu potom nosia aj muži dlhé vlasy?Lebo to takto cítia,no a mne sa tie ich dlhé vlasy páčia a fandím im.AJ keď najviac z dlhovlasých sa mi páči Brucce Wilis. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

dlhe vlasy nosim, lebo sa mi to paci. pacia sa mi dlhe vlasy na komkolvek, mam ich rada. vyjadruju moju identitu a myslim, ze mi pristanu viac ako kratke. koli chlapom ich nenosim. niesom typ, co koli chlapom bude hocico robit, koli nikomu. som rada sama sebou, aj ked samozrejme pozitivna pozornost mi je prijemna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.