článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c8f41b3ff43b8cf9417386c43593259Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 4:33 pm    Předmět: Citovat

Já docela často střídám délky vlasů. Nejdelší jsem měla skoro do pasu a nejkratší mikádo k bradě, zastřižené do podkovy. Co se týče zájmu mužů, všimla jsem si, že hodně jich letí právě na to kratičké mikádo. Jakmile mi ale vlasy odrostly pod bradu, rozruch kolem mne ustal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urgona
81-160
81-160


Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

Já nosím dlouhé vlasy hlavně proto, že v krátkých vypadám otřesně....
A ačkoliv se objektivu foťáku vyhýbám jako Čert kříži, tak jsem zjistila, že je lepší mít dlouhé vlasy na fotkách, aby lidi zaujaly spíš vlasy, než můj obličej....
Jinak mi na dlouhých vlasech vyhovuje taková nespoutanost, moc ráda si jendou za čas, když je vítr, rozpustím vlasy a nechám si je jen tak poletovat (byť pak při rozčesávání trpímSmile)
A v létě zase miluju jejich šimrání na zádech... No a když jednou za čas mi lidé vlasy pochválí, tak to potěší....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Teď jsem si vzpoměla, jak jsem se ještě na střední bavila se spolužákem, a ptala se ho, jaké vlasy se na holkách líbí. Odpověď zněla, že dlouhé, ale ne moc. Já měla vlasy tehdy tak po lopatky, byla jsem tu registrovaná jen chvilku a nevěděla přesně, jak se o to starat a tak...a zjišťovala jsem jen tak ze zájmu, jaká délka se líbí. Prý jak to mám já je dobré. A když jsem říkala, že bych chtěla tak do pasu, tak řekl - tak to se mi nelíbí, to už je moc....
Takže tak Smile Jsou chlapi, kterým se dlouhé líbí a čím delší tím lepší, a pak jsou takoví, kterým nesedí nic, co vybočuje z průměru.--Takže takoví kluci extrémně dlouho-vlasatici obdivovat nebudou.

Dcera má vlasy do půli zad a chodila s klukem, který jí neustále nutil k ostříhání ...prý tak dlouhé vlasy jsou nemoderní , nehezké , neforemné ...a kdoví co ještě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Judy napsal:
Já docela často střídám délky vlasů. Nejdelší jsem měla skoro do pasu a nejkratší mikádo k bradě, zastřižené do podkovy. Co se týče zájmu mužů, všimla jsem si, že hodně jich letí právě na to kratičké mikádo. Jakmile mi ale vlasy odrostly pod bradu, rozruch kolem mne ustal Very Happy


To docela chápu. Na sobě mám ráda dlouhé vlasy, ale často se mi na holkách líbí i krátké mikádo - připadá mi hrozně šmrncovní, a kdybych se někdy ostříhala, tak určitě na mikádo. Když pak odroste někam po ramena, už to není ono, je to víc šedomyškovské (ač třeba jinak velmi pěkné).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Galeana
8-20
8-20


Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

urgona napsal:
Jinak mi na dlouhých vlasech vyhovuje taková nespoutanost, moc ráda si jendou za čas, když je vítr, rozpustím vlasy a nechám si je jen tak poletovat (byť pak při rozčesávání trpímSmile)
A v létě zase miluju jejich šimrání na zádech... No a když jednou za čas mi lidé vlasy pochválí, tak to potěší....


Tak to musím naprosto souhlasit. Taky hrozně ráda vysedávám venku za větru nebo se lehtám vlasy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

Já jsem většinou nosila dlouhé vlasy ze žárlivosti na švagrovou, která je mívala až do pasu, jenže ona je mívala v 18ti, já ve 30ti a teď zas po čtyřicítce. Pak jsem je měla kvůli nedostatku peněz, abych nemusela pořád ke kadeřnici, a teď je mám, protože mě pořád maminka přesvědčuje k nestříhání, ale nevím, jak dlouho mě to ještě bude bavit. Připadá mi, že jsem do toho nucená. Jiným lidem se to na mně tak úžasné nezdá, ale maminka je zkrátka asi zaslepená máma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Tak po zimní vlasové "depce", kdy to pořád elektrizovalo, zlobilo a muselo se to strkat pod kabát, jsem dnes slavnostně vlasy vytáhla na sluníčko a nechala v teplém jarním větříku vesele poletovat kolem sebe - to bylo tááák strašně příjemné!!! Very Happy
Celou cestu jsem si to náramně užívala a kochala se vlastním stínem (jsem asi blázen) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Tak po zimní vlasové "depce", kdy to pořád elektrizovalo, zlobilo a muselo se to strkat pod kabát, jsem dnes slavnostně vlasy vytáhla na sluníčko a nechala v teplém jarním větříku vesele poletovat kolem sebe - to bylo tááák strašně příjemné!!! Very Happy
Celou cestu jsem si to náramně užívala a kochala se vlastním stínem (jsem asi blázen) Very Happy


vobec nie Very Happy so mnou to bolo dnes podobne len s tym rozdielom, ze u nas bol skor tajfun nez vetrik Laughing malo chybalo a uz by som lietala vzduchom s mojimi vlasmi Very Happy skvely pocit Smile
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 9:28 pm    Předmět: Citovat

siamysi: jej, to jsem ráda, říkala jsem si, jestli už nejsem narcista, když celou cestu sleduju na chodníku stín, abych viděla, jak se ty vlásky hezky čechrají Very Happy
U nás je tajfun teď, odpoledne to fakt byl ten ideální jemný větřík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 1:47 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Tak po zimní vlasové "depce", kdy to pořád elektrizovalo, zlobilo a muselo se to strkat pod kabát, jsem dnes slavnostně vlasy vytáhla na sluníčko a nechala v teplém jarním větříku vesele poletovat kolem sebe - to bylo tááák strašně příjemné!!! Very Happy
Celou cestu jsem si to náramně užívala a kochala se vlastním stínem (jsem asi blázen) Very Happy


jojo, to znám... je to úžasný pocit Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.