článek "Proč ženy nosí dlouhé vlasy"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe5839cdfa503c1ca7b0adb58a533968Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

K tomu stínu - jsem šla tuhle v noci domů a můj stín ve světle lampy byl naprosto fascinující - vlasy vypadaly mega dlouhý Laughing ať žijou stíny, který z nás dělaj hubený dlouhovlasý čahouny Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 12:09 pm    Předmět: Citovat

a navyse s vlastnym tienom nikdy nie si sama Laughing
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 8:51 am    Předmět: Citovat

To znám, ať žijou stíny Laughing Kochám se jím když jedu s koníkem ven - jinak bych nás neviděla, ale tomu stínu to tak sluší... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Posledni dobou sem se dost rozhlizel "kdeco lita" a s jednym spoluzakem sme se shodli, ze kdyz ma holka pekny dlouhy vlasy clovek si nevsima nekterych nedostatku Smile, mozna jo to tim, ze mi je jen 15 a mozna casem to prejde, ale zaujalo me ze to tak u nas ve tride neberu jen ja...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 4:31 am    Předmět: Citovat

Zarghul napsal:
Posledni dobou sem se dost rozhlizel "kdeco lita" a s jednym spoluzakem sme se shodli, ze kdyz ma holka pekny dlouhy vlasy clovek si nevsima nekterych nedostatku Smile, mozna jo to tim, ze mi je jen 15 a mozna casem to prejde, ale zaujalo me ze to tak u nas ve tride neberu jen ja...


Chlape, tak toto zaručeně časem nepřejde Laughing a věř , že vím co píši.... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

Zarghul napsal:
Posledni dobou sem se dost rozhlizel "kdeco lita" a s jednym spoluzakem sme se shodli, ze kdyz ma holka pekny dlouhy vlasy clovek si nevsima nekterych nedostatku Smile, mozna jo to tim, ze mi je jen 15 a mozna casem to prejde, ale zaujalo me ze to tak u nas ve tride neberu jen ja...


tak toto je velmi povzbudive info Laughing
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 6:45 am    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
Zarghul napsal:
Posledni dobou sem se dost rozhlizel "kdeco lita" a s jednym spoluzakem sme se shodli, ze kdyz ma holka pekny dlouhy vlasy clovek si nevsima nekterych nedostatku Smile, mozna jo to tim, ze mi je jen 15 a mozna casem to prejde, ale zaujalo me ze to tak u nas ve tride neberu jen ja...


tak toto je velmi povzbudive info Laughing

no to ano, a možno trošku viac "vlasouchylov" Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

Já mám dlouhé vlasy proto, že jsem líná je nějak pravidelně zastřihovat, nedejchapadlo tvarovat do účesu. I krátké vlasy se musí mýt a i jinak se o ně člověk stará a ještě ke všemu co pár týdnů vytahovat nůžky nebo chodit do kadeřnictví, bléfuj. Takhle to nechávám růst, když jsou moc pocuchané konečky, opižlám (nebo někdo známý opižlá) na jednu rovinu o pár cm a je to. Jestli to vypadá tzv. žensky/nežensky neřeším, neb žensky vypadat nijak zvlášť netoužím a co na to říká okolí je mi taky jedno, já při pohledu do zrcadla hrůzou neřvu a to je jediné důležité.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:26 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
day napsal:
MIMISEK napsal:
Jo, přítel mně na to, když jsem mu říkala, že ybch chtěla vlasy až do pasu řekl, že to už moc dlouhý... ale já když něco moc chci, tak si to rozmluvit nenechám!

Tal s timhle nazorem jsem se u chlapů setkala už víckrát. Po lopatky je to hezké, potom je to už moc. Nechápu.


"Moc dlouhé"? Oxymoron! Wink


Very Happymáš recht že je to oxymoron Very Happy jinak dlouhý vlasy podle mě k ženám patří, holka nemá vypadat jako kluk. Není nic hezčího než holka s dlouhýma vlasama Smile (ale na chlapech sou taky k sežrání Razz )
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

[quote="Romanka"][quote="Aha"][quote="day"]
MIMISEK napsal:


Very Happymáš recht že je to oxymoron Very Happy jinak dlouhý vlasy podle mě k ženám patří, holka nemá vypadat jako kluk. Není nic hezčího než holka s dlouhýma vlasama Smile (ale na chlapech sou taky k sežrání Razz )


No jo,ale me se zda,ze posledni dobou jsou u ostatnich "moc dlouhy" uz vlasy do pulky zad a na delsi se koukaj jako na exoty Confused aspon kdyz to vezmu podle sebe.Jinak vlasy jsou moje soucast,mam je rada,libi se mi a tim,ze mi rostou(zatim) si splnuju svuj detsky sen.Casto slysim jak jsem staromodni a ze se to takhle nenosi,ale co je komu do me??Jsem jaka jsem a i kdyz mam urcite pochybnosti o sobe a vylepsovala bych se od hlavy k pate,vlasy bych si vzdycky nechala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.