Kouření tabáku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b35e4586419656b7dda5f83221a0a2aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem také kouřila a přestala, ale co je divné- často( několikrát týdně) se mi v noci zdá, že mám neskutečnou chuť kouřit a často v těch snech kouřím- byt se mi to hnusí a za stavu bdělého žádné takové chutě nemám, naopak.Taky v těch snech je, že mám hroznou chut na cigaretu a někdo či něco mi to odpírá. Máte někdo z vyléčených kuřáků podobné sny???Někdy je to až nesnesitelný.
Podotýkám, že jsem přestla kouřit před cca 8 lety po operaci, prý na to měla vliv ta narkoza, před tím jsem se snažila přestat a nešlo to, byla jsem těžce závislá a moje máti kouřila, když mě čekala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

Já ja jsem kouřila jen 2-3 roky, nebyla jsem žádná silný kuřák - a chuť na cigaretu jsem měla aspoň deset let! Naštěstí jsem odolala Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já ja jsem kouřila jen 2-3 roky, nebyla jsem žádná silný kuřák - a chuť na cigaretu jsem měla aspoň deset let! Naštěstí jsem odolala Laughing .


Já jsem taky přestala kouřit, kouřila jsem dlouho, několik let, ale byla jsem příležitostný kuřák, kouřila jsem jen když jsem si šla s holkama "sednout" na kafe nebo se šlo na večeři. Dodnes mám někdy problém si při těchto příležitostech nezapálit, ale jinak chutě na cigaretu nemám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem také kouřila a přestala, ale co je divné- často( několikrát týdně) se mi v noci zdá, že mám neskutečnou chuť kouřit a často v těch snech kouřím- byt se mi to hnusí a za stavu bdělého žádné takové chutě nemám, naopak.Taky v těch snech je, že mám hroznou chut na cigaretu a někdo či něco mi to odpírá. Máte někdo z vyléčených kuřáků podobné sny???Někdy je to až nesnesitelný.
Podotýkám, že jsem přestla kouřit před cca 8 lety po operaci, prý na to měla vliv ta narkoza, před tím jsem se snažila přestat a nešlo to, byla jsem těžce závislá a moje máti kouřila, když mě čekala.


Ty jo, to je zvláštní, mě se to nestává, asi ani nikdy nestalo. Nekouřím asi 5, skoro 6 let, předtím jsem kouřila, ke konci docela aktivně, ale taky záleželo na situaci. Když jsme někam šli, byla jsem schopná dát krabičku. Ale třeba mě nikdy nenapadlo si doma jen tak zapálit, to jen vždycky někde venku, když se šlo se bavit. Nijak extra mě to neláká, ale když chytnu pořádnýho nerva, tak mi huba jede, to se mi občas stane Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kostička
21-40
21-40


Založen: 19.11.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Natož, že pasivní kuřák, který sedí někde s aktivním kuřákem to má stejně horší tak to si člověk většinou řekne tak už rovnou může začít také kouřit. Já kouřila 4 roky v kuse jednu dobu i krabičku denně a pak jsem přestala. Předsevzetí. Od té doby sem přestala kouřit někdy za 3 měsíce si dám jednu když mám opravdu vztek na někoho, ale vždy zjistím, že mi to nechutná a vím proč se k tomu nevracet. Ze začátku to bylo těžké jít do hospody a nezapálit si jako ostatní přátelé kolem mě, ale vydržela jsem to a jsem opravdu ráda.


trochu nechápu-když už do toho tabáku člověk vrazil tolik peněz,tak je ale naprosto nezodpovědné mýrnyksdýrnyks přestat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

kostička napsal:
AJAN napsal:
Natož, že pasivní kuřák, který sedí někde s aktivním kuřákem to má stejně horší tak to si člověk většinou řekne tak už rovnou může začít také kouřit. Já kouřila 4 roky v kuse jednu dobu i krabičku denně a pak jsem přestala. Předsevzetí. Od té doby sem přestala kouřit někdy za 3 měsíce si dám jednu když mám opravdu vztek na někoho, ale vždy zjistím, že mi to nechutná a vím proč se k tomu nevracet. Ze začátku to bylo těžké jít do hospody a nezapálit si jako ostatní přátelé kolem mě, ale vydržela jsem to a jsem opravdu ráda.


trochu nechápu-když už do toho tabáku člověk vrazil tolik peněz,tak je ale naprosto nezodpovědné mýrnyksdýrnyks přestat Rolling Eyes


Cože?? Nezodpovědné přestat kouřit jen kvůli tomu, že jsem do toho před tím vrazila hodně peněz? To myslíš opravdu vážně? Mě se to zdá padlé na hlavu to co říkáš!! Myslím, že zdraví se penězi nedá vyjádřit a to, že jsem předtím utrácela peníze tím je pro mě + že jsem přestala aspoň ušetřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
kostička napsal:
AJAN napsal:
Natož, že pasivní kuřák, který sedí někde s aktivním kuřákem to má stejně horší tak to si člověk většinou řekne tak už rovnou může začít také kouřit. Já kouřila 4 roky v kuse jednu dobu i krabičku denně a pak jsem přestala. Předsevzetí. Od té doby sem přestala kouřit někdy za 3 měsíce si dám jednu když mám opravdu vztek na někoho, ale vždy zjistím, že mi to nechutná a vím proč se k tomu nevracet. Ze začátku to bylo těžké jít do hospody a nezapálit si jako ostatní přátelé kolem mě, ale vydržela jsem to a jsem opravdu ráda.


trochu nechápu-když už do toho tabáku člověk vrazil tolik peněz,tak je ale naprosto nezodpovědné mýrnyksdýrnyks přestat Rolling Eyes


Cože?? Nezodpovědné přestat kouřit jen kvůli tomu, že jsem do toho před tím vrazila hodně peněz? To myslíš opravdu vážně? Mě se to zdá padlé na hlavu to co říkáš!! Myslím, že zdraví se penězi nedá vyjádřit a to, že jsem předtím utrácela peníze tím je pro mě + že jsem přestala aspoň ušetřím.


Ajan, kostička jen tak blafuje Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing a já mu to uvěřila, že to myslí vážně. Tak to mě fakt dostal a nachytal Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem také kouřila a přestala, ale co je divné- často( několikrát týdně) se mi v noci zdá, že mám neskutečnou chuť kouřit a často v těch snech kouřím- byt se mi to hnusí a za stavu bdělého žádné takové chutě nemám, naopak.Taky v těch snech je, že mám hroznou chut na cigaretu a někdo či něco mi to odpírá. Máte někdo z vyléčených kuřáků podobné sny???Někdy je to až nesnesitelný.
Podotýkám, že jsem přestla kouřit před cca 8 lety po operaci, prý na to měla vliv ta narkoza, před tím jsem se snažila přestat a nešlo to, byla jsem těžce závislá a moje máti kouřila, když mě čekala.



Ohledně toho snu se mi to jako vyléčemu kuřákovi ještě nestalo.. ťuk ťuk ťuk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Laughing Laughing Laughing a já mu to uvěřila, že to myslí vážně. Tak to mě fakt dostal a nachytal Twisted Evil


Mě už taky dostal Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.