Kouření tabáku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bfef1582579eddef58cb99bc4edffa89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
AJAN napsal:
Laughing Laughing Laughing a já mu to uvěřila, že to myslí vážně. Tak to mě fakt dostal a nachytal Twisted Evil


Mě už taky dostal Laughing Laughing Laughing


Šprýmař Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem také kouřila a přestala, ale co je divné- často( několikrát týdně) se mi v noci zdá, že mám neskutečnou chuť kouřit a často v těch snech kouřím- byt se mi to hnusí a za stavu bdělého žádné takové chutě nemám, naopak.Taky v těch snech je, že mám hroznou chut na cigaretu a někdo či něco mi to odpírá. Máte někdo z vyléčených kuřáků podobné sny???Někdy je to až nesnesitelný.
Podotýkám, že jsem přestla kouřit před cca 8 lety po operaci, prý na to měla vliv ta narkoza, před tím jsem se snažila přestat a nešlo to, byla jsem těžce závislá a moje máti kouřila, když mě čekala.


Mně se toto občas stane, ale s jídlem. Mám s jídlem trochu problémy, hlavně dřív jsem mívala, a i ted si ho celkem hlídám nebo se snažm. A občas když mám takové víc dietní období, tak se mi zdá, že se třeba cpu (ale vyloženě cpu) čokoládou nebo něčím sladkým nebo jinak nevhodným... Budím se pak vždycky pěkně vyděšená a znechucená sama sebou, co jsem to udělala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marjej
8-20
8-20


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10095530301-planeta-veda/206411058200022-04.06.2006-18:05-nebezpeci-koureni.html?from=100
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Trochu jiný pohled na vodní dýmku:

http://www.novinky.cz/clanek/144511-vodni-dymka-vetsi-zlo-nez-cigarety.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

hmmmm, dost zajímavý... tohle sem nečekala přiznám se. Ale šíšu si nedávám, tak mě to nemusí trápit:)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Já teda šíšu taky nekouřím, jen fakt výjimečně, ale musím říct, že jsem myslela, že je rozhodně míň škodlivá než cigarety - vlastně jsem myslela, že škodlivá není vůbec. Hmm, naivka. Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to docela překvapilo - i když šíšu taky jenom tak jednou za dva roky, takže mě to též zvlášť netrápí. Akorát jsem trochu paranoik, tak si říkám, jestli za tím článkem náhodou nestojej výrobcové cigaret (ale fakt doufám, že ne). Nějak mi tam chyběla zmínka, co za srágory se přidává do cigaret - zvlášť u těch tzv. lightek mi přijde, že ty příměsy jsou podstatně škodlivější (i pro pasivní kuřáky), než sám tabák.
Já jsem naštěstí tabákozávislosti vcelku prostá, cigarety jsem kdysi kouřila spíš společensky (paradoxně mě vyléčilo, že kolem mě lidi hulili až moc, nějak jsem neměla potřebu to ještě dokrmovat), teď už jsem žádnou neměla v puse nějakejch pět let. Když už mám jednou za uherskej rok fakt chuť na tabáček, koupím si kvalitní doutník - tam alespoň fakt kouřím jenom ten tabák s minimem příměsí, navíc se to nešlukuje a je to tak drahý, že nehrozí, že bych si to dopřávala častějc než tak třikrát do roka. Občas taky šlohnu přítelovi dýmku - tam zase při mý šikovnosti nehrozí, že bych za těch pár hodin, co se ji snažím zprovoznit, do sebe toho nikotinu dostala nějak moc Rolling Eyes Embarassed - v tomto případě je to spíš recese než kuřáckej zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:

Mně se toto občas stane, ale s jídlem. Mám s jídlem trochu problémy, hlavně dřív jsem mívala, a i ted si ho celkem hlídám nebo se snažm. A občas když mám takové víc dietní období, tak se mi zdá, že se třeba cpu (ale vyloženě cpu) čokoládou nebo něčím sladkým nebo jinak nevhodným... Budím se pak vždycky pěkně vyděšená a znechucená sama sebou, co jsem to udělala.


Mám to podobné. Taky s jídlem. Jenže těch dietních období je u mě čím dál míň...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

teď bych docela radši, kdyby se zakázalo kouřit na ulicích a povolilo se v hospodách. protože do hospody chodit nemusim, ale ulici se prostě nevyhnu. už mě to fakt zprominutim s..re, človek de po městě a okolo samý kuřáci, stojim na zastávce, za mnou kuřák a smradí mi na vlasy, když někoho seřvu, tak se ještě urazí co si to dovoluju a kde si jako myslim že má vubec kouřit. ať si kouřej v hospodách jak chtěj ale venku by se to zakázat mělo. nebo dvojnásobně zdražit cigára Evil or Very Mad oni by si to rozmysleli Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
teď bych docela radši, kdyby se zakázalo kouřit na ulicích a povolilo se v hospodách. protože do hospody chodit nemusim, ale ulici se prostě nevyhnu. už mě to fakt zprominutim s..re, človek de po městě a okolo samý kuřáci, stojim na zastávce, za mnou kuřák a smradí mi na vlasy, když někoho seřvu, tak se ještě urazí co si to dovoluju a kde si jako myslim že má vubec kouřit. ať si kouřej v hospodách jak chtěj ale venku by se to zakázat mělo. nebo dvojnásobně zdražit cigára Evil or Very Mad oni by si to rozmysleli Exclamation Exclamation Exclamation

Víš, tree, pokud toho člověka "seřveš", tak se nediv, že se urazí, to je přirozená reakce. Neříkám, že správná, neříkám, že je v právu, ale prostě to tak bude. Daleko líp bys udělala, kdybys mu slušně řekla, že ti to vadí. (Samozřejmě, že ani to neplatí na každého, ale to už je na jinou debatu.)
Celkově si myslím, že vytváření takové té nepřátelské atmosféry mezi kuřáky a nekuřáky ničemu neprospívá. Jenom jedni nadávají na druhé.
Kouření v hospodách bych nezakazovala, to mi přijde jako pitomost. Udělala bych něco jiného - donutila bych provozovatele restaurací, aby si vybrali, jestli budou podnik kuřácký nebo nekuřácký. Tzn., že by neexistovaly takové smíšené paskvily, kde je nekuřácký prostor "oddělený" jenom cedulkou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.