Kouření tabáku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee33426afc5193d4e1769f1f0065d02dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Můj nevlastní otec vždycky moc kouřil, když jsme byly se ségrou malé tak si pamatuju že jsme šly k třeba k večeři Twisted Evil a tam bylo tak nahulené, že jsme na sebe ani neviděli Shocked Nemám to ráda, jak se to drží v oblečení a vlasech Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 1:45 pm    Předmět: Citovat

tak jsem přečetla celé vlákno..

ač nekuřačka, musím se zastat kuřáků - některých, spolužajda hulí dost a vždycky mi řekne, ať jdu dál, případně že ona půjde dál, nebo ať se natočím kvůli větru, že si teď zapálí.. Laughing ve škole se po ranní kuřsnídani vždycky navoní a vezme žvýkačku.. Laughing

jinak po dlouhé době jsem na dementního nekuřáka narazila ve dveřích školy, kdy jsem tam stála a čekala na odvoz a on si 30 cm ode mě zapálil, mmch ne student, ale dělník, co u nás pracuje.. Rolling Eyes nepochopil ani moje pokašlávání.. (pršelo a nebylo kam jinam jít)

tedy prostě, kuřáci mi nevadí, pokud mi žváro nestrkají pod frňák..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 2:15 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:

jinak po dlouhé době jsem na dementního nekuřáka narazila ve dveřích školy, kdy jsem tam stála a čekala na odvoz a on si 30 cm ode mě zapálil, mmch ne student, ale dělník, co u nás pracuje.. Rolling Eyes nepochopil ani moje pokašlávání.. (pršelo a nebylo kam jinam jít)


Tak mu to místo pokašlávání příště řekni narovinu Wink Oni zvlášť chlapi náznaky moc nechápou, nebo nechtějí chápat. Když mi vadí něčí zapálená cigareta, tak to upřímně a hlavně slušně řeknu a v drtivé většině případů (pokud to ovšem nejsou puberťáci v počtu dvou a více kusů) se dotyčný omluví a cigaretu uhasí, nebo aspoň poodejde jinam.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Hanča napsal:

jinak po dlouhé době jsem na dementního nekuřáka narazila ve dveřích školy, kdy jsem tam stála a čekala na odvoz a on si 30 cm ode mě zapálil, mmch ne student, ale dělník, co u nás pracuje.. Rolling Eyes nepochopil ani moje pokašlávání.. (pršelo a nebylo kam jinam jít)


Tak mu to místo pokašlávání příště řekni narovinu Wink Oni zvlášť chlapi náznaky moc nechápou, nebo nechtějí chápat. Když mi vadí něčí zapálená cigareta, tak to upřímně a hlavně slušně řeknu a v drtivé většině případů (pokud to ovšem nejsou puberťáci v počtu dvou a více kusů) se dotyčný omluví a cigaretu uhasí, nebo aspoň poodejde jinam.


což o to, ale u tohodle borce jsem viděla, jak poslal do pr.. spolužáka.. tak jsem si netroufla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.