Suché, krepovaté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d5d461382ce9e264dc7f44bd0860df6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

Žaba napsal:
Jo, funguje to umejvání kondicionérem, teď je to docela dobrý Smile.


to jsem chtěla také vyzkoušet, ale bojím se, protože mám zase jemné vlasy a u kořínků se mi mastí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žaba
21-40
21-40


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 2:32 pm    Předmět: Citovat

No jo, mně se nemastí prakticky vůbec. Mastily se chvíli po té, co jsem začala s umýváním pouhou vodou, ale pak si to rozmyslely a začaly zase být ukrutně suché, tak jsem najela na ty kondicionéry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 2:35 pm    Předmět: Citovat

Žaba napsal:
No jo, mně se nemastí prakticky vůbec. Mastily se chvíli po té, co jsem začala s umýváním pouhou vodou, ale pak si to rozmyslely a začaly zase být ukrutně suché, tak jsem najela na ty kondicionéry.


já mám zase šíleně suché vlasy tak 5 cm od pokožky no.. asi to vyzkoušim ale taky, až budu někdy doma Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 3:16 am    Předmět: Citovat

Berušák napsal:
Tak mě napadla ještě jedna otázka na vaše zkušenosti: jak se snesou krepáky s hennou? nemyslím barevnou, ale pouze tou regenerační smíchanou s olejem, aby nevysušovala?


No, já jsem to na ty moje krepáky zkusila a nemůžu za sebe doporučit Confused . Už pri smývání henny to byla jedna velká suchá katastrofa, pak to bylo pár dní jakoby v poho, ale na dotyk byly vlasy brutálně přesušené, ale vizuálně se celkem leskly. Ale opravdový průšvih nastal až asi měsíc potom, to mi začaly šíleně vypadávat a pomalu se to nedalo zastavit Sad . Určitě to bylo z toho, protože nic jiného nepříliš běžného jsem si v té době na vlasy nedávala...tak nevím. Někomu to možná pomůže, ale já mám ten názor, že henna se hodí spíš na hrubší a mastnější vlasy Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 10:16 am    Předmět: Citovat

coma napsal:
Berušák napsal:
Tak mě napadla ještě jedna otázka na vaše zkušenosti: jak se snesou krepáky s hennou? nemyslím barevnou, ale pouze tou regenerační smíchanou s olejem, aby nevysušovala?


No, já jsem to na ty moje krepáky zkusila a nemůžu za sebe doporučit Confused . Už pri smývání henny to byla jedna velká suchá katastrofa, pak to bylo pár dní jakoby v poho, ale na dotyk byly vlasy brutálně přesušené, ale vizuálně se celkem leskly. Ale opravdový průšvih nastal až asi měsíc potom, to mi začaly šíleně vypadávat a pomalu se to nedalo zastavit Sad . Určitě to bylo z toho, protože nic jiného nepříliš běžného jsem si v té době na vlasy nedávala...tak nevím. Někomu to možná pomůže, ale já mám ten názor, že henna se hodí spíš na hrubší a mastnější vlasy Wink .


Ja už si to presne nepamätám či mi cassia pomohla Embarassed lebo ja som mala strašne krepovaté vlasy,ale teraz ako hennujem už farebnou hennou tak ich také nemám ... mne pomohla zmena kozmetiky na bezsilikónovú to je určite Cool a olejovala som a tiež to pomohlo.
Ja si myslím,keď si zadovážiš čistú cassiu a dáš tam aj olej tak by to nemalo vysušovať Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

Silky, jestli je máš jemný, zkus umývání kondišem, co je hodně "naředěnej", třeba nějakej ten jejich bezsilikonovej z tety (HeliosHerb?)! Nezatíží. Ale na dýl než týden neumývané vlasy to nestačí (ten tuk u hlavy to už nerozpustí). Když to zkouším, tak se lesknou jak zrcadlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:
Silky, jestli je máš jemný, zkus umývání kondišem, co je hodně "naředěnej", třeba nějakej ten jejich bezsilikonovej z tety (HeliosHerb?)! Nezatíží. Ale na dýl než týden neumývané vlasy to nestačí (ten tuk u hlavy to už nerozpustí). Když to zkouším, tak se lesknou jak zrcadlo Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing vyzkoušela sem to po 5 dnech bez mytí a nebyl to dobrej nápad Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing jako 10 cm od hlavy nádhera, kudrny lesklý a úžasný, ale jinak děs Laughing Laughing Laughing vydržela sem to 2 dny, protože jsem byla doma a šla sem zase mejt po svym Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 12:51 am    Předmět: Citovat

kowka napsal:
coma napsal:
Berušák napsal:
Tak mě napadla ještě jedna otázka na vaše zkušenosti: jak se snesou krepáky s hennou? nemyslím barevnou, ale pouze tou regenerační smíchanou s olejem, aby nevysušovala?


No, já jsem to na ty moje krepáky zkusila a nemůžu za sebe doporučit Confused . Už pri smývání henny to byla jedna velká suchá katastrofa, pak to bylo pár dní jakoby v poho, ale na dotyk byly vlasy brutálně přesušené, ale vizuálně se celkem leskly. Ale opravdový průšvih nastal až asi měsíc potom, to mi začaly šíleně vypadávat a pomalu se to nedalo zastavit Sad . Určitě to bylo z toho, protože nic jiného nepříliš běžného jsem si v té době na vlasy nedávala...tak nevím. Někomu to možná pomůže, ale já mám ten názor, že henna se hodí spíš na hrubší a mastnější vlasy Wink .


Ja už si to presne nepamätám či mi cassia pomohla Embarassed lebo ja som mala strašne krepovaté vlasy,ale teraz ako hennujem už farebnou hennou tak ich také nemám ... mne pomohla zmena kozmetiky na bezsilikónovú to je určite Cool a olejovala som a tiež to pomohlo.
Ja si myslím,keď si zadovážiš čistú cassiu a dáš tam aj olej tak by to nemalo vysušovať Wink


JJ olej jsem tam dala a docela dost, ale nepomohlo to a vlasy byly suché jako blázen Confused . A bezsilikonovou kosmetiku taky moc nedávají Rolling Eyes . Jsou prostě nějaké divné...jediné, co mi z přírodní kosmetiky pomáhá proti krepatění a z čeho jsem fakt nadšená, je kokosový olej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulicek
41-80
41-80


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

ja mam taky suche krepove vlnite vlasy, ale z tech rad co sem tady vycetla je mam docela hezke pruzne nekdy i leskle,
. pouzivam opravdu malo samponu, hodne balzamy, opatrne cesu a moc si vlasu nevsimam od ty doby je to super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izzy
8-20
8-20


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 2:58 pm    Předmět: Citovat

casto pisete, ze sa vlasy sa po umyti nemaju rozcesavat. lenze ked si vlasy umyjem v predklone nad vanou, zabalim na 10 minut do uteraka, a potom si ich mokro-vlhke prehodim na chrbat, vyzeram ako strasidlo s vlasami do vsetkych stan. no nechajte to neucesane. par x som tak spravila a vyzerala som ako idiot a znovu som ich musela navlhcit a rozcesat. takto ich radsej este vlhke jemne rozcesem a necham volne uschnut. a nemam pocit, ze by tym nejako trpeli. tak ma napada otazka: vase vlasy su v pohode ked ich mokre prehodite na chrbat? nevyzerate ako strapate slniecko? moc sa mi tomu nechce verit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.