Kúry, masky, bezoplachovací spreje Gliss kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=086a98efa05ef624fea551742f9c7973Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Fairy napsal:
Ty jo, ta máslová maska je ještě lepší než DOliva snad nebo co?! Ačkoliv jsem ji nesmyla, konečky po ní dnes nevypadají ani trošku slepeně, naopak, jsou, jako bych na ně nic nedávala! A přitom nejsou ani přesušené. No to je paráda!Tak já ode dneška měním strategii, DOlivu si nechám do henny (je přece jen zdravější, když je přírodní),a le konečky budu mazat touto maskou. A neumývat. No to je paráda! Very Happy



Fairy, ty jsi ale pokušitelka Exclamation Právě mi dochází nesmyvatelný vlasový balzám a uvažuju, co pořídit dál... Akorát si nejsem jistá, jestli jsem jiv obchodě viděla - zrovna včera jsem to obhlížela, ale nemám pocit, že by tam něco takového bylo. Mohla bys mi prosim, prosim napsat, jak přesně se to jmenuje.... Embarassed


Já ti vlastně ani nevím! Prostě !vyživující olejová maska" pro dlouhé vlasy proti třepení konečků. Kelímek je celý žlutý, s ezlatým víčkem.Je v tom tuším bambucké máslo a mandlový olej (tuším, nepíšu teď z domova a masku tu u sebe nemám).V Rossmanu a Droxi stojí 119 Kč. Do DM nechoď, tam stojí 139! Wink
Návrat nahoru
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Fairy napsal:
Ty jo, ta máslová maska je ještě lepší než DOliva snad nebo co?! Ačkoliv jsem ji nesmyla, konečky po ní dnes nevypadají ani trošku slepeně, naopak, jsou, jako bych na ně nic nedávala! A přitom nejsou ani přesušené. No to je paráda!Tak já ode dneška měním strategii, DOlivu si nechám do henny (je přece jen zdravější, když je přírodní),a le konečky budu mazat touto maskou. A neumývat. No to je paráda! Very Happy



Fairy, ty jsi ale pokušitelka Exclamation Právě mi dochází nesmyvatelný vlasový balzám a uvažuju, co pořídit dál... Akorát si nejsem jistá, jestli jsem jiv obchodě viděla - zrovna včera jsem to obhlížela, ale nemám pocit, že by tam něco takového bylo. Mohla bys mi prosim, prosim napsat, jak přesně se to jmenuje.... Embarassed


Já ti vlastně ani nevím! Prostě !vyživující olejová maska" pro dlouhé vlasy proti třepení konečků. Kelímek je celý žlutý, s ezlatým víčkem.Je v tom tuším bambucké máslo a mandlový olej (tuším, nepíšu teď z domova a masku tu u sebe nemám).V Rossmanu a Droxi stojí 119 Kč. Do DM nechoď, tam stojí 139! Wink


Je v tom bambucké máslo a arganový olej Smile Já ho kupovala v Teta drogerii za 129,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 10:21 am    Předmět: Glis Kur Oil Nutritive - česat či ne? Citovat

Tak teď mi, prosím, poraďte - všude se tu píše, že se mokré / vlhké vlasy nemají česat. Mám masku od Glis Kuru, tu novou Oil Nutritive, a na ní je napsáno, žese vlasy mají po nanesení rozčesat. Co myslíte - mám, nemám? Nechci si vlasy potrhat Confused Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

já bych je nerozčesávala, jenom po nanesení projela prstama, myslím, že to stačí a vlásky si neponičíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
já bych je nerozčesávala, jenom po nanesení projela prstama, myslím, že to stačí a vlásky si neponičíš Wink


Já jsem právě zatím rozčesávala jenom prstama. Tak super, děkuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

Ja tyky vlas po umyti nerozcesavam hrebenem, myslim, ze jim to hodne skodi. Prtstama to krasne jde, clovek ma cit, aby moc na vlasy netlacil nebo je netahal a muze si udelat i masaz pokozky hlavy, coz se ma po kazdem umyti nebo jeste lip kazdy den 3 min
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Tak teď mi, prosím, poraďte - všude se tu píše, že se mokré / vlhké vlasy nemají česat. Mám masku od Glis Kuru, tu novou Oil Nutritive, a na ní je napsáno, žese vlasy mají po nanesení rozčesat. Co myslíte - mám, nemám? Nechci si vlasy potrhat Confused Díky

Myslím, že bude stačit pročesat vlasy prsty. A decentně vmasírovat.
Nebrala bych vše až tak doslova. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
sarahpentium napsal:
Tak teď mi, prosím, poraďte - všude se tu píše, že se mokré / vlhké vlasy nemají česat. Mám masku od Glis Kuru, tu novou Oil Nutritive, a na ní je napsáno, žese vlasy mají po nanesení rozčesat. Co myslíte - mám, nemám? Nechci si vlasy potrhat Confused Díky

Myslím, že bude stačit pročesat vlasy prsty. A decentně vmasírovat.
Nebrala bych vše až tak doslova. Wink


Ok, budu masírovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenosti s dvoufázovou hloubkovou regenerační kúrou - nesmývací od Gliss Kur??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marketa batkova
8-20
8-20


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

pro sarahpentium,ahoj tady Markét mám velice dobré zkušenosti s reflex-glanz-kur je to od glisskuru pro blond vlásky.Je to kůra po umytí naneseš a už záříš je to se třpytem a konečky jsou po tom super.Tět mám novinku opět od glisskuru dvou barevná složka pečující arganový olej a bambucké máslo je to pecka, ale musíš si častěji mít vlasy já mám pocit, že se víc mastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.