Kúry, masky, bezoplachovací spreje Gliss kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=09722c997b3c3a056e48d06735baa2a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

marketa batkova napsal:
pro sarahpentium,ahoj tady Markét mám velice dobré zkušenosti s reflex-glanz-kur je to od glisskuru pro blond vlásky.Je to kůra po umytí naneseš a už záříš je to se třpytem a konečky jsou po tom super.Tět mám novinku opět od glisskuru dvou barevná složka pečující arganový olej a bambucké máslo je to pecka, ale musíš si častěji mít vlasy já mám pocit, že se víc mastí.


Ahojky Markét, s věcma pro blond vlasy od Gliss Kuru mám super zkušenosti, vlasy se fakt lesknou ( už na těch přípravcích je vidět ta perleť Smile ). Ale vůbec teda netuším, že mají i nesmyvatelnou!
Tu novinku Oil nutritive mám taky, ale tu masku, ten nesmývací dvousložkovej sprej mám taky, ale z řady pro suchý a lámavý Smile A máš pravdu, po tom Oil nutritive se vlasy mastí víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 9:00 pm    Předmět: Re: cony Citovat

Kamka napsal:
akorát mě hodně zklamal gliss kur liquid silk, růžový obal, prý hair repair a je to jeden con za druhýmSad nedávno jsem ho koupila jakože udělám něco pro sebe a teď abych ho vyhodila, vůbec už se mi ho nechce používat....prý "vlasy jak hedvábí, omezuje třepení konečků" atd...podvodníci:)


Taky jsem se dívala na nějaké gliss kur ve spreji, ale přijde mi, že to pomalu nic jiného než silikony neobsahuje Rolling Eyes Sháním něco na léto, aby se mi vlasy moc nevysušovaly. Asi si koupím loreal z kadeřnictví, tam je jen 1 silikon a navíc smývatelný (mno,aspoň částečně Cool )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

Když je řeč o gliss kuru, hodně lidí tu zmiňovalo tu neoplachovací kůru na konečky, tam asi také budou silikony, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Když je řeč o gliss kuru, hodně lidí tu zmiňovalo tu neoplachovací kůru na konečky, tam asi také budou silikony, že?


Tu dvousložkovou v tubě nebo tu ve spreji? Můžu mrknout na obojí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Já mám od gliss kuru ten sprej z řady asia beauty a ten mi tedy vyhovuje hodně....ale složení jsem nezkoumala....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Já mám od gliss kuru ten sprej z řady asia beauty a ten mi tedy vyhovuje hodně....ale složení jsem nezkoumala....


jazzy, pro jaký vlasy je určený ten asijský??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 2:09 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Jazzy napsal:
Já mám od gliss kuru ten sprej z řady asia beauty a ten mi tedy vyhovuje hodně....ale složení jsem nezkoumala....


jazzy, pro jaký vlasy je určený ten asijský??


Mám dojem, že tam píšou pro narušený...ale abych nekecala, večer se raději podívám. Já narušené vlasy nemám a toto mi právě vyhovuje, že je to poměrně lehké, nezmastí mi to vlasy...a jsou pak pěkně lesklé a líp se mi rozčesávají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 4:51 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Já mám od gliss kuru ten sprej z řady asia beauty a ten mi tedy vyhovuje hodně....ale složení jsem nezkoumala....


Já ho mám taky!!! Dnes jsem si ho koupila. Je určený pro nepoddajné a vlasy vyžadující zvýšenou péči.Hezky voní.


Naposledy upravil ilona dne út květen 15, 2007 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 6:57 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Marianna napsal:
Když je řeč o gliss kuru, hodně lidí tu zmiňovalo tu neoplachovací kůru na konečky, tam asi také budou silikony, že?


Tu dvousložkovou v tubě nebo tu ve spreji? Můžu mrknout na obojí...


Já ani nevěděla, že jsou dvě Embarassed když budeš mít chvilku, na něco z toho se mi podívej, je jedno na kterou. Díky moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Kondicionéry nepoužívám, jen někdy ty nesmývací na konečky, aby se netřepily. Na délky se snažím nedávat, jen když jsou opravdu hodně přeschlé, tak dvousložkový Gliss Kur.


A který dvousložkový používáš? Já měla z drogerie - stál kolem stovky a potom jsem si koupila u kadeřnice z profesionální řady a ten stál asi 250,- kč (zdál se mi lepší, ale možná jsem si to namlouvala, když byl dražší Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.