Kúry, masky, bezoplachovací spreje Gliss kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b512ee595dfcaee1ec4e7661707e1561Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Je to z tyhle stránky http://www.glisskur.cz/index.php?id=4121 Smile
No já právě nevím..Very Happy ty silikony.. Oni mají pro i proti a já se pořád nemůžu rozhodnout jestli jo nebo ne Very Happy Používám šampony a kondicionéry bez a přijde mi zbytečný na ty vlasy je stříkat Very Happy jenže když mají tyhle spreje tak dobré ohlasy Very Happy Very Happy

Zlá nerozhodnost.... Twisted Evil Cool

Aháá tak to já mam http://www.glisskur.cz/index.php?id=4119 ...myslela sem tohle a to se dává jen do konečků a tam ty silokony nejak neškodíSmile ...hlavně že se nedostanou k pokožce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 9:04 pm    Předmět: Citovat

Jasný no Smile ještě uvidím... I když se rozhoduju už docela dlouho Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Pokud ti silikony na vlasy fungují a nikdy jim nevadily, tak by to snad nemělo vadit, pokud to s nimi nebudeš přehánět.
Záleží na typu vlasů, já třeba silikony nesnesu vůbec, ani v minimálním množství...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

citace:

Záleží na typu vlasů, já třeba silikony nesnesu vůbec, ani v minimálním množství...

To mý vlasy je maj docela rádi Very Happy Embarassed Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Pokud ti silikony na vlasy fungují a nikdy jim nevadily, tak by to snad nemělo vadit, pokud to s nimi nebudeš přehánět.
Záleží na typu vlasů, já třeba silikony nesnesu vůbec, ani v minimálním množství...


Nevím... Dřív, když jsem používala silikony a nevěděla jsem o nich.. Měla jsem vlasy divný Very Happy ale jen těžko to posoudím, zda to bylo jimi, protože jsem se na ně neorientovala.. Fakt je, že mám vlasy suchý (alespoň konce určitě) a Gliss Kurák Very Happy by mi určitě pomohl Very Happy jen zas nevím jak na tom jsou silikony s hennou Very Happy Protože jsem se rozhodla pro ní a když vlasy obalím silikonem, tak henna třeba moc dobře nechytne Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 6:11 am    Předmět: Citovat

Používám silikonový sprej Gliss Kur (jen na kocne) a hennu a nevidím žádný rozdíl v tom, jak chytá Wink ale teda používám ho jenom občas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

No já jsem na to asi zatížená Very Happy asi to nebude problém Very Happy Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 10:37 pm    Předmět: Citovat

mate nekdo zkusenosti s tim bezoplachovym sprejem na lamavy vlasy??je to ten oranzovej..pred pul rokem jsem presla na prirodni kosmetiku a uz sjem si vypestovala celkem pekny vlasy ale posledni doboru i od vas tady z fora slycham celkem dobry ohlasy na znacku gliss kur a zamlouva se mi prave ten oranzovej sprej..akorat sem bojim aby mi to zas neznicilo vlasy a nevim jestli do toho mam jit..bojim se tech silikonu..jsou tam asi 4 nebo kolik..a navic po kazdym myti davam jojobak takze ani nevim jestli by se to nejak nerusilo a jestli bych mela davat nejdriv olej a pak gliss kur nebo obracene a nebo jestli kdyz to dam takle na sebe jestli se pak nenarusi ucinky jednoho nebo druheho..ani nevim jak casto bych ten sprej mela pouzivat.denne bo po kazdym myti?no mam z toho trochu strach pac je to zas chemii tak chci vedet jestli s tim oranzovym konkretne nema nekdo zkusenosti..?=) diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 8:38 am    Předmět: Citovat

Majdaleenka: Mne se celkem osvedcilo pouzivat Gliss Kur sampon na prvni myti po henneni ... tedy tak tri, ctyri dny po barveni (hennu vymyvam jen cistou vodou a potom prestriknu bezoplachovym glissem). Barvim jednou mesicne, a nevsimla jsem si, ze by to nejak hur chytalo ... i kdyz ho pouzivam jen na konecky.

A do henny nepridavam olej a kupodivu po ni nemam vlasy nijak vysusene kdyz pouziju zluty Gliss bezoplachovy ... prvni myti po henneni pouzivam zluty Gliss sampon, kondis pak Alverdacky s merunkou a citronem (no ten oranzovej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si pořídila regenerační bezoplachový express balzám ve spreji Deep Repair 19 na suché a poškozené vlasy (světle oranžový s bílou složkou nahoře) a musím říct, že bomba... Krásně voní, vlasy jsou po něm lesklejší, pevnější, konečky se tolik netřepí a vlásky jdou krásně rozčesávat... Navíc nedošlo k žádnému slepení vlasů do pramínků... Používám zatím týden a spokojenost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.