Redken
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Jadesss napsal:
Ještě jsem se chtěla na něco zeptat. Ty jejich kondicionéry se taky ředí (jako šampony) nebo ne? Díky


Ty se neředí, proto vyjdou tak draho (oproti šamponu).



Aha...no to vyjde opravdu na dost. No tak to asi spíš vyzkouším ten šampon a pak se uvidí jestli bude nějaká další investice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 12:56 am    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
No musím říct že jste mě opravdu navnadili Smile Moc se mi líbí ta řada all soft (řeším poslední dobou problém co nahoře naroste dole upadne) takže si tu masku asi koupím, i když mě docela děsí i ta cena. Nejlevněji sem jí viděla v e-shopu za 618,- takže se docela děsím toho až půjdu do kadeřnictví se zeptat kolik za ní chtějí...to bude určitě vysokohorská přirážka Shocked

jj, v čechách přes 8kilek.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Jadesss napsal:
No musím říct že jste mě opravdu navnadili Smile Moc se mi líbí ta řada all soft (řeším poslední dobou problém co nahoře naroste dole upadne) takže si tu masku asi koupím, i když mě docela děsí i ta cena. Nejlevněji sem jí viděla v e-shopu za 618,- takže se docela děsím toho až půjdu do kadeřnictví se zeptat kolik za ní chtějí...to bude určitě vysokohorská přirážka Shocked

jj, v čechách přes 8kilek.


Nooo Shocked tak to až jedině z brigády až někdy zbydou penízky...a to buhví kdy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 11:29 am    Předmět: redken na objem Citovat

holky zlatý z jaký stránky redken objednáváte? a jakej šampon od něj byste dopořučily na jemný plihnoucí vlasy?zničený nemám jen potřebuju objem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 7:14 pm    Předmět: Re: redken na objem Citovat

jeanka.k napsal:
holky zlatý z jaký stránky redken objednáváte? a jakej šampon od něj byste dopořučily na jemný plihnoucí vlasy?zničený nemám jen potřebuju objem


Já objednávala Redken z lookfantastic.com a vyšlo to tam o hodně levněji i s poštovným (poštovné se zvětšuje při počtu kusů takže když si koupíš sadu tak platíš poštovné jako za jeden výrobek - tedy tak to bylo). No a doma to bylo tak do čtyř dnů maximálně.
Co se týče rady tak pokud máš jemné vlasy tak jedině ten objemový, ostatní jsou moc silné (i když já měla Color extend a byl taky docela fajn, vlasy byly pevné a ne ulízlé tak nevím).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 6:09 pm    Předmět: Re: redken na objem Citovat

*Leontýnka* napsal:

Co se týče rady tak pokud máš jemné vlasy tak jedině ten objemový, ostatní jsou moc silné (i když já měla Color extend a byl taky docela fajn, vlasy byly pevné a ne ulízlé tak nevím).


A Blond Glam jemným také vůbec nevadí, ba naopak Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sussanah
8-20
8-20


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 8:12 pm    Předmět: Citovat

tedy, musím uznat, že jste mě s tím ředěním pěkně zmátli Smile musela jsem najít mámino originální balení a tam vážně byla lahvička na ředění.. a to sem ho vážně neředila, když sem jí trošku kradla Smile
ale chtěla jsem se zeptat, mamky kadeřnice mi doporučila jeden z těch co nyní dělají. má to být nějaká řada na "staré vlasy" čímž má být myšleno dlouhé, už dlouho vyrostlé. a vzhledem k tomu, že mi občasné použití mamčiného na objem dělá mým vlasům moc dobře, tak nad tím dost vážně uvažuju.
neslyšel někdo z Vás o této řadě nebo nepoužívá ji dokonce někdo? děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 10:18 pm    Předmět: Citovat

Sussanah napsal:
tedy, musím uznat, že jste mě s tím ředěním pěkně zmátli Smile musela jsem najít mámino originální balení a tam vážně byla lahvička na ředění.. a to sem ho vážně neředila, když sem jí trošku kradla Smile
ale chtěla jsem se zeptat, mamky kadeřnice mi doporučila jeden z těch co nyní dělají. má to být nějaká řada na "staré vlasy" čímž má být myšleno dlouhé, už dlouho vyrostlé. a vzhledem k tomu, že mi občasné použití mamčiného na objem dělá mým vlasům moc dobře, tak nad tím dost vážně uvažuju.
neslyšel někdo z Vás o této řadě nebo nepoužívá ji dokonce někdo? děkuju Smile


asi myslíš Redken Time Reset. To není sice žádná novinka, ale zkušenost s ním nemám. Jenom je to řada na VĚKEM oslabené vlasy, ne na dlouhé vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sussanah
8-20
8-20


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 10:27 pm    Předmět: Citovat

katul:
co sem teď zapátrala na netu, tak to asi bude ono. taky si myslím, že to spíš bude pro staré vlasy než na ty dlouhé. ale jestli se tam ještě někdy s mamkou dokopu, tak se stejně zeptám, nedá mi to Smile díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 10:32 pm    Předmět: Citovat

Sussanah napsal:
katul:
co sem teď zapátrala na netu, tak to asi bude ono. taky si myslím, že to spíš bude pro staré vlasy než na ty dlouhé. ale jestli se tam ještě někdy s mamkou dokopu, tak se stejně zeptám, nedá mi to Smile díky moc

jojo, není zač, je třeba to vyzkoušet, co komu sedne. Já Redken používám na střídačku tak 2 roky a spokojenost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.