goldwell
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c79ef6f77c3541d06cd301718e5b10f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 6:02 am    Předmět: Citovat

Už jsem to sice dávala do diskuze o vlnitých vlasech, ale napíšu to i sem. Co říkáme na Goldwell. Já vím že není přírodní, ale rozděluje svoje šampony i podle toho jestli máte vlasy jemné nebo ne, takže např. pokud máte barvené vlasy, tak si ještě můžete vybrat podle jejich kvality šampon na jemné barvené vlasy nebo na normální barvené. To mi přijde naprosto skvělé. Nevíte někdo jestli obsahuje Goldwell silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Už jsem to sice dávala do diskuze o vlnitých vlasech, ale napíšu to i sem. Co říkáme na Goldwell. Já vím že není přírodní, ale rozděluje svoje šampony i podle toho jestli máte vlasy jemné nebo ne, takže např. pokud máte barvené vlasy, tak si ještě můžete vybrat podle jejich kvality šampon na jemné barvené vlasy nebo na normální barvené. To mi přijde naprosto skvělé. Nevíte někdo jestli obsahuje Goldwell silikony?


Goldwell nema silikony s koncovkou -cone.
Jinak ale Goldwell mi dost vysusoval vlasy, pritom jsem mela na jemne vlasy, lehky sampon primo se jmenuje LIGHT a musela jsem ho prestat pouzivat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
kopretinka napsal:
Už jsem to sice dávala do diskuze o vlnitých vlasech, ale napíšu to i sem. Co říkáme na Goldwell. Já vím že není přírodní, ale rozděluje svoje šampony i podle toho jestli máte vlasy jemné nebo ne, takže např. pokud máte barvené vlasy, tak si ještě můžete vybrat podle jejich kvality šampon na jemné barvené vlasy nebo na normální barvené. To mi přijde naprosto skvělé. Nevíte někdo jestli obsahuje Goldwell silikony?


Goldwell nema silikony s koncovkou -cone.
Jinak ale Goldwell mi dost vysusoval vlasy, pritom jsem mela na jemne vlasy, lehky sampon primo se jmenuje LIGHT a musela jsem ho prestat pouzivat


Tak to jsi mě potěšia, že Goldwell nemá silikony Smile. Já kdysi dávno měla jeden šampon na vlnité vlasy od této firmy a vůbec nevysušoval, spíš dodával vláhu, ale ten už bohužel nevyrábí Sad, žádný lepší jsem zatím neobjevila. Pak jsem zkusila ten light šampon jak píšeš, no a asi ti musím dát za pravdu, že vlasy nijak zvlášť moc nevyživil a byly sušší, jen jsem si myslela, že to je třeba tím, že prostě mám suší vlasy, že by to bylo šamponem mě nenapadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

jsem naprosto nadšená z šamponu Goldwell ultra volume na jemné vlasy. Zkusila jsem ho, jen tak na prostřídání, protože jsem v něm neviděla žádné "cony" a výsledek po 5 umytích stále překvapující. Dodal mi objem (né teda žádnej extramaxi), ale už k němu nemusím používat žádné stylingové přípravky, fakt stačí šampon. vlasy se mi zdají pevnější, ne rozlítané jemňousy jako mívám většinou. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tangibell
8-20
8-20


Založen: 27.1.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2013 4:56 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Goldwell olejíček na konečky Rich repair a přijde mi dobrý. Používám ho hlavně protože, že s klasickými oleji to nikdy nevychytám a dám toho do vlasů víc než bych měla. Tohle mi vlasy nezmastí, nezatíží, takže pak nepramínkují a konečky si nestěžují Smile jo a taky vydrží věčnost a to ho používám opravdu každé mytí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 12:28 pm    Předmět: Goldwell Citovat

Používám goldwell dlouho, hlavně řadu na suché vlasy Kerasilk - vlasy jsou po nich skvělé, ale kondicionéry a další stylingové přípravky obsahují silikony, nebo parabeny. Vlasy jsou po nich fakt dobré, hadké, lesklé, nekrepatí atd. Moc to neřeším, prostě je střídám s přírodními.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 4:40 pm    Předmět: Citovat

Kerasilky na moje vlasy působily tak, že je zjemňovaly a brzo se mi mastily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 5:24 pm    Předmět: Kerasilk Citovat

No mně se vlasy po Kerasilk nemastí. Mám je hodně suché kudrnaté chemicky barvené. Navíc střídám silikonový goldwell s přírodním shikakai, amlou, nebo jen vetřu do vlasů trochu oleje. Pořád hledám optimální péči ale nenalézám Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 5:28 pm    Předmět: Citovat

Emanuela: Jj, chápu, u Tebe je to něco úplně jiného, pro suché a kudrnaté to musí být lahoda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 6:20 pm    Předmět: Kerasilk Citovat

Fructia- na každou hlavu pasuje něco jiného. Marně hledám v přírodních přípravcích něco na tu svou Smile . Kromě masek a kondicionérů od Lavery a cosi s kokosem, nevzpomenu si na název, je výběr mizerný. Ale fakt je, že když si napatlám amlu od Khadí, tak mám vlasy krásné lesklé a kudrny slušné. Ale zase musím nejprvě ty vlasy nějak rozčesat, protože se mi po amle nějak zachumlají nebo co a z toho by tedy kudrny nebyly ani náhodou Rolling Eyes . Goldwell má pochopení pro kudrnaté Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.