"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9935037bcb5a1f03c8f18a4336e8024bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Zdravim po delsi dobe. Chtela bych se poradit. Uz delsi dobu necham odrustat sve vlasy, uz je mam do takoveho mikada, no nic naplat, ty konce musi vzdy dolu, takze ta delka ne a ne narust. Nicmene i kdyz uz mam sve vlasy, ty horni mam nekdy jak slamu slamovitou. Podotykam nekdy, jelikoz napr. kdyz uz mam vlasy strasne, zajdu k holicce, ta mi na to napatla pri myti ty vsechny kury a treba dve umyti mam vlasy super. Nekdy se mi povede, ze vlasy jsou ok, nekdy je to slama. Jak to nechapu. Pouzivam Freeman, jelikoz vlasy mam zdrave(az na ty horni) a kdyz pouziji hutnejsi sampony, vlasy mi rychle splihnou. Ja nevim, jestli spatne ty vlasy myji. Pritom po umyti jsou vlasy takove vlacne, leskle, sussi zacnou byt az druhy den. Nerozumim tomu, cim to muze byt. Kdyby prece byly znicene, tak by vypadaly hrozne porad t.z. i po umyti.


Ty broučku, nedávno jsem zašla do kadeřnických potřeb a vynašla tam takové ty "balzámy", co používají kadeřnice. Těžko říct, jestli je tohle dobrá rada, ale možná by ti i poradila kadeřnice tvoje a pak můžeš nějaký přípravek koupit buď v kadeřnických potřebách, nebo přímo u ní.
A nebo třeba zkusit teplé zábaly z nějakého oleje a nedávat je až k hlavě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Na jedné diskusi (myslím, že Long Hair Community) si hodně lidí s mastnými kořínky a suchými konečky chválilo metodu mytí vlasů, při které se první vlasy od uší dolů pokryjí kondicionérem, pak se na ten zbytek nanese šampon a opláchne a podle potřeby nanese kondicionér ještě jednou. Tak se šampon ke konečkům vůbec nedostane, ale kořínky jsou dobře odmaštěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Gal- nechtěla by sis do profilu umístit nějakou fotku vlasů? Ono se pak daleko lépe radí, když je vidět barva, délka, typ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem do profilu neco prskla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

mas zdrave vlasy a neviem preco si myslis, ze mas tie horne vlasy suchsie, to ma skoro kazdy clovek. ak tu uz niekto pisal tak horne vlasy su viac nicene vonkajsimi vplyvmi. podla mna su huste a pekne. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 9:07 am    Předmět: Citovat

Máš krásný vlásky, nevidím ty horní jako tragédii.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

No to jsou po umyti, to je mam opravdu docela dobre, ale bohuzel mi takhle dlouho nevydrzi, pak druhy den jsou jakoby suche a nedrzi vubec tvar. Vcra jsme si vecer dala pred umytim par hodin Biohar a umyla az pak a zda se mi, ze ty vlasy jsou takove pruznejsi. Nevim mozna jenom pocit. Akorat ze ten Biohar nemuzu davat pravidelne, plihne a masti (geluje) mi dost vlasy.
Jinak kondicionery nechchi, vlasy josu pak strasne ulizane a jemne a na mych vlasech to je pak katastrofa.

Jinak porad hledam optimalni sampon, bohuzel bezvysledne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No to jsou po umyti, to je mam opravdu docela dobre, ale bohuzel mi takhle dlouho nevydrzi, pak druhy den jsou jakoby suche a nedrzi vubec tvar. Vcra jsme si vecer dala pred umytim par hodin Biohar a umyla az pak a zda se mi, ze ty vlasy jsou takove pruznejsi. Nevim mozna jenom pocit. Akorat ze ten Biohar nemuzu davat pravidelne, plihne a masti (geluje) mi dost vlasy.
Jinak kondicionery nechchi, vlasy josu pak strasne ulizane a jemne a na mych vlasech to je pak katastrofa.

Jinak porad hledam optimalni sampon, bohuzel bezvysledne Sad


Tak to je nás víc, buď si jistá a navíc, já k tomu ještě hledám ten nej kondicioner. Zatím bezvýsledně....Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 1:44 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Tak jsem do profilu neco prskla Very Happy


Gal že ty máš fotečky i v jiném foru o vlasové kosmetice?(tedy kosmetice všeobecně) ?Máš tam úplně stejné fotečky-teda aspoň tu jednu. Víš jak jsem ti tam záviděla? Wink Že máš tak krásné vlásky. Taky si myslím že není moc co řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Páni.... myslím, že tohle fórum pozbývá smyslu. Vždyť máš vlásky perfektní. Možná bude receptem na Tvé problémy přestat si jich tolik všímat. Tím nemyslím nestarat se, ale nebýt z nich vyšílená kdykoliv se lehounce změní Smile
Hodně zdaru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.