"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b089ed2071e105eb0a85657a9f473b7cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:13 pm    Předmět: Mléko Citovat

nn neoplachuješ to mléko několikrát to tak dělej a uvidíš rozdíol, mléko má v sobě hodně vitamínu vííšSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

člověče, to snad nemůžeš myslet vážně? Vždyť mléko když zaschne, tak smrdí..?! můžeš prosím ten postup víc popsat? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 2:10 pm    Předmět: Mléko Citovat

tý jo kde si vzala že smrdí? Very Happy nn nesmrdí, prostě si umeješ hlavu jak obvykle dáš si kondicionér a pak tak sklenku mlíka přeleš vlasy a rychle zabalíš do ručníku a je to:) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Jéé tak to dneska vyzkouším po mytí vlasů. Nechce se mi louhovat bylinky tak aspoň to mlíčko no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Jéé tak to dneska vyzkouším po mytí vlasů. Nechce se mi louhovat bylinky tak aspoň to mlíčko no Wink


Můžeš pak pěkně prosím napsat jak to dopadlo? Docela mě to láká vyzkoušet, ale nechce se mi zkoušet novinky...
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 4:20 pm    Předmět: Mléko Citovat

když se podíváte na internet tak tam zjistíte jaké vitamíny v tom mléku jsoou a ty hodně prospívají vlasům. ALe předem kondicionéérSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 12:05 am    Předmět: Citovat

Shocked fuuha....tak na hlavu som si uz capala kadeco, aj mlieko, ale vzdy v kombinacii s niecim a nasledne sa to oplachlo.... ale surovo len mlieko? hmmm.....zeby toto bola moja cesta? Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 12:24 pm    Předmět: Citovat

Hmm, mléko - tak to je hodně zajímavé. Určitě to taky vyzkouším, ale raději o víkendu, abych nikam nemusela. Mám vlasy spíš hustší, ale jemné jako malé dítě - nechávám uschnout jen tak, takže schnou tak 3 hodinky i když třepu hlavou a co si teď do nich dávám gel z lněných semínek, tak ještě déle...

Mám "vrchní" vlásky taky jemnější, nikdy nedorostou tak dlouhé - vždy se časem zlomí. Už jsem si na to nějak zvykla, prostě to ke mě patří.
Ale když už jste se bavily o těch šampónech a kondicionérech - měla bych taky jeden netradiční tip, hlavně pro suché vlasy (počítejte ale s tím, že pak budou skutečně extrémně klouzavé (alespoň u mě tedy jsou)) - psí kosmetika. Je ale třeba vybírat poctivě a pečlivě, jen kvalitní zboží (což se samozřejmě promítne i v ceně, navíc pokud člověk nemá zkušenosti, lehce se spálí - je řada psích šampónů, které jsou sice drahé, ale stojí za ho.no). Ony jsou totiž dělány tak, aby myly chlup šetrně a nezbavily ho jeho přirozeného filmu. Asi nejlepší zkušenosti mám s šampóny od KW (http://www.fortissimo.cz/shop.php?language=&level=2&code=PK-2-2&product=PK2-2-2-1&page=podkat2) - ale jak jsem psala, cena tomu odpovídá a já na to bohužel mmntálně absolutně nemám penízky, navíc jsem je už dlouho na žádné psí výstavě neviděla (což je ale dost možná i tím, že už nejezdíme tolik, jako dřív). Dobrá je taky značka Bea (http://www.beanatur.com/index.asp?modul=katalog&sek=eshop&kategorie=12) - mají tam i levnější šampóny, s těmi ale nemám zkušenosti - jen s tou profesionální řadou. Vlasy jsem po nich nikdy neměla tak hladké jako po šamponu od KW, ale rozhodně výrazně lepší než po běžných šampónech - navíc to jsou koncentráty, které dají naředit a pak i cena vychází příznivě. Myslím, že na lámavé vlásky by to mohlo platit - ono se není čemu divit, vím, že je používají i chovatelé např. jorků - ti mají spíše vlasy než chlupy, daleko jemnější než kdekterý člověk a přesto dlouhé a nezničené (samozřejmě péče o takové chlupy je daleko složitější - ale už to, že se majitelé těchto špičkových šampiónů nebojí to na pejska dát, dost vypovídá - a věřte mi, že kdyby bylo cokoli z lidské kosmetiky lepšího, tak neváhají a sáhnou raději po tom).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 1:04 pm    Předmět: Citovat

som to s oplachnutim mliekom parkrat skusala. ale ze by som si vsimla nejake zaztracne ucinky, tak to nie...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 2:21 pm    Předmět: Citovat

Pokud mi nekdo poradi, budu neskonale vdecna:)
Popisovany problem na me presne sedi. Rada umyvat samponem jen korinky (ktere se mi samozrejme masti vic), je sice hezka a snazim se ji ridit, ale problem je, ze moje horni vlasy jsou asi tak 10 cm dlouhe ... takze je chte-nechte mydlim taky ... do konecku si davam kokosak, ale ten zas nemuzu placnout na ty vrchni vlasy ... Nepisu to do vlakna "Roztrepene konecky", protoze ty (zatim) nemam, ale rozlitane jsou az hruza:/ No normalne bych se z toho zvencla, uz nevim jak je urovnat, asi je smiknu na jezka a bude:P
Nemate nekdo nakej typ na nejakej instantni zazrak Cool ? Napadl me nejaky sprej nebo neco takoveho, cim bych strikla cely vlasy, nejlip kdyby to bylo neco DMackyho (alverde nejlepe;P), ale nikdy sem nic takovyho nepouzivala, tak se v tomhle uplne mimo ... nebo nejaky "uhlazovadlo", existuje neco takovyho vubec:D?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.