"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a69d17b331aec85e1e8e714b53d3ebd3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danushka
8-20
8-20


Založen: 12.6.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Jéjda o suchých vlasech já bych mohla vyprávět romány Sad hlavně ty vrchní no to je fakt!Za všechno může podle mě melír! Crying or Very sad Evil or Very Mad je pravda že dříve sem si vlasy barvila,neznala sem nějaké silikony,přírodní kosmetiku,bez fénu sem si o taky nedokázala představit atd.atd. Ale i přesto si myslím že nic moje vlasy nezničilo tak jako právě melír,byla to chyba..vždyť v lednu už to bude 2 roky co sem si ho poprvé a nposled Exclamation dala,ale mám pocit,že vlasy začaly být z něho nešťastné až během posledního roku,nevím čím to..což je paradox protože právě během (skoro) posledního roku dělám pro svoje vlasy co se dá..kokosový olej,zkouším přírodní i nepřírodní šampony,žádný fén,žehličky ani kulmy,žádné drastické rozčesávání ap. naopak pečuju o ně,ale mám pocit zevlasy se mi ještě víc třepí a lámou,no a hlavně teda v místech toho melíru Mad ..je to asi 5 dní zpátky co sem koneček po konečku porocházela a zastřihovala a byla sem zděšená Shocked vlasy byly roztřepené či polámané i 2 cm Exclamation Embarassed no hrůza..takže milá Galandriel,myslím že to zas taková hrůza není,dle fotek máš krásné vlásky Smile ty moje na fotkách sice nevydají taky nějak zle,ale kdybyste videli ty moje roztřepené,polámané a suché konce Confused až přijdu na něco co mi pomůže,tak dám vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danushka
8-20
8-20


Založen: 12.6.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se za chyby,jak sem byla do toho psaní zapálená tak sem si to po sobě ani nepřečetla Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 5:37 pm    Předmět: Citovat

Fnuk fnuk Rolling Eyes
Uz sem z tech svych hornich vlasu cela hin. Suche, strapate, dokonce se i trepi, coz u me neni zvykem a navic mam podezreni, ze se i ulamuji ... a navic potvory vubec nerostou.
Resim ted strihaci dilema - samozrejme bych se rada zbavila ty postupky, rozdil mam asi 15 cm, coz je des bes, nechci strih uplne do rovna, ale tohle je hrozny. Takze posledniho trictvrte roky zastrihuju jenom konce, jenze ty to jako na potvoru VUBEC nepotrebujou Evil or Very Mad Jsou zdrave, leskle, hladke, netrepi se ... a na horni vlasy, ktere by to potrebovaly jak sul, se timhle tempem dostane tak priblizne za 50 let Laughing Co s tim? Ty kratsi horni jeste vic zkratit? Nebo strihat spodek a cekat? A nebo (na coz mam chut nejvetsi:P) to smiknout CELY?
Instantni zazrak bych prosila ... a kdyby nebyl na sklade, tak aspon nejakou dobrou radu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Fnuk fnuk Rolling Eyes
Uz sem z tech svych hornich vlasu cela hin. Suche, strapate, dokonce se i trepi, coz u me neni zvykem a navic mam podezreni, ze se i ulamuji ... a navic potvory vubec nerostou.
Resim ted strihaci dilema - samozrejme bych se rada zbavila ty postupky, rozdil mam asi 15 cm, coz je des bes, nechci strih uplne do rovna, ale tohle je hrozny. Takze posledniho trictvrte roky zastrihuju jenom konce, jenze ty to jako na potvoru VUBEC nepotrebujou Evil or Very Mad Jsou zdrave, leskle, hladke, netrepi se ... a na horni vlasy, ktere by to potrebovaly jak sul, se timhle tempem dostane tak priblizne za 50 let Laughing Co s tim? Ty kratsi horni jeste vic zkratit? Nebo strihat spodek a cekat? A nebo (na coz mam chut nejvetsi:P) to smiknout CELY?
Instantni zazrak bych prosila ... a kdyby nebyl na sklade, tak aspon nejakou dobrou radu Laughing


můj typický problém je stejný.a nepomůže nic než pravidelné zastřihování těch horních vlasů,bohužel.ale tak stačí trošku,zato pravidelněj,než se stačí ulámat hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 8:30 pm    Předmět: Citovat

jitty: No, predpokladam, ze mi asi nic jinyho nezbyde, ale moc me to netesi. Uz ted se me pra lidi ptalo, jestli mam ty spodni vlasy prodlouzeny Laughing To ne ze by byly taaak dlouhe, ale spis ze maj uplne jinou kvalitu, nez ty vrchni ...
v nejblizsich dnech vezmu nuzky a uvidim, ale mam chut to vzit tak na 10 cm od hlavy Evil or Very Mad No a budu premejslet nad tim, jak ty horni vlasy nejak uchranit, ale fakt uz me nic nenapada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 8:49 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
jitty: No, predpokladam, ze mi asi nic jinyho nezbyde, ale moc me to netesi. Uz ted se me pra lidi ptalo, jestli mam ty spodni vlasy prodlouzeny Laughing To ne ze by byly taaak dlouhe, ale spis ze maj uplne jinou kvalitu, nez ty vrchni ...
v nejblizsich dnech vezmu nuzky a uvidim, ale mam chut to vzit tak na 10 cm od hlavy Evil or Very Mad No a budu premejslet nad tim, jak ty horni vlasy nejak uchranit, ale fakt uz me nic nenapada.


no já mám vlasy sestřihané postupně-schválně,jinak jsem jak lev:)-takže mně to nevadí. já si totiž naopak proti zdějšímu většinovému názoru nemyslím,že by vlasy v jedné délce byly vhodné pro každého. a navíc teda na horních jsem měla dřív melír.nemáš taky nějaké zbytky barvy ve vlasech?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

jitty: no to si pis, sem zapomnela napsat, ze na tech hornioch vlasech sem mela melir samozrejme ... minuly vanoce. tech zhruba 10 cm co mi za rok narostlo je viditelne vic v pohode, ale ten zbytek je ubohej Laughing
Jako ja proti setrihani obecne nic nemam, ale na tom mym chmyricku to vypada hrozne ... dokud sem se strihala sama (asi 4rok), tak sem si delala lehkou postupku - rozdil cca 5 cm, ale jak mi delala ty meliry, tak mi to prostrihala vic a ani za rok sem se toho nezbavila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 9:10 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Fnuk fnuk Rolling Eyes
Uz sem z tech svych hornich vlasu cela hin. Suche, strapate, dokonce se i trepi, coz u me neni zvykem a navic mam podezreni, ze se i ulamuji ... a navic potvory vubec nerostou.
Resim ted strihaci dilema - samozrejme bych se rada zbavila ty postupky, rozdil mam asi 15 cm, coz je des bes, nechci strih uplne do rovna, ale tohle je hrozny. Takze posledniho trictvrte roky zastrihuju jenom konce, jenze ty to jako na potvoru VUBEC nepotrebujou Evil or Very Mad Jsou zdrave, leskle, hladke, netrepi se ... a na horni vlasy, ktere by to potrebovaly jak sul, se timhle tempem dostane tak priblizne za 50 let Laughing Co s tim? Ty kratsi horni jeste vic zkratit? Nebo strihat spodek a cekat? A nebo (na coz mam chut nejvetsi:P) to smiknout CELY?
Instantni zazrak bych prosila ... a kdyby nebyl na sklade, tak aspon nejakou dobrou radu Laughing


Meritko, asi Ti moc neporadím. Mám totéž s vlasy u obličeje a na bocích. Šest let jsou na tom samém místě (mezi bradou a rameny) a nepohly se. Jsou přesušené, roztřepené a nerostou zřejmě kvůli tomu, že jsou jak suché větve, co se hned zlomí. Nechat je tak a čekat nemá smysl, nemá smysl je ani nijak vyživovat, protože to je stejně jen obalí, tu jejich vnitřní suchost nespraví nic. Já třeba dřív se snažila je hodně zastříhávat, ale ani to nepomohlo. Ono totiž nemá smysl zastřihávat v délce, kde ta zničenost a rozřepenost ještě je, proto to ničemu nepomůže. Asi jediné co by mohlo je, je ustřihnout větší kus NAD tím, kde jsou tak ošklivé. U mě by to znamenalo v úrovni očí, což fakt neudělám, bych vypadala jak magor. Potom a při správné péči by zřejmě rostly normálně...

Ty horní vlasy jsou žel hrozně náchylné, takže od zastřihnutí potřebují větší péči. Ale jak jsem psala výš, to zastřihování nemá smysl, pokud se jde po troškách Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

Kathory: No diky, i kdyz si me prilis nepotesila Laughing
Ja je mam taky zhruba v urovni brady a taktez je to absolutne nejhorsi na stranach - navic na jedne strane je to horsi, nez na druhe Shocked Takze jak to resis ty? Nechavas byt? Nebo postupne zastrihujes? Ja asi zauvazuju nad tim radikalnejsim krokem ... ale bojim se, ze ustrihnu treba 10 cm (coz u me znamena prakticky na jezka:D) a za chvili budu mit z tech hornich vlasu to samy, co ma ted, to by hodne zamrzelo Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 10:24 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
jitty: no to si pis, sem zapomnela napsat, ze na tech hornioch vlasech sem mela melir samozrejme ... minuly vanoce. tech zhruba 10 cm co mi za rok narostlo je viditelne vic v pohode, ale ten zbytek je ubohej Laughing
Jako ja proti setrihani obecne nic nemam, ale na tom mym chmyricku to vypada hrozne ... dokud sem se strihala sama (asi 4rok), tak sem si delala lehkou postupku - rozdil cca 5 cm, ale jak mi delala ty meliry, tak mi to prostrihala vic a ani za rok sem se toho nezbavila.


no jo,to je ta blbá kombinace melír a henna,nevím proč,ale ty vždycky henna ještě víc vysuší, asi to nějak nevhodně reaguje.
s tím asi fakt nepůjde nic jiného než nechat odrůst a ostříhat pryč.navíc jak ty vlasy trochu poodrostou,tak je to i míň vidět. já teď zkouším dávat kokos.olej před mytím,výsledky moc nevidím,ale u mě je to horší tím,že v koncích mám zbytky melíru,hennu a přes to zbytky slavného indiga,kterého si myslím,že už je pryč a vždycky se objeví:(kupodivu se drží taky v těch koncích-na těch odbarvených,takže to víc zdůrazňuje takovou tu rozlétanost..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.