"horní" vlasy suché, křehké, světlé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44fe5c285f33cc404f76d1e1f2bffc1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 10:38 pm    Předmět: Citovat

Jojo, ta rozlitanost je typicka - vzdycky nechapu, ze mam na jednu stranu splihle rovne vlasy a na druhou stranu mi ty konce trci na vsechny strany Laughing takze u hlavy cechram a na koncich uhlazuju Laughing
Ja vim, ze to neni nejlepsi kombinace, ale lepsi moznost momentalne nevidim. Mozna zkusim pri pristim henneni tyhle konce vynechat a nebarvit je uz. Olejuju pred mytim taky a vliv to ma pozitivni, ale na tuhle cast vlasu je i kokosak kratky Laughing Ja bych i naodrosteni pockala, ale jak rikam - ty mrchy se ani nehnou Twisted Evil
No, uz sem se rozhodla - zitra (nebo dneska?) jdu pod kudlu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 10:45 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Jojo, ta rozlitanost je typicka - vzdycky nechapu, ze mam na jednu stranu splihle rovne vlasy a na druhou stranu mi ty konce trci na vsechny strany Laughing takze u hlavy cechram a na koncich uhlazuju Laughing
Ja vim, ze to neni nejlepsi kombinace, ale lepsi moznost momentalne nevidim. Mozna zkusim pri pristim henneni tyhle konce vynechat a nebarvit je uz. Olejuju pred mytim taky a vliv to ma pozitivni, ale na tuhle cast vlasu je i kokosak kratky Laughing Ja bych i naodrosteni pockala, ale jak rikam - ty mrchy se ani nehnou Twisted Evil
No, uz sem se rozhodla - zitra (nebo dneska?) jdu pod kudlu ...


jejda,abys nedopadla jak já,já taky pořád popravuju a odstřihávámSmilea kde sem skončila:))
já bych řekla,že právě víc vrstev henny pomůže,když jsem začínala s hennou na blond melír(předtím než jsem melír a hennu kombinovala:))) tak jsem míchala na melír hennu s hnědou a trochu to pomáhalo a pak jsem plácla na celou normálně čistou.
a taky mi docela sedne makadamiový olej,právě na tyto rozčepířené,že nejsou mastné,ale ani suché.ale taky to občas přeženu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 11:28 pm    Předmět: Citovat

No, melir mam starej presne rok, hennuju nekdy od dubna ... Myslis ze by se to jeste dalo alsima vrstvama vylepsit? Ja si rikam, ze uz asi neee Confused
Jinac si myslim, ze nejvetsi problem je to, jak jsou ty vlasy kratke.
Priklad - samponuju jenom hlavu, ale proste tadytem hornim vlasum se neda nijak vyhnout, tudiz je chte nechte drbu taky ... Naopak kdyz davam nejakej balzam, tak davam jenom do delek - no a to se zase na tyhle horni nedostane Rolling Eyes Proste jsou to takove chuderky utrapene a ja nevim jak jim ulehcit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 8:13 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
No, melir mam starej presne rok, hennuju nekdy od dubna ... Myslis ze by se to jeste dalo alsima vrstvama vylepsit? Ja si rikam, ze uz asi neee Confused
Jinac si myslim, ze nejvetsi problem je to, jak jsou ty vlasy kratke.
Priklad - samponuju jenom hlavu, ale proste tadytem hornim vlasum se neda nijak vyhnout, tudiz je chte nechte drbu taky ... Naopak kdyz davam nejakej balzam, tak davam jenom do delek - no a to se zase na tyhle horni nedostane Rolling Eyes Proste jsou to takove chuderky utrapene a ja nevim jak jim ulehcit Laughing


mohlo,akorát to chce se na to fakt zaměřit a před hennováním udělat na ně masku nebo si tu řást henny oddělit a přidat víc pečujících látek-jsem tak uvažovala,že zkusím namíchat domácí "lush" hennu s bambuckým máslem a tak. a ty oleje a balzámy dávám právě na tyto vlasy,ty ostatní to nepotřebujou..bych občas potřebovala obrátit vlasy vzhůru nohama a bylo by to ok Very Happy
(jinak zařínají se objevovat výsledky s kokosákem,jsem ho teď měla na hlavě dva dny,trochu samozřejmě,a už ty vlasy nejsou tak rozlétané,hurá)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 11:35 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
No, melir mam starej presne rok, hennuju nekdy od dubna ... Myslis ze by se to jeste dalo alsima vrstvama vylepsit? Ja si rikam, ze uz asi neee Confused
Jinac si myslim, ze nejvetsi problem je to, jak jsou ty vlasy kratke.
Priklad - samponuju jenom hlavu, ale proste tadytem hornim vlasum se neda nijak vyhnout, tudiz je chte nechte drbu taky ... Naopak kdyz davam nejakej balzam, tak davam jenom do delek - no a to se zase na tyhle horni nedostane Rolling Eyes Proste jsou to takove chuderky utrapene a ja nevim jak jim ulehcit Laughing


tak to je Meritka jako bys mluvila o mých vlasech,mám to taky tak sestříhaný, lámou se mi, vršek ne a ne dorůst, jen já jsem si je zničila trvalou a ne melírem a taky nevím jak to vylepšit, tak čekám, zkouším všechno, co se tady na dévéčku dozvím a doufám, že po zimě bude líp Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 12:44 pm    Předmět: Citovat

jitty: Jooo, obratit je vzhuru nohama, tak si vubec nestezuju Laughing Ja ted delam pokusy s kokosakem v rozprasovaci a vypada to moc dobre ... zatim to nemam moc vychytany, tak zkousim jen na doma, ale kdyz se da ten spravnej pomer, tak je vysledek bozskej - leskly, uhlazeny (!), hebky vlasy ... Takze az si budu na stropro jista (abych to neprehnala, ze Laughing ), tak prestrikat ty svrchni vlasy a jit. Ale nedelam si iluze - bude to lepsi, ale ty konce uz se nespravej ... ale jako prevence pro ty budouci, by se to mohlo osvedcit.

smilingginger: ooo, jak ja se tesim na jaro Laughing snad bude lip... Taky zkousim vsechno mozne, "spodni" konce mam ted moc hezke, ale ten vrsek, des a hruza Rolling Eyes Jedine, co sem jeste nezkousela, jsou silikonove spreje... Silikony mi vubec nesvedci, ale napadlo me ze vrana k vrane seda, atd, tudiz na ty chemicky znicene se mozna chemie hodi... Nemas zkusenost treba Wink ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 9:02 pm    Předmět: Citovat

Tak sem po zrale a vysoce logicke uvaze dosla k zaveru, ze nejvetsi coud dostavaj ty moje horni pacesy pri myti (meju v zaklonu) ... Jak je mam kratky, tak i kdyz mydlim hlavu, smrdlam proste vsechny ty horni vlasy.
Nuze sem zkusila myti v predklonu - no TEDA. NEchapu jak to delate Shocked Laughing Smapon sem mela vsude - v nose, v puse, v usich - jen ne na vlasech, za krkem me bolelo, no hruza des bes Laughing Proste neumim Laughing Mate nejakej navod jak to delate Cool ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bimbu
81-160
81-160


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:20 am    Předmět: Citovat

Dobrý je taky Oil non Oil Malizia, když se ho dá trochu a stříká se z větší vzdálenosti, tak je fajn, nemastí. Vlasy jsou po něm lepší, jak na rozlítané vlasy, tak na konečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 7:23 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Tak sem po zrale a vysoce logicke uvaze dosla k zaveru, ze nejvetsi coud dostavaj ty moje horni pacesy pri myti (meju v zaklonu) ... Jak je mam kratky, tak i kdyz mydlim hlavu, smrdlam proste vsechny ty horni vlasy.
Nuze sem zkusila myti v predklonu - no TEDA. NEchapu jak to delate Shocked Laughing Smapon sem mela vsude - v nose, v puse, v usich - jen ne na vlasech, za krkem me bolelo, no hruza des bes Laughing Proste neumim Laughing Mate nejakej navod jak to delate Cool ?

Meritko, nevím, co Ti mám na to napsat... Já si začala mýt hlavu v předklonu, aby mi šampon netekl do očí, uší a tak, což mi dělá při mytí v záklonu (já to prostě zase neumím naopak)... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

Shocked Ze by byla nejakej mimozemstan? Ja se o predklon pokousle auz nekolikrat a pokazde sem to v pulce vzdala ... Provadis to v sede ve vane nebo ve stoje ve sprse?

Ja si prave myslim, ze z dlouhodobeho hlediska by to tem hornim vlasum asi hodne ulehcilo zivot ...

bimbu: Souhlas, "olejove spreje" jsou na tohle super, ja micham kokosak s vodu a je to urcite pokrok Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.