Gliss Kur
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 97, 98, 99  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=347f26b409e571cf1482f92a3b2e6c58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kamka
21-40
21-40


Založen: 12.5.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 2:21 pm    Předmět: cony Citovat

Možná už jste to řešili, ale nějakjak se mi nechce do pročítání 55 stránek..Smile
ohledně těch Conů...právě jsem okoukla šampony a vypadá to, že šampon od Avonu je bez konů a asijský šampón od Gliss Kuru taky, akorát mě hodně zklamal gliss kur liquid silk, růžový obal, prý hair repair a je to jeden con za druhýmSad nedávno jsem ho koupila jakože udělám něco pro sebe a teď abych ho vyhodila, vůbec už se mi ho nechce používat....prý "vlasy jak hedvábí, omezuje třepení konečků" atd...podvodníci:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamka
21-40
21-40


Založen: 12.5.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 6:55 am    Předmět: Gliss Kur Citovat

mě dělá ten asia šampón (i ten kondicionér) na vlásky moc dobře a mohu ho jen doporučit!! Cool
Mám i ten hydra oil elixir a tam jsem zklamaná, jsou tam -cony, tak nevim, jestli to mam rovnou vyhodit nebo teda používat Sad a pak mám růžový liquid silk fluid pro okamžitou regeneraci, a s tím je to to samé, jeden con přes druhý..nechce se mi to vyhazovat, ale mám špatný pocit,k dyž to dávám na hlavu, tak taky nevím. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Gliss Kur mi hodně vyhovuje, nezkoušela jsem sice Asia spa, ale mám ten žlutý Oil Nutritive a je skvělý, moc mi nevysušuje vlásky, mě se totiž ani moc nemastí, ale když to přeženu s olejíčkama, tak musím našamponovat víckrát (třeba i 3x nebo 4x), aby se to smylo. Ale chválím, vlásky mi po něm neelektrizují a snad pomůže i trochu proti třepení a lámání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 10:57 am    Předmět: Citovat

To je skvělý, že jsi ho tady zmínila, taky jsem se na něj chtěla zeptat Smile
Máš od Oil nuteritive jen ten šampón?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:02 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
To je skvělý, že jsi ho tady zmínila, taky jsem se na něj chtěla zeptat Smile
Máš od Oil nuteritive jen ten šampón?


Jestli můžu přidat zkušenost, tak já mám masku, je hooodně vydatná, až ke kořínkům bych jí nedávala, ale jinak je super a úžasně voní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
To je skvělý, že jsi ho tady zmínila, taky jsem se na něj chtěla zeptat Smile
Máš od Oil nuteritive jen ten šampón?


Jo já mám jen šampon, ale uvažuju, že si koupím i ten sprej. Mám takové špatně česatelné vlasy, takže na ně často při rozčesávání něco stříkám a myslím, že tento by mohl být ok Smile
Jinak jestli máš spíš sušší, málo se mastící vlásky, tak tento šampon určitě doporučuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

No co já si pamatuju tak mi nejvíce vyhovoval Gliss kur na blond vlasy a pak ten Elseve růžový ale musela jsem ho mít v kombinaci s tou maskou aby mi vlasy postupně neelektrizovaly..Ale ty silikony mě přestaly bavit Confused Takže jsem si koupila ten Gliss kur Asia beauty a dneska ho otestuju pak napíšu co to se mnou provedlo Very Happy Ještě bych si chtěla koupit od Asia Beauty tu masku ve spreji ale nevim..někdo psal že jsou v ní silikony?Já jsem se koukala na složení a možná jsem četla nepozorně ale žádné -cony jsem tam nenašla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 7:39 pm    Předmět: Citovat

Tak šampon a kondicioner Gliss Kur Asia Beauty mě mooc mile překvapil!!Myla jsem si s ním vlasy jen jednou ted se chystám po 5 dnech znova a měla jsem po něm nádherně hebké, uhlazené zato objemné a lesklé vlasy!Dám sem fotku protože kamarádka fotila na exkurzi a já jsem takový hlavní aktér, který je vidět všude Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

Mě Gliss Kur taky celkem vyhovuje,až na to že mi všechny produkty téhle značky tak trochu divně voní... Rolling Eyes A taky je to plné silikonů,ale vlasy po něm nejsou špatné...ale na stálé používání to pro není..jen tak občas.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já si nemyslím, že je gliss kur nějak extrémně zasilikovaný...studovala jsem složení a žádných -conů jsem si nevšimla...upozornuju na slovo nevšimla Very Happy na to já jsem háklivá...zato v elseve tam jich je hromada...=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 97, 98, 99  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.