Zubni pasty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f164c8a27967e9aa8ef8ccf408e0a3fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Nevím, co je na tomto tvrzení pravdy... Nicméně nikdy člověku nezaškodí, když začně používat něco přírodního, dnešní civilizace se od přírody hodně odklání, což je škoda.
Já na základě rad z jedné diskuse o přírodní kosmetice používám ajurvédskou zubní pastu Supirivicky. Je mnohem příjemnější než běžné pasty a hned po pár prvních použitích jsem si říkala, že bych se k nim už nevrátila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem na centrumu.sk - něco o zubní pastě

http://aktualne.centrum.sk/clanek.phtml?id=245278
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 11:01 pm    Předmět: Komentář Citovat

ilona napsal:
Našla jsem na centrumu.sk - něco o zubní pastě

http://aktualne.centrum.sk/clanek.phtml?id=245278


Najdi mi něco o ledvinách - já na to už nemám sílu... Prosím. Děkuji. Stačí úsměv...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

Mám taky patu od welledy a jsem s ní celkem spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Aspartam je hlavně v cocacole light, pokud se nepletu.....a v různých dalších limonádách,a samo že i v nějakým jídle asi.

Ale urtekram má prý tu pastu dobrou, obsahuje křídu, takže to třením trochu bělí zuby. Já mám teďka zubní pastu od Weledy a je celkem fajn, až na to, že moc nebělí. Řeším to tím, že si občas čistím zuby olejem, zní to sice divně a ještě hůř to chutná, ale skutečně to bělí. Dělají se mi krčky a když si zuby vyčistím tím olejem, nemám vůbec pocit takových vydřených zubů, jako jindy po mytí obyčejnou pastou. Stojí to za zkoušku.


Sice trosku neskoro ale mozes mi prosim vysvetlit ako si to cistis zuby tym olejom? To si ho davas na kefku? A co za olej na to pouzivas? Ja len ze som to este nikdy nepocula ze olej biely zuby a normalne si ma tym zaujala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

No na Wiki je o chloroformu pěkný článek, ale ten popis výroby je podle mě trošku jiný než míchání zubní pasty s vodou - tak snad to bude jen planý poplach Smile

http://cs.wikipedia.org/wiki/Chloroform
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

Zato ten aspartam je pěkný sajrajt. Nemusí se ani s ničím v těle slučovat, stačí, že je teplotně nestálý. Při teplotách nad 40 °C se samovolně rozpadá a jednou z těch složek je právě formaldehyd.
Když se tak koukám na balené limonády vystavené pěkně v létě na sluníčku za obchoďákem... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

Škoda že ty přírodní pasty jsou drahé... Taky bych ráda ozkoušela ten Urtekram..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Zato ten aspartam je pěkný sajrajt. Nemusí se ani s ničím v těle slučovat, stačí, že je teplotně nestálý. Při teplotách nad 40 °C se samovolně rozpadá a jednou z těch složek je právě formaldehyd.
Když se tak koukám na balené limonády vystavené pěkně v létě na sluníčku za obchoďákem... Mad


Ano - to jsem také četla, navíc prý může být spouštěčem různých onemocnění co souvisejí s nervovou soustavou, třeba roztroušená skleroza...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Škoda že ty přírodní pasty jsou drahé... Taky bych ráda ozkoušela ten Urtekram..



Zas tak drahé nejsou.....nebo jak se to vezme. Myslím, že zrovna ten Urtekram stojí kolem stovky, Lavera taktéž....podle druhu. Stačí kouknout na biosferu, tam jich mají dost, dražší i levnější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.