Dove
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9f42a4d11c8becebc02b776e7a76921Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenosti se šampónem Dove ? Já jsem si ho teď koupila, + nějaký růžový dvoufázový sprej k tomu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 6:57 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Nemáte někdo zkušenosti se šampónem Dove ? Já jsem si ho teď koupila, + nějaký růžový dvoufázový sprej k tomu


No, mě po Dove hrozně svěděla kůže na hlavě....vlasy celkem v pohodě, ale použila jsem ho asi jen dvakrát....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 7:11 am    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Káťa napsal:
Nemáte někdo zkušenosti se šampónem Dove ? Já jsem si ho teď koupila, + nějaký růžový dvoufázový sprej k tomu


No, mě po Dove hrozně svěděla kůže na hlavě....vlasy celkem v pohodě, ale použila jsem ho asi jen dvakrát....


Já měla vzoreček toho přímo určenýho na zesvětlený vlasy, ale mě teda absolutně nenadchnul. Vlasy hrubý, nerozčesatelný, rozčepířený. Zesvětlený vlasy jsou hodně zcitlivělý, tak nevím, co tím chtěl básník říct...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Nemáte někdo zkušenosti se šampónem Dove ? Já jsem si ho teď koupila, + nějaký růžový dvoufázový sprej k tomu



Já taky s Dovem nemám moc dobré zkušenosti. Tato značka mi ani trochu nesedla. Šampon mi přišel - prostě nic moc, za tu cenu jsou lepší...
A když už jsme u Dovu, zkoušela jsem zpevňující sprchový gel, a kromě toho, že nezpevňoval, tak mi přišlo, že vůbec nevoněl, spíš naopak...
Někomu Dove může sedět, každý má jiné vlasy, ale mě se zdál fakt nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

A když už jsme u Dovu, zkoušela jsem zpevňující sprchový gel, a kromě toho, že nezpevňoval, tak mi přišlo, že vůbec nevoněl, spíš naopak...
Někomu Dove může sedět, každý má jiné vlasy, ale mě se zdál fakt nic moc.

Jo, ten smradlavý sprchový gel jsme měli taky doma. Šampon Dove mám taky, ale vlasy po něm byly...no, normální, ani hezké, ani hnusné. V každém případě teď používám přírodní a Dove mám na vymývání kartáčeSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 8:00 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Nemáte někdo zkušenosti se šampónem Dove ? Já jsem si ho teď koupila, + nějaký růžový dvoufázový sprej k tomu


Dove má sice šampony určené na různé druhy vlasů a různé problémy, ale bohužel každý šampon má naprosto stejné složení! Sama jsem porovnávala složení dvou šamponů, protože mě zajímalo co obsahují a právě že jsem zjistila, že to složení je úplně totožné. Ty látky tam sice nejsou napsány přesně stejně za sebou, ale přeházeně, ale stejné to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 5:58 pm    Předmět: Dove Citovat

Co vy a Dove? Šampony, kondicionéry, masky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 6:42 pm    Předmět: Re: Dove Citovat

sarahpentium napsal:
Co vy a Dove? Šampony, kondicionéry, masky...


Mně nesedí - jako po většině šamponu z drogerie mám po použití Dove mastné vlasy a "kousavou" pokožku. Ale tělová mléka mají perfektní, ty mi vyhovují Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 6:44 pm    Předmět: Re: Dove Citovat

sarahpentium napsal:
Co vy a Dove? Šampony, kondicionéry, masky...

Já jsem Dove jednu dobu používala (šampon a kondicionér, na masky já vůbec nejsem), asi jsem měla něco na jemné nebo mastné vlasy, nepamatuju si přesně. Mě přišel OK, ale já nejsem úplně dobrý vzorek populace, protože co si pamatuju, tak mi z drogerijních šamponu nevyhovoval jenom Fructis a H&S, jinak, co jsem měla (Sunsilk, Dove, Pantene, Elseve) mi prišly docela fajn... no prostě moje vlasy taky přežijou ledacos Very Happy jinak teď jsem ale začala používat Green Mama a subjektivně je to o dost lepší (nikdo si samozřejmě ničeho nevšiml, ale o to mi snad ani nejde, ale já mám z těch vlasů lepší pocit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 12:05 pm    Předmět: Re: Dove Citovat

sarahpentium napsal:
Co vy a Dove? Šampony, kondicionéry, masky...


Teď zrovna Dove používám- mám tmavěmodrý na narušené vlasy a sprej na rozjasnění a uhlazení vlasů. Ten tedy moc nefunguje, vlasy jsou poněm spíš matné,než lesklé. Šampon mi velmi vyhovuje, ale mě vyhovuje skoro všechno Smile Výhodou je, že po něm vlasy bez problému rozčešu, je abych řekla svým účinkem skoro jako Glisskur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.