Dove
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bea0f8f850f9d98846a676c7e2065ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Včera jsem si po delší době opět koupila Dove Hair Fall Control, umyla si s ním hlavu a hned při mytí mě začala šílené svědit kůže na hlavě a vlasy po umytí i dneska ráno padají jako šílené. Shocked Nepochybuju, že je to po tomhle šamponu. Ani se nedají rozčesat jako předtím, už při mytí byly hrubé jako kdybych si je myla mýdlem, je zvláštní, že před časem mi ten šampon hodně vyhovoval a vychvalovala jsem ho do nebes. Rolling Eyes


A neměla jsi to předešlé balení. Ono stačí změnit poměr ingrediencí a z milovaného výrobku je rázem ten nejhorší Mad Mně se to tak už mnohokrát stalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
Ivet napsal:
Včera jsem si po delší době opět koupila Dove Hair Fall Control, umyla si s ním hlavu a hned při mytí mě začala šílené svědit kůže na hlavě a vlasy po umytí i dneska ráno padají jako šílené. Shocked Nepochybuju, že je to po tomhle šamponu. Ani se nedají rozčesat jako předtím, už při mytí byly hrubé jako kdybych si je myla mýdlem, je zvláštní, že před časem mi ten šampon hodně vyhovoval a vychvalovala jsem ho do nebes. Rolling Eyes


A neměla jsi to předešlé balení. Ono stačí změnit poměr ingrediencí a z milovaného výrobku je rázem ten nejhorší Mad Mně se to tak už mnohokrát stalo.


Myslím, že to bylo to samé balení. Tenhle šampon jsem měla celkem už třikrát, poprvé ještě ten původní a pak dvakrát ten novější s tím sérem. Tak netuším, kde soudruzi udělali chybu. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 5:26 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Myslím, že to bylo to samé balení. Tenhle šampon jsem měla celkem už třikrát, poprvé ještě ten původní a pak dvakrát ten novější s tím sérem. Tak netuším, kde soudruzi udělali chybu. Confused


tak po tomhle šamponu mě šíleně, ale šíleně elektrizovaly vlasy Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 11:40 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem ten kondicionér Hair full control a výsledek nic moc, takže jsem se vrátila raději k Schaumě a nyní používám syoss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aylareen
8-20
8-20


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

DOVE - tmavě modrý na poškozené vlasy - v kombinaci s kodicionérem naprosto úžasná regenerace a šetrný k barvě - pokud váháte, doporučuju vyzkoušet

(černá palettka odbarvená odbarvovačem Londa a přebarvená na úžasnou tmavě hnědou - přesně takovou, jakou jsem chtěla a tenhle šampon mi vlasy skvěle zregeneroval, že takový zásah přežily bez úhony)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xmonis
21-40
21-40


Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

vyzkoušela jsem dove hair fall control, a po umytí jsem koukala jak blázen, vlasy dostaly opravdový objem, vydržely mi pěkné 4 dny, což už je u mě skoro zázrak Shocked . Přitom šampon je hodně hustý, skoro jako krém, tak jsem měla strach, že mi bude vlasy mastit. Kam se hrabou šampony na objem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, co se děje se šamponama Dove? Buď už nikde nejsou nebo se vyprodávají. Pokud by se měly úplně rušit, tak bych musela ještě, co nejdřív nakoupit nějaký do zásoby. Strašně dlouho jsem Dove neměla a teď jsem si po letech koupila šampon a kondicioner a vlasy mám úplně nádherný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

Nene, neruší se Smile jen se mění tvar obalu Very Happy
Už nebudou ty oblé lahve, ale takové vyšší. To staré balení je teď často ve výprodejích, ale jinak Dove rozhodně zůstává. Nové už jsou v prodeji třeba v Dmku Smile a jak je to se složením nevím, ale je možné že zůstalo stejné. Chce to odzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 11:31 am    Předmět: Citovat

Děkuji za rychlo odpověď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tralala
41-80
41-80


Založen: 26.7.2008
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 12:11 am    Předmět: Citovat

Občas používám na prostřídání Smile Teď jsem dopoužívala šampon Repair therapy, spokojenost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.