Henna Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 149, 150, 151  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c096c5e4c246fcc52d7112dbc5355eeaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Takže ta od lush je taky zdravotně závadná??? Shocked Shocked Shocked
Já ji používám už tak rok...

ja ty informace nala na strankach ochrany spotrebytelu...a vydalo to madarsko.....zatim jsme napsal mail ci i ta v CR je zavadna.
pockam co mi odpovi....dam vedet.
ale sama jsem se zdesila, protoze jsme ji chtela na vlasky
.....ty udaje o zavadnosti lush henny ma sencha ode mne Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
Marianna napsal:
Takže ta od lush je taky zdravotně závadná??? Shocked Shocked Shocked
Já ji používám už tak rok...

ja ty informace nala na strankach ochrany spotrebytelu...a vydalo to madarsko.....zatim jsme napsal mail ci i ta v CR je zavadna.
pockam co mi odpovi....dam vedet.
ale sama jsem se zdesila, protoze jsme ji chtela na vlasky
.....ty udaje o zavadnosti lush henny ma sencha ode mne Embarassed


Všechny výrobky lush by měly být vyráběny v anglii, pokud vím, tudíž asi nebude rozdíl mezi maďarskou a naší hennou Sad
Dík moc za info, jak Tě napadlo hledat hennu na ochraně spotřebitelů? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:

Dík moc za info, jak Tě napadlo hledat hennu na ochraně spotřebitelů? Smile

ja zadala do googlu proste henna lush a jedne z prvni strany odkazu byl tento.....proste nahoda....mne by to take nenapadlo....mne prisla jako super tablicka cokoladky na vlasky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:

.....ty udaje o zavadnosti lush henny ma sencha ode mne Embarassed

Question já psala o logoně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 9:18 pm    Předmět: Citovat

sencha napsal:

Question já psala o logoně Wink

aha ja neco podobne psala asi pak jine....eeee sara66....takze proto....ale stejne....cemu mame verit ze je ok..... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Já jsem skoro přesvědčená o tom, že na každém výrobku by se dala najít nějaká "nepravost"... po pravdě řečeno, si myslím, že by byl zázrak, kdyby v tom našem současném světě bylo něco úplně stoprocentně nezávadné Smile
takže bych to nezavrhovala, pokud ty výrobky používáte a nic se vám po nich nestalo, tak bych to brala s rezervou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

helenkaaa napsal:
Já jsem skoro přesvědčená o tom, že na každém výrobku by se dala najít nějaká "nepravost"... po pravdě řečeno, si myslím, že by byl zázrak, kdyby v tom našem současném světě bylo něco úplně stoprocentně nezávadné Smile
takže bych to nezavrhovala, pokud ty výrobky používáte a nic se vám po nich nestalo, tak bych to brala s rezervou



Já Hennu od Lush určitě nezavrhnu. Včera jsem si ji zase dala a vlasy jsou v pohodě . Ani na hlavě mě po ní nic nesvědí a nekouše . Laughing Laughing Dobře se rozmýchává a vyplachuje , takže u ní nějaký čas zůstanu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 7:00 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:

Já Hennu od Lush určitě nezavrhnu. Včera jsem si ji zase dala a vlasy jsou v pohodě . Ani na hlavě mě po ní nic nesvědí a nekouše . Laughing Laughing Dobře se rozmýchává a vyplachuje , takže u ní nějaký čas zůstanu. Very Happy


Já také, přece nevyhodím tu co už mám doma:-) ale asi budu kombinovat zase s henné color, tu jsem používala dřív.. Vyplachují se mi všecky dobře, jen ten lush musím umývat ještě šamponem, protože je tam to bambucké (nebo jaké) máslo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 7:58 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Damayanti napsal:

Já Hennu od Lush určitě nezavrhnu. Včera jsem si ji zase dala a vlasy jsou v pohodě . Ani na hlavě mě po ní nic nesvědí a nekouše . Laughing Laughing Dobře se rozmýchává a vyplachuje , takže u ní nějaký čas zůstanu. Very Happy


Já také, přece nevyhodím tu co už mám doma:-) ale asi budu kombinovat zase s henné color, tu jsem používala dřív.. Vyplachují se mi všecky dobře, jen ten lush musím umývat ještě šamponem, protože je tam to bambucké (nebo jaké) máslo..



Taky musím po Lush používat šampon , kombinuji kaštanovou Lush s červenou Hennecolor a vypadá to zajímavě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Marianna napsal:
Damayanti napsal:

Já Hennu od Lush určitě nezavrhnu. Včera jsem si ji zase dala a vlasy jsou v pohodě . Ani na hlavě mě po ní nic nesvědí a nekouše . Laughing Laughing Dobře se rozmýchává a vyplachuje , takže u ní nějaký čas zůstanu. Very Happy


Já také, přece nevyhodím tu co už mám doma:-) ale asi budu kombinovat zase s henné color, tu jsem používala dřív.. Vyplachují se mi všecky dobře, jen ten lush musím umývat ještě šamponem, protože je tam to bambucké (nebo jaké) máslo..



Taky musím po Lush používat šampon , kombinuji kaštanovou Lush s červenou Hennecolor a vypadá to zajímavě. Very Happy


A je ta kaštanová hodně tmavá? taky bych ráda různě kombinovala, ale ještě jsem se neovážila.
Já používám od lush červenou, od hennecolor měděnou, barva je to hodně podobná. Ta kaštanová mě láká, ale nesměla by být moc tmavá a moc hnědá...
Hennecolor dělá přímo červenou? Shocked Já znám jen tu měděnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 149, 150, 151  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.