Henna Lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149, 150, 151  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34edee6eb3199d8c3ba309f8de53605fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:20 pm    Předmět: Citovat

Tak v LUSHi je kakaové máslo, to bez šamponu dolů nedostaneš, cos čekala? Smile Jako bys chtěla mýt zamaštěnou pánev bez jaru.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:26 pm    Předmět: Citovat

tak to vím, že je tam kakaové máslo, ale když jsem i kokosový olej dokázala sundat sodou, tak jsem čekala, že i tohle. Navíc jsem délky šamponovala a přesto jsou mastné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:36 pm    Předmět: Citovat

Musíš víckrát. Holt se někdy stane. A to i s práškovou hennou, mám vyzkoušeno. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:57 pm    Předmět: Citovat

nj, ráno se na to chystám :) po práškové se mi to ještě nestalo, vždycky umyju sodou/lávovkou/bylinkama před a pak smyju už jen čistou vodou (do henny olej nepřidávám, moje vlasy to nemají zapotřebí). Hennuju už roky, tak mě právě tohle dost zarazilo, spíš to byl takovej zoufalej výkřik, než co jinýho :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bublinka856
0-7
0-7


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 11:34 am    Předmět: CACA ROUGE Citovat

V sobotu som vyskusala CACA ROUGE. V navode pisali ze staci mat na hlave 4 hod. Hennu som si davala prvy krat. Iba mi to ozivilo staru farbu na vlasy a korienky mi nechytili vobec. Vlasy su trosku lesklejsie ale v podstate celkovy vysledok ziadny. Vona bola velmy prijemna a na pokozke mi neostali flaky. Celkovo to islo vycistit velmy lachko. Taka zaujimava zrnieckova konzistencia. Este mi ostalo na 2 pokusy tak vyskusam znova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Přišla mi henna caca noir z UK, teda takový rozdíl mezi hennou z ČR a hennou z UK jsem nečekala.... Rolling Eyes ta z UK je taková čerstvá, taková i měkčí, sytě tmavá barva, hezky jemně voní (měla jsem jí na hlavě 15h a nevadila mi), hned se rozpustila a nedělala hrudky, šla krásně vymýt z vlasů a chytla do velmi tmavé barvy, což jsem chtěla Smile zatímco ta z ČR byla taková seschlá, barva skoro až do bíla (taková zeleno nevim..), rozpustit pořádně nešla, dobu sem to musela zahřívat a míchat a míchat a stejně tam zůstaly hrudky, dokonce v tom bylo něco tvrdého co skřípalo o hrnec (jako mini kamínky?), na hlavě to smrdělo, že mě z toho občas až bolela hlava, fujky Laughing a navíc mi to nikdy tak tmavě nechytlo, vždycky tam byly dost vidět červeno-zrzavé odlesky....
Chci se zeptat jestli sem měla smůlu na tu hennu z ČR, jestli máte jinou zkušenost, nebo jestli prostě k nám posílají šunty a v UK si nechávaj tu kvalitní? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bublinka856
0-7
0-7


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 5:08 pm    Předmět: odpoved Citovat

Tak to neviem ale ja som mala z UK a boli tam zrniecka co som nechapala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 5:16 pm    Předmět: Citovat

Kikina88 napsal:
Přišla mi henna caca noir z UK, teda takový rozdíl mezi hennou z ČR a hennou z UK jsem nečekala.... Rolling Eyes ta z UK je taková čerstvá, taková i měkčí, sytě tmavá barva, hezky jemně voní (měla jsem jí na hlavě 15h a nevadila mi), hned se rozpustila a nedělala hrudky, šla krásně vymýt z vlasů a chytla do velmi tmavé barvy, což jsem chtěla Smile zatímco ta z ČR byla taková seschlá, barva skoro až do bíla (taková zeleno nevim..), rozpustit pořádně nešla, dobu sem to musela zahřívat a míchat a míchat a stejně tam zůstaly hrudky, dokonce v tom bylo něco tvrdého co skřípalo o hrnec (jako mini kamínky?), na hlavě to smrdělo, že mě z toho občas až bolela hlava, fujky Laughing a navíc mi to nikdy tak tmavě nechytlo, vždycky tam byly dost vidět červeno-zrzavé odlesky....
Chci se zeptat jestli sem měla smůlu na tu hennu z ČR, jestli máte jinou zkušenost, nebo jestli prostě k nám posílají šunty a v UK si nechávaj tu kvalitní? Rolling Eyes


A odkud přesně z UK? Chtěla jsem taky hennovat,ale asi by mi to moje odbarvené suché vlasy moc nezlepšilo co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 11:06 am    Předmět: Citovat

Ono to hodně záleží na várce a na štěstí - možná i víc než na zemi původu. Sice nepoužívám hnědou ani černou, ale červenou caca rouge, a tam to teda platí stoprocentně. Anglickou jsem měla dvakrát, jednou byla super, jednou mi přišla nic moc, českou jsem měla několikrát a taky to dost kolísalo. Nejlepší, co jsem kdy měla, jsem si koupila ve Švédsku, ale i tady je možný, že bych byla podruhý zklamaná. Prostě ručně vyráběná kosmetika nikdy nevyjde úplně stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 11:43 pm    Předmět: Citovat

Tak, brácha přijel z prahy a já mám teď henny na další dlooouhou dobu Very Happy přivezl mi dvě tabulky rouge, plus mám ještě asi necelých 200 gramů práǎkové a dalších 150 bezbarvé...
No, vstává otázka... Jak se to rozpatlává? Plus kolik kostiček asi použít?
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149, 150, 151  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.