Elseve - šampony, kondicionéry...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a72cb269a9347d680d0fc01daf3c0909Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 9:56 pm    Předmět: Elseve - šampony, kondicionéry... Citovat

Moje kamarádky si teď hodně začly chválit růžovou řadu od Elséve, tak to musím taky zkusit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 11:08 pm    Předmět: Citovat

Růžovou řadu jsem měla, je opravdu dost dobrá. Ale zase - hodně uhlazuje a vlasy mi po ní těžknou. Spíš bych ji zase doporučila na ty slabé a poničené. Opět podezření na -cony. Mně už nic nedostane od Urtekramu. Mám po něm vlásky jakoby hustší, ne tak zplihlé a hrozně se mi líbí jejich jemné bylinkové vůně Very Happy
Návrat nahoru
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Po druhem pouziti Baronku podedila mama, lesk sice jako blesk, ale vlasy jinak cele pokroucene a nic moc.
Objednan znovu Panthehair, asi fakt nejlepsi na sussi vlasy...a jeste otestuju zluty Elseve Smile.


Tak sem pak o žlutém něco písni...
Já občas používám růžový Elseve kondicionér - jen na konečky při mytí, a taky proto, že po přírodním šamponu mam takové drsné rozježené vlasy.
To se pak trochu kondicionéru hodí, silikon nesilikon Very Happy
Zrovna uvažuju, že ten žlutý zkusím, ta se potom prosím poděl o zkušenosti, díky moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Po druhem pouziti Baronku podedila mama, lesk sice jako blesk, ale vlasy jinak cele pokroucene a nic moc.
Objednan znovu Panthehair, asi fakt nejlepsi na sussi vlasy...a jeste otestuju zluty Elseve Smile.


Já jsem žlutý Elséve používala, šampon, balzám a masku, je docela dobrej, dlouhodobější účinek posoudit nemůžu, neb střídám. Hezky voní, vlasy hebký ( já pro něj taky asi zase půjdu, za tu cenu je to poměrně dost kvalitní péče ), rozčesatelný, jen možná pro vlasy, který nejsou úplně tak suchý ( třeba kombinace suchý konce, mastná hlava ) může zatěžovat. Ale jinak mu nemám co vytknout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Voni fakt nadherne Smile, to muzu potvrdit uz ted Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 9:59 pm    Předmět: Citovat

No já ted momentálně používám obyčejný šampon z drogerie Elseve nutri gloss i s kondicionérem a balzámem...víte co silikony...vlasy mi to nepoškozuje mám je po tomto šamponu neuvěřitelně hladké a lesklé.Ale sháním něco po čem by se mi vlásky hodně rozrostly.Četla jsem tu o nějakém lopuchovém výluhu.Vážně pomáhá?A jak rychle se růst projeví?A to štěstí baronky teda nedoporučujete?Někde na netu jsem četla, že po tom vlasy rostou.Ale nevím.Kopřivový nálev bych chtěla zkusit také.Prostě sháním zázrak po kterém by se mi ještě rychleji rozrostly vlásky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem pouzila sampon Elseve zluty a balzam + elixir od Baronky a vypada to ok.
Sampon Baronky mi nesedl, ale ja mam konecky jeste znicene po lonskem experimentu s trvalou, tak asi proto...
Elseve krasne voni, ale oproti Panthehairu se hur vyplachuje, jinak v pohode Smile.
Ted si brousim zoubky na Logonu s ginkgo Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

Já jsem hodně dlouho používala Garnier (šampon a masku na vlasy) a teď jsem začala používat Elséve. Teď je nějaká novinka- šampon Elséve proti lupům (takový modrý) a píšou tam, že již od prvního použití z velké části lupy mizí. Nevím jak je to možné, ale občas mě ty lupy trochu trápí. Tak jsem ho vyzkoušela a je to pravda, žádné lupy mě už netrápí Very Happy Very Happy Skvělý je taky Elséve třeba pro hustotu vlasů (ten nádherně voní), nebo taky proti lámavosti vlasů (otázka je, jaký účinek to má Laughing)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Kterej Eslev by jste mě doporučily na suchý vlasy? Můžu mít i ten červený? Jednou jsem si koupila tmavě oranžový ( né ten s ceramidy proti lámání) byl v průsvitné lahvičce a ten mi vlasy vysušoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Kterej Eslev by jste mě doporučily na suchý vlasy? Můžu mít i ten červený? Jednou jsem si koupila tmavě oranžový ( né ten s ceramidy proti lámání) byl v průsvitné lahvičce a ten mi vlasy vysušoval.


Pokud nemáš barvené vlasy, tak bych ten červený nebrala. Nemůžu si pomoct, nějak nemám důvěru k šamponům, co jsou na barvené vlasy, myslím si, že pro zachování barvy je tam té chemie až moc, určitě i hodně silikonů, které vlas obalí i s barvou, aby se nevymývala a leskla.
Já jsem dřív měla takový tmavě červený, jmenoval se nějak "obnovující hustotu vlasů", až doma když jsem ho pořádně prostudovala, jsem zjistila, že je pro stárnoucí, stářím vypadávající vlasy Laughing Ale nevadí, mě sedl přímo úžasně, byla jsem s ním moc spokojená Smile
Kdybych si já teď měla vybrat nějaký Elseve, tak bych asi zkusila právě ten žlutý proti lámání. Ale nevim, jaké máš vlasy, tak to se těžko radí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.