Nobilis Tilia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=977656f9c46111d8428102e7c411cb76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
a zkoušely jste už ty jejich olejové parfémy? mě láká ten vanilkový, ale nevím jak by to mohlo vonět a nevím, kde to očichat Sad


Oni mají nějaký olejový parfémy? Shocked a to jsem tu jejich stránku docela prolézela...právě přírodní parfém mě děsně láká, ale zatím mě nic neoslovilo, nebo jsem na nic nenatrefila, v Brně mají Nobilis na Lidické v Pí centru, jinde nevím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&id_sub=59

tady mají nějaké,v pí centru v olomouci mi ukazovali i flakonek takový modrý byl, ale byl zavoskovaný, takže nešel ovonět a hlavně tam jiný parfém od nobilis neměli. zkoušela jsem vůně od farfally, ale ty mi moc nevoněly, tak nevím. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:51 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&id_sub=59

tady mají nějaké,v pí centru v olomouci mi ukazovali i flakonek takový modrý byl, ale byl zavoskovaný, takže nešel ovonět a hlavně tam jiný parfém od nobilis neměli. zkoušela jsem vůně od farfally, ale ty mi moc nevoněly, tak nevím. Crying or Very sad


Farfalla mi taky nevoní Sad je to moc omamný a těžký..
Kouknu, jak to vypadá tady v Pí centru, ale minulej týden to tam měli stále dost vybrakovaný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&id_sub=59

tady mají nějaké,v pí centru v olomouci mi ukazovali i flakonek takový modrý byl, ale byl zavoskovaný, takže nešel ovonět a hlavně tam jiný parfém od nobilis neměli. zkoušela jsem vůně od farfally, ale ty mi moc nevoněly, tak nevím. Crying or Very sad


Farfalla mi taky nevoní Sad je to moc omamný a těžký..
Kouknu, jak to vypadá tady v Pí centru, ale minulej týden to tam měli stále dost vybrakovaný...


tak já pořád nikde nic...kdybych neměla strach, že mi to nebude vonět, tak si to objednám přes net, ale u vůně, je to dost problém, že Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

To se přes net nedá koupit, bohužel...Farfalla to má pěkně popsaný, takže by mě takhle lákala, ale skutečnost je jiná Smile nechám to časem, třeba náhodou na něco narazím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
To se přes net nedá koupit, bohužel...Farfalla to má pěkně popsaný, takže by mě takhle lákala, ale skutečnost je jiná Smile nechám to časem, třeba náhodou na něco narazím Smile


no to je pravda Wink , pokaždé když jsem si něco četla o parfémech, teď nemyslím farfallu, ale klasika gucci, dior a pod. tak jsem měla pocit, že to je přesně pro mě, ale když jsem šla na čmuchanou tak jsem si říkala...a kde je ta vanilka a kde jsou ty maliny...takže co neovoním nekoupím a hlavně na popisek nehledím, už jenom čichám Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Tak od Nobilis mám ricinový olej a spokojenost Smile tu liliovou pomádu na ty opary pořád nemají..
Každá vůně se taky na tvým těle rozvoní (rozleží) jinak než na papírku a třeba na kůži kamarádky nebo tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

a netušíte někdo jak je to s meruňkovým olejem na mastnou pleť této značky? používam ylang ylang nějaké vzorky z parfumerie a hauschku ten denní olej, ale potřebovala bych i něco na noc, a ten ylang ylang je moc těžký, všude to cítím...nebo nějaký jiný olej na mastnou pleť od nobilis někdo zkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
a netušíte někdo jak je to s meruňkovým olejem na mastnou pleť této značky? používam ylang ylang nějaké vzorky z parfumerie a hauschku ten denní olej, ale potřebovala bych i něco na noc, a ten ylang ylang je moc těžký, všude to cítím...nebo nějaký jiný olej na mastnou pleť od nobilis někdo zkoušel?


Damayanti ho má a nemůže si ho vynachválit a moc mě na něj lanaří Smile je k tomu něco ve fóru o mandlovém oleji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
a netušíte někdo jak je to s meruňkovým olejem na mastnou pleť této značky? používam ylang ylang nějaké vzorky z parfumerie a hauschku ten denní olej, ale potřebovala bych i něco na noc, a ten ylang ylang je moc těžký, všude to cítím...nebo nějaký jiný olej na mastnou pleť od nobilis někdo zkoušel?

Damayanti ho má a nemůže si ho vynachválit a moc mě na něj lanaří Smile je k tomu něco ve fóru o mandlovém oleji Smile

ok, mrknu se tedy tam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.