Lopuchový výluh
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=515123206a10eb39021a785e988c8027Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:46 pm    Předmět: Citovat

Elisse napsal:
"Lopušák" jsem používala 4 měsíce a vyrostla mi díky němu malá ofinka,je to supr věcička na vlasy. Jen ted sleduju že se mi možná zkazil :/ ale jak to mám poznat, on totiž smrdí i když zkažený není Very Happy


Jak často si aplikovala lopuchový výluh?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 11:15 am    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Já měla domácí lopuchový výluh v Alpě, samozřejmě jsem ho ředila 1:1 s vodou (někdy i víc), ale musím říct, že od té doby, co ho nepoužívám, tak se mi vlasy mnohem méně mastí. Mám takovou teorii, že ten alkohol působí stejně na pokožku hlavy jako na pleť, čím více alkoholu a vysušování, tím více se mastí Embarassed


Ja ti nevim, ale to mi prijde jako celkem dryjak, vzhledem k alkoholu Smile Osobne redim tak nejak 1 ku 7, ale samozrejme je to na kazdem, nevim, jak moc zalezi ucinky na pomeru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Jája_ napsal:
Já měla domácí lopuchový výluh v Alpě, samozřejmě jsem ho ředila 1:1 s vodou (někdy i víc), ale musím říct, že od té doby, co ho nepoužívám, tak se mi vlasy mnohem méně mastí. Mám takovou teorii, že ten alkohol působí stejně na pokožku hlavy jako na pleť, čím více alkoholu a vysušování, tím více se mastí Embarassed


Ja ti nevim, ale to mi prijde jako celkem dryjak, vzhledem k alkoholu Smile Osobne redim tak nejak 1 ku 7, ale samozrejme je to na kazdem, nevim, jak moc zalezi ucinky na pomeru Smile


Teď už ho nepoužívám vůbec a jsem spokojená Smile Ale ještě pořád ho mám naložený ve skříni a nevím co s ním, je mi to líto vyhodit, tak doufám, že na něj ještě někdy dojde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 2:20 pm    Předmět: Citovat

Cherry7: myslíš jako svůj domácí lopuchový macerát? a nekazí se ti to při tak nízké koncentraci? já právě řešila, na kolik naředit březovku, měla sem strach, že když tam dám té alpy málo, tak že se mi to zkazí, mám nakonec 20% roztok. což není moc, ale mohlo by to být ještě nižší...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 2:24 pm    Předmět: Citovat

On je normalne nalozeny v alpe, bez cehokoli jineho. Myslela jsem po vylouhovani Smile To si dam do lahvicky od luny tak cca 1cm, a pak doleju hodne vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 5:57 pm    Předmět: Citovat

aháá Smile tak to jo, díky za objasnění.... s tou březovou je to holt trochu jinak Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 10:26 pm    Předmět: Citovat

víla napsal:
Elisse napsal:
"Lopušák" jsem používala 4 měsíce a vyrostla mi díky němu malá ofinka,je to supr věcička na vlasy. Jen ted sleduju že se mi možná zkazil :/ ale jak to mám poznat, on totiž smrdí i když zkažený není Very Happy


Jak často si aplikovala lopuchový výluh?


Obden, ted už jen jednou, dvakrát týdně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 8:31 pm    Předmět: Citovat

Kedy je najlepšie výluh aplikovať? Ja som zamýšľala dávať ho vždy pred umývaním, vmasírovať, nechať pôsobiť a potom zmyť, aby mi vlasy nenechal nejaké divné...Bude to mať účinok? Alebo ho radšej dávať po umytí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 7:38 pm    Předmět: Citovat

Od včera jsem hrdou majitelkou ,,lopuchu" od Naděje. Kupovala jsem ho teda za jiným účelem než na vlasy, ale tak když už ho doma mám... nezkuste to. No, mám ráda ty ,,bylinkové věci" a vůbec od mých cca 14/ 15 let jsem taková babka kořenářka Very Happy . Tak uvidíme.
P. S. Omlouvám se, že nic nepřináším, ale nutkání pochlubit se bylo opravdu silné Twisted Evil ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 8:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem tady toho už hodně prostudovala, a protože bydlím blízko zdroje, kde lopuchový výluh od Naděje prodávají, pořídila jsem ho a použila, na manžela, dělají se mu kouty, vlastně už od šestnácti, a teď mu to začíná řídnout i na temeni. On se docela brání, když to na něj chci napatlat, takže jsem byla úspěšná tak asi pětkrát, dovolí to jenom večer ve dny, kdy si jde mýt hlavu. No a před chvílí jsem se na něj zase vrhla, na temeni jsem změnu nepozorovala, ale na těch koutech má, sice ojedinělé, ale centimetrové nové vlásky. Pŕedpokládám, že kdyby svolil k častější aplikaci, bylo by to ještě lepší, ale i tohle je pro mne teda dost velký, byť pozitivní, šok Smile. Je to fakt zázraćná vodička. Pamatuju se, že o ní kdysi četla od M. Treben, že ona po tom měla silné dlouhé neśedivějící vlasy, a že to zabírá jen na tmavé vlasy. Že na světlé má účinky jen heřmánek, což tedy nevím, i když jinak jsem s jejími radami pochodila vždycky dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.