Tužidla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c9df904909a963bed34bb3d349c365fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 7:28 am    Předmět: Citovat

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tužidlem od Alvedre?Uvazuji o jeho koupi a zajímá mě váš názor.Děkuji za odpovědi Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:46 am    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tužidlem od Alvedre?Uvazuji o jeho koupi a zajímá mě váš názor.Děkuji za odpovědi Very Happy Wink

Můj názor? Podle mě tuží asi jako čistá voda... když jsem měla celou noc natáčky a použila jsem Alverde, vydržely mi asi hodinu (viz moje galerie, svatební fotky). Pro srovnání, když před natočením použiju lněný gel, vlnky vydrží klidně i 3 dny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tužidlem od Alvedre?Uvazuji o jeho koupi a zajímá mě váš názor.Děkuji za odpovědi Very Happy Wink

Já jsem s ním spokojená maximálně - mám přirozeně vlnité vlasy, ale na podpoření vln něco potřebuji, a tužidlo Alverde je ideální - lehce natuží, ale vlasy jsou lehké, nezatížené. Ale netuží nijak silně, takže do nějakých složitých harakiri bych se s ním nepouštěla. Mně naopak nevyhovuje lněný gel. Tužidlo má ale tu nevýhodu, že dost rychle ubývá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:38 am    Předmět: Citovat

Už jsem to sice tady někde psala, ale přece jen tohle je téma o tužidlech, tak to sem opět hodim.

Nemůžu si vynachválit tohle tužidlo : got2b megalomania

http://www.got2b-shop.sk/detail/194461/001

mam i lak na vlasy. Voní po malinách - vydrží vonět dva dny a nelepí vlasy. Což jsem hledala jak dlouho. Dokonce druhý den mám objem když si dám to tužidlo (lak si dávam jen ojediněle, když třeba natáčim), což je super, protože čím dělší mam vlasy, tím mín všechno funguje Laughing .
Asi bych měla doma mrknout konečně na složení.

Trochu určo vysušuje, ale mě to nevadí. Dávam jen ke kořínkům - na zvednutí vlasů a ty se mi hodně mastí, takže aspon mi déle vydrží vlasy bez mytí. Teda začaly se mi mastit až ted hodně - to bude tou hnusnou inverzí. neni nad humus ve vzduchu, člověk aby tu hlavu myl každý den Rolling Eyes
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Mám dotaz, koupila jsem si pěnu na vlnění vlasů-není to tužidlo. Jen nevím jak se taková pěna do vlasů "zapracuje" Very Happy Tužidla nepoužívám tak nevím jak na aplikaci. Jak to děláte vy? někde jsem četla že pěnu nanese na hřeben a pročeše ale to nevím teda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

Já už tužidla drahně let nepoužívám, ale kdysi dávno jsem to dělala tak, že jsem si nastříkala do jedné dlaně pěnu (množství musíš vyzkoušet podle délky vlasů), pak půlku z pěny vzala i do druhé ruky a oběma rukama pokud možno rovnoměrně nanesla na vlhké vlasy od čela dozadu a pak ještě na vlasy vzadu zespoda. Trochu jsem vlasy promačkala a pak rozčesala, čímž se tužidlo z míst, kde přece jen přebývalo, trochu stáhlo, zůstalo na hřebenu a pak se zas "vsáklo" jinde, kde chybělo. Ale moc to nejde dohromady s tím nerozčesáváním za mokra, co jsem objevila tady a nemůžu si vynachválit... A, sice mám vlasy totálně rovné a tudíž žádné zkušenosti s vlnitými, ale si myslím, že jestli to má být na podporu vlnění, tak bych to nečesala, protože mi přijde, že česání vlasy narovnává, takže být Tebou, snažila bych se to nanést co nejrovnoměrněji, promačkat a nečesat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Tužidlo nebo něco jiného používám na podpoření přirozeného vlnění běžně. Dělám to podobně jako Meadow, s tím rozdílem, že nevčesávám. Prostě nastříkám do ruky a snažím se rovnoměrně nanést na vlasy (nebo přeliju pivem nebo postříkám vlasy sprejem), pak v předklonu promačkám a promačkávání průběžně sem tam opakuji během celého schnutí. U tužidla platí totéž, co u jiných prostředků na valsy - méně je více Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Tužidlo nebo něco jiného používám na podpoření přirozeného vlnění běžně. Dělám to podobně jako Meadow, s tím rozdílem, že nevčesávám. Prostě nastříkám do ruky a snažím se rovnoměrně nanést na vlasy (nebo přeliju pivem nebo postříkám vlasy sprejem), pak v předklonu promačkám a promačkávání průběžně sem tam opakuji během celého schnutí. U tužidla platí totéž, co u jiných prostředků na valsy - méně je více Smile


Jéé tak děkuji. Zkusím dát méně a tedy nečesat a průběžně promačkávat Wink Jsem fakt zvědavá jestli se ty vlasy zvlní Very Happy Protože když jsem měla mikádo tak byly totálně rovné, čím jsou delší tím se mi konce vic a víc vlní a chci to nějak podpořit jelikož vlnky mi sluší více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Jéé tak děkuji. Zkusím dát méně a tedy nečesat a průběžně promačkávat Wink Jsem fakt zvědavá jestli se ty vlasy zvlní Very Happy Protože když jsem měla mikádo tak byly totálně rovné, čím jsou delší tím se mi konce vic a víc vlní a chci to nějak podpořit jelikož vlnky mi sluší více.

Nemáš zač, snad si vlásky dají říct Smile Pokud bys nebyla spokojená s tím svým přípravkem, za vyzkoušení stojí gel ze lněného semínka nebo pivo + vždy stejný postup. Já nedám dopustit na to pivo, zkroutily se mi po něm vlasy už u hlavy (což mi obvykle nedělá, pořádně semi vlní až tak 10 cm od hlavy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
*Leontýnka* napsal:
Jéé tak děkuji. Zkusím dát méně a tedy nečesat a průběžně promačkávat Wink Jsem fakt zvědavá jestli se ty vlasy zvlní Very Happy Protože když jsem měla mikádo tak byly totálně rovné, čím jsou delší tím se mi konce vic a víc vlní a chci to nějak podpořit jelikož vlnky mi sluší více.

Nemáš zač, snad si vlásky dají říct Smile Pokud bys nebyla spokojená s tím svým přípravkem, za vyzkoušení stojí gel ze lněného semínka nebo pivo + vždy stejný postup. Já nedám dopustit na to pivo, zkroutily se mi po něm vlasy už u hlavy (což mi obvykle nedělá, pořádně semi vlní až tak 10 cm od hlavy).


jéé tak to je super nápad. Taky bych chtěla kroucení/vlnění od hlavy. Určitě zkusím Wink Jen...nechce se mi to hledat-jak na to přelití pivem? jen přelíváš čistým nebo mícháš s vodou? a oplachuješ potom ještě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.