Natur Vital
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a57c5a5ccef1bdd8f61f010d5b0ff7cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
žjuu, nový věci tu vidímSmile když bych někde narazila na tu kúru, myslíte, že to nebude vadit chemickýmu barvení? sice se budu barvit asi až tak za měsíc, ale abych pak nebyla třeba flekatá nebo tak:)


No, chemickému barvení by to vadit v zásadě nemělo (na etiketě je jen napsáno, že např. u masky to nemáš nechávat tak dlouho), ale spíš pozor. Měla jsem ohromnou radost z měděné masky, chtěla jsem to vyzkoušet, než bych si např. obarvila celou hlavu, tak jsem jí zakoupila. Na melírech mi chytla taková divná červená, která vypadala lehce "levně" Rolling Eyes . Vlasům to určitě prospělo, rychle se to vymylo, ale nějak nemám odvahu to zkoušet znovu, dokud tam ten melír ještě je... což bude trvat ještě dlouho... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Na hodně zesvětlených vlasech to je vidět hodně, ale jinak bych se toho nebála. Já teda barvím jen hennou, tak se mi to k tomu krásně doplňuje. Cena- šampony a kondicionéry cca 80-100 Kč, masky kolem 130 Kč. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, kde koupit výrobky natur vital v olomouci?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
Nevíte někdo, kde koupit výrobky natur vital v olomouci?????


Trochu pozdě možná, ale...
Nevím kde přesně v Olomouci, ale ve Schleckerovi by ho měli mít. Mívají tam tři druhy. Ženšenový v zelené lahvičce, hnědý a blonďatý. Myslím že v olomouckém Schleckerovi by měl být, možná ještě v Tetě snad, ale to už nevím jistě. A pak asi v Tescu. Smile

Ten tmavohnědý jsem vypátrala doma při úklidu, a hodlám ho občas použít na prostřídání, ať ho nějak vypotřebuju. Na čištění vany je ho škoda ( některé podobné nepřírodní šampony padly takto za oběť mým občasným záchvatům dřívějšího přírodního fanatismu ).
Stejně nechával pigment na vaně. Smile
Tak jsem zvědavá jestli mi po té dlouhé době sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 11:46 am    Předmět: Citovat

Jéé, tenhle šampon jsem kdysi vydyndala na mámě v Tescu, když mi bylo asi 13 a já hrozně chtěla černý vlásy, protože měl údajně trochu barvit Very Happy
Možná, že někdy zkusím zajít do Pemi a zase ho koupit Very Happy Ale jinou barvu teda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meggie
8-20
8-20


Založen: 18.3.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj, chcela som sa spýtať či niektorá neviete, kde by sa dal zohnať v týchto časoch hennový natur vital a maska v Brne. Konkrétne dnes som obehala asi každú drogérku v meste a nič Sad ani henna ani žiadny iný druh ... tak ak niekto má nejakú indíciu, sem s ňou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

meggie napsal:
Ahoj, chcela som sa spýtať či niektorá neviete, kde by sa dal zohnať v týchto časoch hennový natur vital a maska v Brne. Konkrétne dnes som obehala asi každú drogérku v meste a nič Sad ani henna ani žiadny iný druh ... tak ak niekto má nejakú indíciu, sem s ňou Smile


Nechci šířit poplašné zprávy, ale mám ten dojem, že tuto značku už stahují z prodeje-teda konkrétně vím, že se prodávalo několik druhů ve Schleckerovi a tam už je nevedou. Měla jsem ženšenový a byla jsem s ním moc spokojená (byl velmi koncentrovaný, super pěnil, super myl, vlasy nadýchané a voňavé) , tak jsem chtěla zkusit i jiné druhy, ale paní prodavačka mi sdělila tuto informaci, ale už to bude asi rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meggie
8-20
8-20


Založen: 18.3.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
meggie napsal:
Ahoj, chcela som sa spýtať či niektorá neviete, kde by sa dal zohnať v týchto časoch hennový natur vital a maska v Brne. Konkrétne dnes som obehala asi každú drogérku v meste a nič Sad ani henna ani žiadny iný druh ... tak ak niekto má nejakú indíciu, sem s ňou Smile


Nechci šířit poplašné zprávy, ale mám ten dojem, že tuto značku už stahují z prodeje-teda konkrétně vím, že se prodávalo několik druhů ve Schleckerovi a tam už je nevedou. Měla jsem ženšenový a byla jsem s ním moc spokojená (byl velmi koncentrovaný, super pěnil, super myl, vlasy nadýchané a voňavé) , tak jsem chtěla zkusit i jiné druhy, ale paní prodavačka mi sdělila tuto informaci, ale už to bude asi rok.


a jejee ... no to si ma teda nepotešila Sad to asi zostávala len internet alebo Praha .. alebo iný šampón, čo už
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

meggie napsal:
a jejee ... no to si ma teda nepotešila Sad to asi zostávala len internet alebo Praha .. alebo iný šampón, čo už

Kdysi je mívali v Brně v Tescu (u Vaňkovky), ale teď nevím, jak to je, asi je opravdu nějak začali stahovat...Ale kdybys byla i v Praze, tak jsem našla tenhle odkaz http://www.pemi.cz/drogerie/katalog.asp?L1ID=kos&L2ID=750789984576&L3ID=220607584970&L4ID=639649009582 mají v Praze dvě prodejny http://www.pemi.cz/drogerie/zobraz.asp?OiD=S05, takže když to mají v nabídce v e-shopu, tak by to mohli mít i na prodejně. Jinak nevím, v Brně mě ještě napadly nějaké spíš obyčejné drogerky - Jasmíny jsi asi obešla, že?...

Jinak já taky kdysi měla ženšenový, to jsem měla ještě mikádo a byl fajn, vlasy po něm byly takové pevné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 1:05 pm    Předmět: Citovat

Tahle firma už nejspíš vůbec neexistuje, co? Na jiném diskuzním fóru jsem našla ohlasy a myslím, že by mi přesně sednul jeden šampón od nich...ale ty příspěvky byly staré asi pět let... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.