Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=463ee35acc93047c1cd7a256e9472913Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 4:20 pm    Předmět: Citovat

Pokud máš středně hnědou, tak ti blond henna nic na vlasech neudělá, henna totiž v žádném případě nedokáže vlasy zesvětlit, ale jestli jsi chtěla blnd hennui jen kvůli výživě, tak zkus ty zábaly Wink
Já osobně používám hennu Lush, ale ta bezbarvá není, ale jsou po ní vlasy zase moc pěkné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Haha, asi jsem na to kápla. Mám jemné vlasy, konečky se tenčí, nejsou hezké...ustřihnu je a hele! Ono je to v pohodě. Asi budu holt zastřihovat častěji, než v lednu a pak na konci června.. Laughing
A právě jsem objevila kadeřnici, která hezky vytvaruje sestříhání aniž by hodně vzala celou délku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 11:56 am    Předmět: Citovat

Aha...to bych musela stříhat co měsíc. Crying or Very sad
Poradíte, co dělat, když nechci vlasy pořád jenom schovávat do zámotků? Ty konečky se netřepí, jenom nejsou hezky barevné až do konce, nebo jak to říct. Tenčí se a rousají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 12:28 pm    Předmět: Citovat

Já bych se podepsala pod to, co už tu bylo doproučováno - a sice vyzkoušet hennu. Jsem na tom s vlasy podobně jako ty: konečky mám sice docela zdravé, ale tenké a jdoucí do ztracena. Ta henna mi pomohla dost - jednak sjednotila barvu, a jednak dodala konečkům aspoň trochu na té síle a vitalitě.

Pokud se do ní přesto pouštět nechceš, ještě bych za sebe mohla doporučit pravidelné vtírání ricinového či olivového oleje. Na moje konečky měl poměrně ozdravovací efekt, staly se o něco zdravější a pevnější...

Jinak si ale myslím, že je to běh na dlouhou trať, dosáhnout toho, aby vlasy vypadaly ve všech délkách stejně dobře - u někoho prostě začínají od určité úrovně slábnout a těžko se s tím něco dělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Já bych se podepsala pod to, co už tu bylo doproučováno - a sice vyzkoušet hennu. Jsem na tom s vlasy podobně jako ty: konečky mám sice docela zdravé, ale tenké a jdoucí do ztracena. Ta henna mi pomohla dost - jednak sjednotila barvu, a jednak dodala konečkům aspoň trochu na té síle a vitalitě.

Pokud se do ní přesto pouštět nechceš, ještě bych za sebe mohla doporučit pravidelné vtírání ricinového či olivového oleje. Na moje konečky měl poměrně ozdravovací efekt, staly se o něco zdravější a pevnější...

Jinak si ale myslím, že je to běh na dlouhou trať, dosáhnout toho, aby vlasy vypadaly ve všech délkách stejně dobře - u někoho prostě začínají od určité úrovně slábnout a těžko se s tím něco dělá...


Hennu jsem jednou zkusila- bezbarvou z dm- a opravdu jsem i po ní hned poznala rozdíl. Problém je, že nechci měnit barvu vlasů. Která bezbarvá je dobrá? Jinak mě dost otravuje to patlání a několik hodin zapařená hlava.

Jinak já ještě nemám moc dlouhé vlasy, nejdelší po lopatky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 5:58 pm    Předmět: Citovat

Mám stejný problém jako zakladatelka, vlasy se netřepí, kadeřnice mi je vždycky chválí a žasne, jak jsou konečky zdravé a zacelené, takže většinou zastřihne jen ofinu a do délek nůžkami zajede tak každou třetí nebo čtvrtou návštěvu. Jenže ty konečky jsou prostě fakt skoro průhledné a tenoučké, hennu používám a výsledek je většinou takový, že u hlavy mám jinou barvu než na těch koncích, kde bývá světlejší a zářivější - než se to trochu vymeje, tak je ten rozdíl hodně znát. Už jsem přemýšlela, že bych hennu z konců třeba po hodině vymyla a nechala je pak ze zabaleného zbytku vlasů čouhat ven. Ale nejsem si jistá, zda by ten rozdíl pak nebyl ještě výraznější...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Já mám dobré zkušenosti s regenerační maskou od hennecolor - viz odkaz.
http://hennecolor.patriotcaffe.cz/page.php?6

O henně jsem přemýšlela, ale zrzavé odlesky ani barva mi opravdu nelichotí. Po této masce mám vlasy o dost silnější. Jinak sestře doručila kadeřnice dávat si na konečky Gestil, aby neměla tak tenké konečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 6:46 pm    Předmět: Citovat

S tím mám taky hrozný problém, sice mi jeden koneček sahal až pod klíční kost, ale co z toho, když byl tak slabounký? Nevíte co na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 8:14 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
S tím mám taky hrozný problém, sice mi jeden koneček sahal až pod klíční kost, ale co z toho, když byl tak slabounký? Nevíte co na to?

ja na to mám len ostrihať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:31 am    Předmět: Citovat

Alexandra5 napsal:
Kikuška napsal:
S tím mám taky hrozný problém, sice mi jeden koneček sahal až pod klíční kost, ale co z toho, když byl tak slabounký? Nevíte co na to?

ja na to mám len ostrihať Very Happy


Hm, to je teda povzbuzující odpověď...
Myslim, že by sis měla užívat délku, jakou máš, hezky se o ně starat a na chvilku zapomenout, že nutně chceš ty dlouhý. Kudrnatý vlasy vypadají, že rostou pomalu, no...ale jsou kudrnatý, co bychom za to my s rovnýma někdy dali. Smile Určitě už si tady na fóru slyšela, jak mají dlouhovlasí lidé chuť se ostříhat. Na kratších vlasech totiž taky něco je, má to svoje výhody. Třeba účesy, který s delších už nebudou držet, já třeba teď dost nosim drdoly upevněný takovejma těma ,,zobákoidníma sponkama", protože vim, že jak mam vlasy těžký, jednoho dne to prostě spadne a nebude to už držet. Nebo ten falešnej culík/copánek, ten je hezkej nejvíc z mikáda a pak zase až z dlouhejch (mezitim se mi to nezdá nic moc účes, ale je to jen moje osobní preference, samozřejmě). Nebo francouzskej cop, když nemáš dlouhý, odpadá ti vyřešit, jak doplíst ten zbytek, když máš v ruce tři různě tlustý prameny, jeden dlouhej 2 cm a další dva deset. Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.