Himalaya
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e8ce9d529242e46c99d114f251955958Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Koukla jsem na stránky najadashop.cz, + i něco objednala, když se to platí předem, neplatí se poštovný, ufff. a o Himalaye je tam toto:
Kosmetické výrobky neobsahují chemikálie až příliš nebezpečné, jak uvádějí i na obale, ale ve složení mají např. propylene glycol, Polysorbate 60, parabeny, liquid paraffin, Phenoxyethanol aj. Tím pádem složení neodpovídá certifikované bio kosmetice apod.
Ale paní majitelka si tuto kosmetiku i přesto chválí Smile

Hmmm... Tak nejak. Aj u nas pani majiteľka chváli ich výrobky, a napríklad sa jej na Himalayi páči ze ked maju sampon bez silikonov tak tam naozaj nie su a ze vraj je kopec samponov kde neuvádzajú ziadne Silikony a pritom tam ocividne su. Aj o stabilizátoroch mi vravela, ale ze ak su tak len na skvalitnenie a take príp. tolko aby neškodili. Neviem akosi tomu nedôverujem ale to len preto ze je tam este jedna predavacka a to taka nemrda co dáva pocítiť ze ju tam obťažujem a ani sa moc v tych výrobkoch nevyzná, nevie mi odpovedať a ta mi to pôvodne znechutila. Majiteľka, na ktoru som narazila iba nahodou, je úplne ina, snaží sa, ma toho dost prečítane, naštudovane, vyzná sa a dokonca prekladá zloženia úplne sama aby vedela poradiť. Tak som im dala este sancu. Ale vidíte ako dokáže jeden clovek odpisat celú značku!
Návrat nahoru
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Prodavačka nemrda, ta slovenština je fakt kouzelná Very Happy od Himalaye jsem si objednala tělové mléko, tak jsem zvědavá Smile těžko říct, jak to s tím složením bude, ale na jejich stránkách zas tvrdí, že již od svého založení je pro společnost prioritou vývoj bezpečných, přírodních a inovačních léků, které lidem pomáhají vést zdravější a bohatší život.
A mají i nějaký certifikát ISO 9001:2000, což samozřejmě nevím, co je že Embarassed Very Happy typuji že certifikát kvality..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 10:25 pm    Předmět: Citovat

První dojem z tělového mléka Himalaya Arrow je hutné, takže stačí malinko, příjemně voní a dobře se vstřebává Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Tak ta Logona po prvých dvoch použitiach nefarbi Wink
Návrat nahoru
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Tak ta Logona po prvých dvoch použitiach nefarbi Wink


Tak to je dobrý, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:55 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
valalo napsal:
Tak ta Logona po prvých dvoch použitiach nefarbi Wink


Tak to je dobrý, ne? Smile

No aj by som ocenila keby trošičku farbila, ale len trošičku, mam z henny a indiga vlasy asi 4-farebné lebo daco zislo a daco nie a daco aj dorástlo a chcela som to vyrovnať aspon na 2 farby lebo chémiu uz nechcem ani vidieť! A este mi aj hooodne dokonca az hriešne vysušuje vlasy ale to asi kvoli obsahu indiga lebo ani indigo samotné ani v henne mi nerobilo nikdy dobre, dokonca co mi ostali čierne konce z neho tak museli ist dole boli take hrozne znicene. Ale to vysušovanie teraz az tak nevadi to spraví nejaka výživná kúra po umyti ale hlavne ak bude pôsobiť dobre na pokožku. No ale uz zacinam pomaly striedať a kombinovať Logonu s Himalayou (silikonacik Dove do toho nerátam bo v zime si ho vlasy raz za čas doslova pýtajú aj napriek neviem ako kvalitnej prírode) a musim uznať ze tie dve sa ako keby fantasticky dopĺňajú, napríklad jojobová kúra od Logony a jojobový olej od Himalaye po jednom umyti pôsobia perfektne pekne jedna po druhej, daleko lepsie ako ked som dala len tu kúru alebo len samotný jojobak hned po umyti. Je to sila mnam mnam. Smile
Návrat nahoru
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 7:52 am    Předmět: Citovat

A tu Himalayu používáš jakou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
A tu Himalayu používáš jakou?

Jojobovy olej hlavne a ten po sampone (hocijakom, aj po Logone) nic moc (a to som si myslela ze ako super az kym som ho nedala po kure od Logony to az potom som zistila co to vie) po Dove a inych znackach ako tak a po jojobovej kure od Logony parada Cool
Návrat nahoru
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ajooo, já jsem myslela, žes pořídila i nějaký Himalájí šampónek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Ajooo, já jsem myslela, žes pořídila i nějaký Himalájí šampónek Wink

no chystam sa ale vcera som zistila ze u nas v DM zacali predavat veeeeela Weledy a Laveru a Alverde tak som z toho uplne hotova lebo nikde na Slovensku som tieto znacky nevidela (len v Kosiciach a tam do mesta idem tak raz za rok) a nemaju ani tak zle ceny. Bude sa mi teraz velmi tazko rozhodovat co kupim skor, predsalen mam toho pokupeneho dost a jeden sampon je tak na 1/4 - 1/2 roka a ked ich uz mam doma 3 tak je to potom tazke... hmmm...
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.