Himalaya
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9559bc9e2522d90e18b79dbdc9d17210Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

To je radši nejdřív spotřebuj, přece jen je to škoda mít doma 3 šampóny a kupovat další Very Happy já si vždy kupuju jen jeden a pak se rozhodnu, co dál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Himalaya je Holandska firma! Upozornila ma na to predavacka a maju to dokonca aj na obale: made in Holland.


Já mám tedy na obale "Made in India". Já si myslím, že je to indická firma, to by mohla vědět Shahlah??? Možná se vyrábí i v Holandsku, ale řekla bych, že to bude určitě indická kosmetika, už proto, že je ajurvédská...
Question

Jinak mi teď kamarádka z Indie přivezla neemový gel na obličej a je fakt parádní a znovu proteinový šampon. Jen škoda, že k němu nemám kondicionér...Po tom šamponu jsou nádherné vlasy!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

Tady jsem o Himalaye něco našla:

HIMALAYA - kosmetika pro tělo i duši - ajurvédské produkty. Himalaya je indická společnost, která se již více než 75let zaměřuje na zkoumání přírody. Tou se nechává ovlivňovat při výrobě svých produktů, které samozřejmě netestuje na zvířatech. Vývoj kosmetiky je inspirován poznatky ajurvédy, několik tisíc let starého systému léčebné praxe, používaného především v Indii, Nepálu a na Srí Lance. Moudrost ajurvédy je při výrobě konfrontována s nejmodernějšími medicínskými objevy a zákazníci tak mají jistotu, že starodávná moudrost ajurvédy jim přinese prospěch i v současné době. Ajurvéda je právem nazývána matkou moderní medicíny. Starodávný systém ajurvédy učí, že všechny nemoci působí jak na tělo, tak i na mysl, a nikdy je neléčí odděleně, čímž se výrazně odlišuje od moderní medicíny.

Produkty obsahují vzácné rostliny sebrané v podhůří Himálají. Výsledkem jsou přirozeně zdravé a krásné vlasy a pleť...

"Ve společnosti Himalaya pečlivě zkoumáme moudrost přírody, abychom mohli vyvíjet jen ty nejlepší produkty určené k péči o zdraví a krásu. Naše výzkumné centrum patří ke světově nejdokonalejším. Pracuje pro nás více než 100 špičkových vědců a lékařů, kteří jsou zárukou, že naše přírodní produkty jsou nejúčinnější a nejbezpečnější na světě." Dr.Mitra, M.D., ředitel oddělení pro výzkum a vývoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ja mam pocit ze su 2 take firmy. Co som bola na tej ich indickej stranke tak tie vyrobky su uplne inem inak balene, ako tie, co dostat u nas v priore. Myslim si ye bud tu piseme o 2 roznych firmach s rovnakym nazvom, alebo o 2 roznych pobockach. Ja pouzivam tuto hennu:

no na tej ich stranke nie je tak neviem... Tak na nej je uvedene ze je z Holandska.
Návrat nahoru
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Proteinový šampon jsem si zrovínka přivezla z Indie a po prvním umytí mohu konstatovat, že jsou po něm vlasy báječné Very Happy

Jinak si myslím, že jde opravdu o dvě firmy se shodným jménem, protože "ta moje Himalaya" je zaručeně indická, pro ověření je na obale, že se vyrábí v Bangalore. Pro potrzení jejich henna má jiné balení, které jsem na internetu sice nenašla, ale zkoumala jsem ho v jedné prodejně v Indoš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, jen tak, co kdyby náhodou Wink : jsou šampony Himalaya hydratační?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

co tento?
shahlah, to je ten indický? jo a co ještě sis dovezla z indie? pověz?


Naposledy upravil kalakai dne po srpen 25, 2008 6:21 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Kalalakai mě předběhla, právě jsem chtěla napsat, že minimálně proteinový bude, když je na poškozené a suché vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 6:32 am    Předmět: Citovat

a co tadle kosmetika? shahlah zkoušela jsi z ní něco?

http://www.omcentrum.cz/ishop/index.php
http://www.ajurvedacentrum.cz/eshop/i-4/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Asi jen zubní pastu Vicco Laughing Oleje apod. mám od jiných firem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.