Cien - vlasové mléko a jiné věcičky z Lidlu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d979555f0b6087ac6278e208fd5b32f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:42 pm    Předmět: Citovat

tyyy jo,ted si me vazne navnadila i na ostatni vyrobky...urco to vyzkousim,je to levny a zni to bajecne Very Happy Nejdriv asi pujdu do toho mlika a pak podle spokojenosti zhodnotim co to se mnou udela a pujdu do dalsich.Mam dost citlivou kuzi,ale jestli to je setrny,tak by mi to melo vyhovovat:) Koukam,ze zacinam mit sympatie k Lidlu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Rolling Eyes mně teda normálně začalo vonět Very Happy to první balení si pamatuju sem si taky stříkala jen před mytim, právě kvůli té vůni, působila moc lacině, tak nějak jako barbus voní starodivně a levně... ale postupem času jsem si na ní zvykla a teď to používám do umytých vlasů.... ona ta vůně stejně vyprchá.... a fakt mi docela voní...
akorát ho, mršky, zdražili, to první sem měla nějak za 3 nebo 4 pětky, teď už stojí 49 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation docela drahý na to, že je to lidl a na to, že je rychle pryč, ale je prostě dobrý... a lahvičky se daj využít, sou právě skleněný Very Happy


teď sem si od cienu pořídila peeling na obličej, stál 39, je podobnej tomu baleáckýmu zelenýmu, ale je ho 200ml (nebo 150, teď nevim), a tělový mlíko, ale to voní úplně krásně, možná až moc, ale fakt tropicky Very Happy


Souhlasím,nejsou tam špatné věci.Mám ještě peeling s penny,ale chystám se taky na ten z lídlu Laughing Laughing Taky tam kupuju odličovací tampony Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 8:02 am    Předmět: Citovat

no, kosmetický ubrousky taky jedině lidl, pak sme objevili krásně voňavej sprcháč v plusu, mangovej, a voní jak od avonu Laughing za 28 kč mám dojem...
pak taky vlhčený ubrousky, ty nevim odkud sou, ale jsou sensitive s heřmánkem a krásně voní, když občas nemám sílu dojít se odlíčit do koupelny, šáhnu po něm... pravda takovej ten mastnější pocit nechávaj, resp. takovej ten ulepenej, ale to mi nechávaj všechny...

ten sprej, minule jsem nad tím přemýšlela, začíná fungovat čím dál tím lépe, minule mě až zarazilo, jak ty vlasy najednou jakoby uhladil, to se mi s ním stalo poprvé.... prostě spokojenost největší...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se náhodou dostala k šamponu Cien, když jsem si myla vlasy u přítele a byla jsem velice příjemně překvapená - vlásky byly lehoučké, hebké a upravené... akorát jsem vůbec netušila, kde se to dá koupit a teď myslím už Plus není vůbec...? nebo aspoň v Olomouci už není..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Záleží na tom, který Cien myslíš. Protože značku Cien normálně prodává Lidl. Mají tam tři barvy šamponů, oranžový, zelený a takový světle žlutý, ve větší lahvi, takové oblé. Jestlis měla toto, tak to není špatný šampon, vůbec ne. dělá pěkný objem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 11:50 am    Předmět: Citovat

aháá, tak to bude ono... ale asi zůstanu věrná svým přírodním šampónkům netestovaným na zvířatech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Jasný, pokud ti vyhovují, tak je to ta nejlepší volba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

Já měl od Cien kdysi ten růžový (asi byl na barvené???) a působil na mé vlasy děsně, tak jsem v něm pral svetry, tím ale neříkám že někomu nemůže sedět, mě rozhodně nesedl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

já jsem od Cienu měla kdysi jen ty krémy na ruce a ty byly teda parádní! Wink jinak jsem se k vlasovým přípravkům zatím neodvážila... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

Zrovna jsem se v Lidlu dívala na jejich kondicionéry a málem koupila, ale mám jich teď asi 15, tak jsem chtěla počkat, až nějaké spotřebuji. Vím sice už, že levná kosmetika může být stejně dobrá jako drahá, ale bez přečtení recenzí většinou nenakupuji. Teď si je budu chtít koupit co nejdřív. Evil or Very Mad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.