Cien - vlasové mléko a jiné věcičky z Lidlu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=683b1ce8ef8c418f8a6db5a1d0fb49d4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 4:06 pm    Předmět: Citovat

To bych mohla taky zkusit, je tam velké množství v lahvi, snad 300 ml? Vím že když jsem se na ně koukala naposled, tak většina z nich obsahuje silikony, to mi vyhovuje. Možná budou fajn. Cien má teď některé nové přebaly, třeba u sprchového gelu, nevypadá to tak "levně", už to vyhlíží celkem slušně.
---
A to vlasové mléko Cien se mi zkazilo, nevím jestli jsem to sem psala, ale nějak zežluklo a oddělila se bílá složka od takové nažloutlé vody, ble. Kdybych nerozmontovala vršek, tak na to vůbec nepřijdu, ještě že jsem se koukla dovnitř Shocked Takže to mléko chce spotřebovat asi co nejrychleji, nesušit ho na polici jako jsem to udělala já a pak jsem vesele používala na vlasy zkaženou zasmrádlou vodu, fuj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra M.
21-40
21-40


Založen: 27.10.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 9:27 am    Předmět: Citovat

já mám s tímhle mlíkem na vlasy dobrou zkušenost, jen rychle došlo a teď ho u nás v Lidlu už nemaj, škoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

u nás sem ho už taky dlouho neviděla,jinak bych ho hned vzala Confused
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá květen 14, 2010 11:12 pm    Předmět: Citovat

tak poslední úlovek, kondicionér na poškozené a sprcháč. obé krásně voní a kondiš neni žádná řidina, krásně hutný a vlasy po něm taky víc než dobrý. no a sprcháč je taky takovej, nic tekutýho, prostě poctivá příjemná práce. mám nějakej s frangipani.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 4:39 pm    Předmět: Citovat

pouzivam kondis cien na objem vlasov ,je ho vela za necele euro, dobre cesanie, objem sa da, spokojnost
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Mám teď ten samý kondiš co psala Tibor - na poškozené vlasy, je ho třista mililitrů a dobře voní, připomíná mi to vůní červený Elseve Smile a hlavně skvěle funguje, dělá krásně hebké voňavé vlasy, prostě je skvělý.
Tyhlety levný věci jsou fakt fajn, některé z nich strčí běžnou drogerku do kapsy a stojí pár korun (třeba AS kondiš s mateří kaší ze Schleckera, tenhle kondiš z Lidlu a tak) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fenderka5
21-40
21-40


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 10:24 pm    Předmět: Cien - Lidl Citovat

nevšimla som si o tejto značke vlákno tak sem pridávam Smile a zároveň sa chcem podeliť o skúsenosť so šampónom Cien... niekde tu aj tušim bolo, že vyhral v nejakom teste...tak presne ten som si kúpila Smile .. aj keď som si netrúfala najprv, pretože je lacný, u nás 0,99€... nakoniec som si povedala, že nič sa nestane keď obetujem euro.... no dosť bolo kecov, k veci.. bola som celkom prekvapená.. vlasy som mala mäkké, lesklé a hooodne hladké Smile som si ich stále musela omakávať Very Happy .. takže v porovnaní kvalita cena je to bomba.. teda aspoň v mojom prípade Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem používala peeling. Byl celkem dobrej. Už ani nevím jestli ho tam ještě prodávají. Wink
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 6:20 am    Předmět: Citovat

Ten šampón si koupil přítel, v takové veliké láhvi, snad litr ho bylo Smile Tak jsem ho vyzkoušela taky a byla jsem docela příjemně překvapená - vlasy byly hebké, ale neplihly mi jako po 90% všech ostatních šampónů. Jen ta vůně mě docela odpuzuje, nemám tyhle intenzivní ráda.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 7:24 am    Předmět: Citovat

O značce Cien se diskutovalo zde. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.