Kopřivové šampony Dixi, Tania Naturals a jiné
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16cb5e8693332ca3f588014634e5737cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 10:57 am    Předmět: Kopřivové šampony Dixi, Tania Naturals a jiné Citovat

No ja jsem ted zacala myt obycejnym koprivovym Dixi samponem. Rekla bych, ze ted uz mam vlasy uplne zdrave, jelikoz bez problemu je umyju, nelitaji a vypadaji i celkem nadychane a objemne. Vlasy jsou takove sussi, ale ne nejak moc prvni den, ale bez myti vydrzim ted klidne 4-5 dni.
Asi to neni pro vlasy zrovna nejlepsi sampon, ale zase si rikam, ze co je lepsi, kdyz pouzivam znackove sampony, druhy den uz jsou vlasy takove zatizene a jakoby "prepecovane" a musim je casto myt.

A uz jsem to tady psala, kdyz jsem byla mala, myla jsem temahle levnyma pruhlednyma samponama a vlasy jsem mela pekny. I v tom foru o mastnote to nekdo psal, ze nekdo myje vlasy mydlem a ma je krasny (znam takove lidi Very Happy ) a takove ty pipky, co o sebe porad pecuji, tak ve vetsine sice maji moderni ucesy, ale ty vlasy jsou hnusny, ulizany a zrovna ty urcite pouzivaji jenom znackove pripravky a vlasy casto myji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

To asi bude pravda to častější mytí taky to pozoruji.Ale ten kdo se o sebe stará není pipka s tím nesouhlasím Rolling Eyes No...jinak k tomu šamponu...s Dixi mám jen ty nejhorší zkušenosti.Mamka mi s ním vyhrožuje když jí naštvu.řekne mi eště slovo a koupím ti dixi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si kdysi koupila dixi šampon,ale byl v takových malých pytlíčcích po 10ml. Vlasy nic moc,ale furt byly hezčí než po kopřivovém od Helios Herb (jo a na obalu měl ten kopřivák namalovanou hluchavku bílou,takže moc přírodní tyto šampony nejsou Very Happy Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Deny: ja jsem nemyslela, ze kdo se o sebe stara, ze je pipka, ale mam na mysli takove ty, ktere nemaji na starosti nic jineho, nez jaky si udelat uces a co je nejnovejsi modni trend. Volny cas travi nakupovanim v nakupnich centrech. Krasny priklad byl v dokumentu "Zeny promeny"

Ja nevim, proste jsou zeny, ktere se o sebe staraji a vypadaji pekne a prirozene a pak jsou ty, na kterych je to videt na prvni pohled, ze se o sebe presprilis staraji- je to takove nasilne. Urcite takove znas aspon z videni- jsou vetsinou osolarkovane, ale az skoro zlute jak to prepiskly, protoze maji po vetsine spatnou plet- tak napatlane make-upem- na vysokych podpatcich jdou i na pole, na plaz si tahaji tasky Luis Vuitton apod a v jinych brylych nez od Diora by nevysly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ty Dixi jednorázoky s sebou vozíme na různé víkendové akce, máme je prostě volně hozené v batohu, co kdyby. Já je dvakrát nemusím - vlasy po nich mám divně slepené a svědí mě hlava, ale muž je považuje za takový standart, žádné problémy z nich nemá a špínu do smyje. A pěkně mu pak voní hlava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Ty Dixi jednorázoky s sebou vozíme na různé víkendové akce, máme je prostě volně hozené v batohu, co kdyby. Já je dvakrát nemusím - vlasy po nich mám divně slepené a svědí mě hlava, ale muž je považuje za takový standart, žádné problémy z nich nemá a špínu do smyje. A pěkně mu pak voní hlava.


Zajímalo by mě, čím to je, že většina chlapů si dá na hlavu skoro COKOLIV a nemají problém ( žádné lupy, mastné vlasy, nic...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Deny: ja jsem nemyslela, ze kdo se o sebe stara, ze je pipka, ale mam na mysli takove ty, ktere nemaji na starosti nic jineho, nez jaky si udelat uces a co je nejnovejsi modni trend. Volny cas travi nakupovanim v nakupnich centrech. Krasny priklad byl v dokumentu "Zeny promeny"

Ja nevim, proste jsou zeny, ktere se o sebe staraji a vypadaji pekne a prirozene a pak jsou ty, na kterych je to videt na prvni pohled, ze se o sebe presprilis staraji- je to takove nasilne. Urcite takove znas aspon z videni- jsou vetsinou osolarkovane, ale az skoro zlute jak to prepiskly, protoze maji po vetsine spatnou plet- tak napatlane make-upem- na vysokych podpatcich jdou i na pole, na plaz si tahaji tasky Luis Vuitton apod a v jinych brylych nez od Diora by nevysly.


No...abych pravdu řekla,taky se zajímám o módu.Sice je pro mě hlavní to co mám v hlavě a co ze mě bude ale...tašku luis vuitton mám taky brýle dior sice ne ale od dolceho mi stačí.Takže si o mě taky myslíš že sem pipka?Já za to nemůžu že mám slaost pro značky a záleží mi na tom co mám na hlavě než někam vyjdu.To solárko nepreferuju mám dobrý pigment
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Taky si myslím,že se takhle nedá říct - podle toho, kdo co nosí nebo co má na hlavě. Ono zdání často klame. Taky si potrpím na určité značky - ale spíš pro kvalitu,než pro značku samotnou, Vuittonku nemám,stačí mi moje Bennetonka a brýle od Versaceho Cool (které teda nosím jen do auta na řízení,jinak si na brýle moc nepotrpím), do solárka nechodím, make - up používám, podpatky taky sem tam nosím, a nepřijdu si jako pipka Laughing Jen chci vypadat tak, abych se cítila dobře.

Naposledy upravil Llucy dne po září 03, 2007 12:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Bonemína napsal:
Ty Dixi jednorázoky s sebou vozíme na různé víkendové akce, máme je prostě volně hozené v batohu, co kdyby. Já je dvakrát nemusím - vlasy po nich mám divně slepené a svědí mě hlava, ale muž je považuje za takový standart, žádné problémy z nich nemá a špínu do smyje. A pěkně mu pak voní hlava.


Zajímalo by mě, čím to je, že většina chlapů si dá na hlavu skoro COKOLIV a nemají problém ( žádné lupy, mastné vlasy, nic...)


Mají štěstí, holomci Very Happy

Ale k těm mastným vlasům - bohužel jsem potkala poslední dobou hodně kluků s delšími mastnými vlasy, a to bylo teda fuj. Takže některým se mastí dost. I jednomu známému se mastily hodně, a jemu se to pořád nechtělo mýt.
Vypadal fakt jak ten Snape z Harryho Pottera, možná ještě hůř.
Tak to ostříhal, ale pořád si je moc nemyje. Ještě že to teď aspoň nejde moc poznat, když je má krátké Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Bonemína napsal:
Ty Dixi jednorázoky s sebou vozíme na různé víkendové akce, máme je prostě volně hozené v batohu, co kdyby. Já je dvakrát nemusím - vlasy po nich mám divně slepené a svědí mě hlava, ale muž je považuje za takový standart, žádné problémy z nich nemá a špínu do smyje. A pěkně mu pak voní hlava.


Zajímalo by mě, čím to je, že většina chlapů si dá na hlavu skoro COKOLIV a nemají problém ( žádné lupy, mastné vlasy, nic...)


no mě se to ani moc nezdá, stačí mi když se podívám na přítelovi mastňáky. A taky ho dost dlouho trápily lupy, ale ty už jsou naštěstí za ním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.