řada Sanotint a Migliorin
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b153138edb122ed934faac792b4cd63Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 5:27 am    Předmět: řada Sanotint a Migliorin Citovat

Tak já včera byla v lékárně a vzala jsem si tam letáček o výrobcích Santoint a Migliorin a docela to vypadá zajímavě. Mají různé šampony, kondicionéry, kúry, tabletky na vlasy a dokonce i přelivy. Tyhle výrobky jsem ještě neznala, ale podle toho letáčku vypadají že jsou rozhodně přírodnější než ty z drogerie. Neznáte je některá nebo nemáte nějaké zkušenosti s nimi? Mě zaujal hlavně šampon Migliorin a pak něco jako fixační pěna, která je zároveň i kondicionér a zajímavě vypadá i hedvábná maska. Jo a vše má nízké pH, což si myslím, že je pro vlasy také dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 8:38 pm    Předmět: Sanotint Citovat

Ahojky, moc by mě zajímalo, zda jste už někdo z vás vyzkoušel šampon či něco jiného od Sanotintu a jaké s tím máte zkušenosti??? Já jsem si koupila zatím jen šampon na jemné vlasy a proti vypadávání vlasů, tak zatím čekám, jaký by to měl mít účinek. Taky vím, že tato firma prodává barvy na vlasy, takže jsou vítány zkušenosti i s tímto. Smile Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ano, já měla šampon a neoplachovací kondicioner, zdálo se mi to býti fajn Smile ale už je to dýl a to jsem to ještě tolik nezkoumala, co vlasům chutná a co ne, prostě jsem je umyla a bylo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:34 am    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Ahojky, už jsem tady o Sanotintu diskuzi zřídila, ale to envadí. Jak se tak dívám, tak ale moc lidí Sanotint nebo Migliorin nepoužívá...já sama mám Sanotint na jemné vlasy (myslím) a Migliorin na vypadávání, a ten mi moc nepomáhá, alespoň jsem si nevšimla nějakých změn. Jinak s tím sanotintem jsem velmi spokojená. Chystám se vyzkoušet i právě tu hedvábnou masku, tak pokud už s ní budeš mít nějaké zkušenosti, tak dej vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:57 am    Předmět: Citovat

Ten Sanotint asi není úplně přírodní, nebo ano? Možná bych ho po dlouhé době zase vyzkoušela..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 6:39 pm    Předmět: Citovat

Tak já si myslím, že se jedná o přírodní šampony, když tak ještě mrkněte na tyto stránky: http://www.bellitia.cz/index.html?pod=/_80.htm ........když jsem byla v lékárně, tak mi lékarnice řekla, že je to hodně doporučováno kadeřníky, zvláště i ty barvy na vlasy. Ale ty jsem nezkoušela, tak nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že tady asi moc lidí Sanotint nepoužívá, ale mně to nedalo a vzala jsem si od kamarádky takovej reklamní vzoreček pro časté mytí vlasů. A světe div se Shocked použila jsem ho v neděli, dnes je středa večer a moje vlasy vypadají pořád dobře, což je zázrak, protože většinou musím šampónovat každý druhý den, jinak bych nemohla mezi lidi.
Nevíte, kde se dá tahle značka koupit, abych nemusela objednávat přes net?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Koukám, že tady asi moc lidí Sanotint nepoužívá, ale mně to nedalo a vzala jsem si od kamarádky takovej reklamní vzoreček pro časté mytí vlasů. A světe div se Shocked použila jsem ho v neděli, dnes je středa večer a moje vlasy vypadají pořád dobře, což je zázrak, protože většinou musím šampónovat každý druhý den, jinak bych nemohla mezi lidi.
Nevíte, kde se dá tahle značka koupit, abych nemusela objednávat přes net?




Tady je seznam prodejních míst:
http://www.bellitia.cz/index.html?pod=/_80.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Díky moc. Ehm, já mám jednu z těch lékáren asi tři bloky od domu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.