Timotei
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=62996203d0c11da808cc6a323c63d5a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

jak krásně barevné a lesklé má ten lvík vlasy:) jinak timotei měl přítel, pro blonďaté vlasy, mám na něj krásné vzpomínky, a když si k němu čuchnu v drogerce, evokuje mi to ty nejhezčí chvilky kdysi v chorvatsku u moře, kde jsme ho používali... achich, nemáte někdo stroj na cestování v čase?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jak krásně barevné a lesklé má ten lvík vlasy:) jinak timotei měl přítel, pro blonďaté vlasy, mám na něj krásné vzpomínky, a když si k němu čuchnu v drogerce, evokuje mi to ty nejhezčí chvilky kdysi v chorvatsku u moře, kde jsme ho používali... achich, nemáte někdo stroj na cestování v čase?


Hmm keby ten stroj predavali normalne v obchode..Tolko veci by som zmenil Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
tiborMel napsal:
jak krásně barevné a lesklé má ten lvík vlasy:) jinak timotei měl přítel, pro blonďaté vlasy, mám na něj krásné vzpomínky, a když si k němu čuchnu v drogerce, evokuje mi to ty nejhezčí chvilky kdysi v chorvatsku u moře, kde jsme ho používali... achich, nemáte někdo stroj na cestování v čase?


Hmm keby ten stroj predavali normalne v obchode..Tolko veci by som zmenil Laughing Laughing Laughing Laughing

a jáSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Deather666 napsal:
tiborMel napsal:
jak krásně barevné a lesklé má ten lvík vlasy:) jinak timotei měl přítel, pro blonďaté vlasy, mám na něj krásné vzpomínky, a když si k němu čuchnu v drogerce, evokuje mi to ty nejhezčí chvilky kdysi v chorvatsku u moře, kde jsme ho používali... achich, nemáte někdo stroj na cestování v čase?


Hmm keby ten stroj predavali normalne v obchode..Tolko veci by som zmenil Laughing Laughing Laughing Laughing

a jáSad


Já mám taky ten pro blond vlásky ( s heřmánkem a jantarem ) a je to docela příjemnej šamponek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

jj, asi si ho zase koupím, už jen pro tu vůni a ty vzpomínky, škoda, že s ní se nevrátí i staré dobré časy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

teda teď sem si přečetla to o tom testování, na to jsem zapomněla... tak teda nevim co mám dělat Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 7:37 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
teda teď sem si přečetla to o tom testování, na to jsem zapomněla... tak teda nevim co mám dělat Crying or Very sad Crying or Very sad


Tak aj uz som Timotei a podobne znacky vyradil z uzivania.Jednak kvoli testovaniu a jednak z toho ze mi uz nerobili dobre..Momentalne pouzivam sampon THERMAL vyrobeny z vina a z termalnej vody..Je fakt super!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 10:24 am    Předmět: Citovat

Já vyzkoušela šampon s hrozny a měla jsem rozlétané vlasy, ale kondicioner s medem mě sedl. Hodně jsem používala šampon s mátou a čajovníkem, ten mi taky sedl. jednou jsem vyzkoušela pro blond vlasy s heřmánkem a ten mi je moc zatěžoval a mastil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:

Tak aj uz som Timotei a podobne znacky vyradil z uzivania.Jednak kvoli testovaniu:wink:


Taky, taky. Používám jen kosmetiku nezbytně nutnou, zbytečnosti jsem vyřadila nebo doplácala a už si je nekoupím. Dobré zjištění je, že mi ani nechybí... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Taky už nekupuju, po delším používání děs běs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.