Timotei
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98f2de36983a48212883fe64a3227a5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xxari
0-7
0-7


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 9:28 am    Předmět: Výtažky z henny Citovat

Ahoj Smile v drogerce jsem narazila na ten zmiňovaný šampon Timotei s výtažky z henny a docela mě láká ho koupit a vyzkoušet. Mám středně hnědé vlasy a mám strach, abych výsledný efekt nebyl do zrzava. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Opravdu jen lehce podtrhne přirozenou barvu?
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

xxari, já s tím zkušenosti bohužel nemám, ale tak můžu soudit dle příspěvků k šamponu alverde henna+oliva, že taky nijak nepřebarvuje, ale jen podtrhne barvu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Xxari já ho občas používám, mám vlasy momentálně takové rezavo-hnědé a po umytí se mi lesknou spíš do hněda. Ale těžko říct, možná počkej na radu od někoho s tvou barvou vlasů nebo to prostě zkus za to nic nedáš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 10:08 am    Předmět: Re: Výtažky z henny Citovat

xxari napsal:
Ahoj Smile v drogerce jsem narazila na ten zmiňovaný šampon Timotei s výtažky z henny a docela mě láká ho koupit a vyzkoušet. Mám středně hnědé vlasy a mám strach, abych výsledný efekt nebyl do zrzava. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Opravdu jen lehce podtrhne přirozenou barvu?
Díky


Já ho kdysi dávno měla. Pokud vím, složení se od té doby nezměnilo, je to pořád ten samý výrobek. Měla jsem tehdy ještě nebarvené vlasy, taky středně hnědé, a změnu to neudělalo žádnou. Ten šampon má pěknou barvu, ale vlasy nijak netónuje. Neboj se toho. Tehdy mi celkem i vyhovoval, je to takový normální šampon, nepřekvapí, neurazí, byla jsem s ním spokojená. A pokud si vzpomínám na složení tak lawsonia tam skutečně je, dokonce ne někde na konci, ale uprostřed, což se dá.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xxari
0-7
0-7


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Díky za rady. Tak ja do toho teda pujdu, koupim si ho a uvidim. Pak napisu, jak jsem dopadla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xxari
0-7
0-7


Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

Tak jsem ho vyzkousela, vlasy fakt nezabarvuje, mozna je tam jen takovej lehounkej nadech, ale mozna se mi to taky jen zda Smile prijemne voni. Ale vlasy se mi zdaly takovy docela vysuseny, tak jsem do nich pak dala trosku jojobaku a pak fajn...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

Mám doma timotei s hennou jak šampon, tak kondicionér. Šampon je celkem fajn, i když úplně nadšená z něj nejsem. Mám jemné, hodně tmavě hnědé vlasy s nazrzlým leskem a po umytí se mi zvýrazní spíš ta zrzavost, což se mi dost líbí, ale mám takový dojem, že mi během mytí s ním více padají vlasy. A ten kondicionér byla už úplná hrůza. Když jsem viděla ten chuchvalec, okamžite jsem ho přestala používat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 11:09 pm    Předmět: Citovat

Přítelova mamka má Timotei s hennou, jednou jsem ho u nich zkusila. Všimla jsem si jen toho, že mi šly velice špatně rozčesat vlasy, což se mi i bez kondicionéru stává velice zřídka. Takže ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:10 pm    Předmět: shauma henna Citovat

skusal niekto sampon shaumu s hennou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

mam na mysli konkretne tento:http://datart.zlacnene.sk/detail/timotei-sampon-250ml-henna/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.