Henna Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27734e361da8623fd86b14f99edee06fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

musím poreferovat s logonou přírodně červený odstín - jsem nadšená tou barvou jako takovou, ale zdá se mi, že se rychle vymývá, tak asi zkusím i jinou značku, protože jinou zkušenost nemám, ale i tak mě to mrzí, po hennování je taková sytá a divoká a pak to světlá, až mám pocit, že je to i slunkem - a přitom toho teď je malinko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wanessska
0-7
0-7


Založen: 30.5.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

nevíte jestli se dá Logona koupit nekde normálně v obchode? uz me unavuje si vsechno objednávat pres net, díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

wanessska napsal:
nevíte jestli se dá Logona koupit nekde normálně v obchode? uz me unavuje si vsechno objednávat pres net, díky


no v olomouci to mají na uhelné v salonu Marta, ale nevím co všechno bys chtěla, logonu hennu tak mají, to vím jistě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoooj tak pouzivali ste niekto Hennu Logona?? Vsetci tu hovoria o Hennecolor ale ja neviem ci ju predavaju aj na Slovensku. Mad lebo na tej ich stranke je zoznam predajni v Prahe. No a Logonu mam uz kupenu takze ju idem vyskusat tak ci tak, len by ma zaujimalo ze ci ju mozem nechat teda celu noc na hlave,ked tam je napisane ze dve hodiny? Som mala Hennu len raz, tu z DM, no teda takmer vobec nechytila...a to som ju tam mala myslim 7 hodin. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Já hennu od Logony nechávám působit celý den . Ráno napatlám a večer sundávám . Barva je po ní nádherně sytá a dobře se vymývá. Ty dvě hodiny působení , co tam píšou jsou určeny převážně pro přírodní blondýnky , které chtějí barvu jemom oživit a kdyby ji nechaly na vlasech déle , chytla by jim do oranžovo - rudé. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Medúzko klidně nechej celou noc Smile A jaký máš odstín?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Tak super!! Very Happy Ja som sa len trochu obavala ze aby to nedopadlo tak, ze vecer si to napatlam,pojdem v klude spat a rano budem bez vlasov alebo tak nejak Laughing tak si to necham celu noc Smile tesim sa

ja mam vlasy povodne take stredne hnede,lenze som si ich farbila cokoladovou farbou,teda to bol sampon ale raz som si farbila aj normalnou farbou a predtym este cervenou.tak dva roky vkuse Embarassed Sad Confused takze teraz su take trojfarebne.lebo henna z dm mi chytila inak na farbene vlasy inak na nefarbene a este mi odvtedy aj vyrastli Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Teraz ma napadlo, ze si sa pytala asi na odtien henny a nie mojich vlasov Embarassed Embarassed Laughing no tak Hneda umbra Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

dostala sem omylem hennu od logony tu umbru hnědou a pak ještě červenou. tu červenou sem si zrovna teď napatlala na konečky(nechci bejt celá tmavo zrzavá), potom si plánuju tu červenou něčim tónovat víc do hněda. na ty konečky sem zalila menší půlku pytlíku, ale i tak toho byl hafec, takže budu zrzavá trochu víc. doufám že to bude dobře oxidovat. hnědou dám ale možná na celou hlavu. možná
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:28 am    Předmět: Citovat

Docela mě ta logona láká, poradíte mi,kde ji můžu na netu sehnat? Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.