Dr. Hauschka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44a77ac7e1fd0fe83671f4dedf5a1486Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A na mastící se vlasy mají šampon Citron - lichořeřišnice. Podle jiných diskusních fór je opravdu dobrý a stojí za tu cenu. Šampon reguluje produkci kožního mazu a prý skutečně upravuje maštění.
Taky by se mi hodil Very Happy
A ještě by se mi hodil nějaký milionář k tomu...... Laughing Laughing - kde má člověk na tu kosmetiku pořád brát Very Happy

...Moje řeč...tolik věcí co bych chtěla vyzkoušet a tak málo penízků... Confused Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:48 am    Předmět: Citovat

Podivejte se na www.drhauschka.cz, tam jsou i ceny. Koupit se da i v obchodech se zdravou vyzivou, ale mimoprazsti kvuli tomu budou muset asi vice behat. Pro prazske mam tip, v Kotve maji obcas slevy na jejich produkty, to ale tak jednou do roka, chce to vychytat. Ja pouzivam uz asi 10 let Ruzovy krem, nemuzu si ho vynachvalit. Od vsech pripravku se pouziva pouze mini mnozstvi - krem 30 ml mi vydrzi temer rok. Pokud s Hauschkou zacinate, musite se nejdrive naucit spravne davkovat, jinak budete nastvane, ze to nepusobi a ze jste vyhodily majlant Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Podivejte se na www.drhauschka.cz, tam jsou i ceny. Koupit se da i v obchodech se zdravou vyzivou, ale mimoprazsti kvuli tomu budou muset asi vice behat. Pro prazske mam tip, v Kotve maji obcas slevy na jejich produkty, to ale tak jednou do roka, chce to vychytat. Ja pouzivam uz asi 10 let Ruzovy krem, nemuzu si ho vynachvalit. Od vsech pripravku se pouziva pouze mini mnozstvi - krem 30 ml mi vydrzi temer rok. Pokud s Hauschkou zacinate, musite se nejdrive naucit spravne davkovat, jinak budete nastvane, ze to nepusobi a ze jste vyhodily majlant Very Happy



Mě to trvalo pěkně dlouho , než jsem se naučila "odměřit" tu správnou dávku. Embarassed A naštvaná jsem ze začátku byla dost. Laughing Laughing Laughing Ale teď už to je v pohodě. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

a je vazne znat to co se na danych pripravcich slibuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:01 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a je vazne znat to co se na danych pripravcich slibuje?



Já jsem s Hauschkou spokojená . Pleť mám pěknou a čistou . Všechny výrobky jsou takové příjemně lehce voňavé. Nejradši mám jejich pudr.
Před tím jsem používala růžový krém od Logony a v porovnání s Hauschkou je rozdíl nepatrný. Někomu však 100% přírodní krémy nedělají dobře, tak raději nejdřív vyzkoušej menší testovací balení. To aspoň tolik finančně nebolí. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

Vzdy zalezi na tom,co od kosmetiky ocekavas. Hauschka neslibuje zazraky, plet je po dlouhodobem pouzivani proste NORMALNI - to znamena: zadne masteni, olupovani, krem nevymenila, telova kosmetika je taky fajn. Jedine, co me nenadchlo je kondicioner. Nezpusobi zadnou paseku, je jemny, ale Alverde ma stejny ucinek a je podstatne levnejsi. Vzdy si ale porizujte nejdriv vzorecky, resp. mala baleni (pozor, plati se), vsechny pripravky jsou totiz 100% prirodni a nekdo muze mit na nejakou bylinku alergii (aniz by to predem vedel).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:40 pm    Předmět: Citovat

tak me zatim vzdy prirodni pripravky sedly a problemy s nimi nemam narozdil od chemickych,takze z neplechy bych az takovy strach nemela.a rozhodne po kremech a pod. necekam zadne zazraky,protoze mam jemnou sussi plet a rekla bych ze peknou,tak mi staci kdyz ji proste budu jen prirozene osetrovat aby byla porad pekna a neudelala se mi vyrazka(jako to byvalo po chemii)takze si myslim ze by mi mela tato kosmetika sednout,jen ty penizky mit,ale rozhodne mam zalusk na ruzovy krem.A make-up nepouzivam,jedine co tak jemne tvarenku,takze je to v pohode Very Happy spis me slo treba o to aby mi nevybledly pihy nebo tak(to bych nerada),ale to jsou jen me blaznive napady Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 8:00 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak me zatim vzdy prirodni pripravky sedly a problemy s nimi nemam narozdil od chemickych,takze z neplechy bych az takovy strach nemela.a rozhodne po kremech a pod. necekam zadne zazraky,protoze mam jemnou sussi plet a rekla bych ze peknou,tak mi staci kdyz ji proste budu jen prirozene osetrovat aby byla porad pekna a neudelala se mi vyrazka(jako to byvalo po chemii)takze si myslim ze by mi mela tato kosmetika sednout,jen ty penizky mit,ale rozhodne mam zalusk na ruzovy krem.A make-up nepouzivam,jedine co tak jemne tvarenku,takze je to v pohode Very Happy spis me slo treba o to aby mi nevybledly pihy nebo tak(to bych nerada),ale to jsou jen me blaznive napady Embarassed Laughing


Pokud budes premyslet o ruzovem kremu, doporucuji na zacatek jeho lehkou verzi, neni tak mastny a okamzite se vstreba. Ten vyzivnejsi je pak vyborny na zimu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Lenno dekuju za radu,ja bych si asi ani na ten vyzivnejsi netroufla,preci jenom mam citlivejsi a jemnou plet Embarassed Very Happy Vsak ja si to poradne vsechno proctu a az budou penizky tak budu zkouset Very Happy jen je skoda,ze sem ho nevidela v zadnem kamennem obchode,strasne nerada totiz nakupuju pres net Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:54 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Lenno dekuju za radu,ja bych si asi ani na ten vyzivnejsi netroufla,preci jenom mam citlivejsi a jemnou plet Embarassed Very Happy Vsak ja si to poradne vsechno proctu a az budou penizky tak budu zkouset Very Happy jen je skoda,ze sem ho nevidela v zadnem kamennem obchode,strasne nerada totiz nakupuju pres net Embarassed


Lucnivilko, maji je i v lekarnach! Koukni se do nejake vetsi a zkus je tam treba pozadat o objednani. Hauschku take casto maji v bio potravinach. Budu drzet palce, mne tenhle krem slouzi uz 10 let Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.