Dr. Hauschka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
helps
81-160
81-160


Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

hojte ...

tak sem taky zas po nějaký době propadla nákupní horečce a řekla si,že dopřeju něco vláskám... mám dr. hauschka šampon pro normální vlasy .... teď by mě zajímalo jaký zhruba množství na jedno umytí používáte?? používáte s tím nějaký kondicioner? Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Ten na normální je makadamia s pomerančem? Ten mi pěnil ze všech nejvíc, používala jsem normální množství, prostě aby se pěkně umyla pokožka hlavy.
A co se týče kondicionéru, tam samozřejmě záleží na tvých vlasech. Já vyloženě kondicionéry potřebuji, jinak bych vlasy nerozčesala a poletovaly by mi kolem hlavy, ale je tu spousta lidí, kteří kondicionér vůbec nepotřebují. Takže vyzkoušej, jak ti to sedne nejlépe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunkator
0-7
0-7


Založen: 17.3.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

poupátko napsal:
Nemáte prosím někdo zkušeností s tónovací emulzí? Mám smíšenou, spíš mastnější pleť, a nevím s čím ji smíchat Embarassed S pleťovým mlékem? Vyhovuje mi i tónovací krém ale někdy potřebuji trošku tmavší odstín tak uvažuji nad tou emulzí. Díky za rady Wink


Popatko: ta tonovaci emulze je opravdu uzasna, jestli pochybujes, zda koupit, tak nepochybuj! I kdyz pokud potrebujes malicko i kryci schopnost, je lepsi ten tonovaci krem. Ja jsem nejdrive vyzkousela vzorek toho tonovaciho kremu a byl uzasny, opravdu zadny make up ani jemny nikdy takhle neprilnul k barve pleti a neprizpusobil se ji, fakt magic!
A k te emulzi: ja ji pouzivam jen v lete, protoze si nechci vubec opalovat oblicej, davam si na nej tricitku faktor a pak nanesu tuhle emulzi. Jelikoz je to koncentrat, dam ho na prst trosicku (velikost jako hrasek na jednu tvar) a inhned rozetru po tvari, dobre rozetrit, ale neprehnat, protoze ten odstin ma pak tendenci ztracet na intenzite...to same pak na druhe tvari, cele a zbytek otru na bradu a nos..na leto je ta emulze uzasna, muzes mit krasne chraneny oblicej proti slunicku a presto mit tu nejprirozenejsi barvu jako od slunicka a intenzivni jak se ti zlibi, to ti zadnej samoopalovak neudela a hlavne ty jsou vetsinou hnusne oranzovy nebo zluty a smrdej bleh..Very Happy
Jo a vydrzi pomerne dlouho i pri kazdodennim pouzivani..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 12:11 pm    Předmět: Citovat

Zkusila jsem šampon na normální vlasy. A teda musím ho zařadit k dalším šamponům, co mi značně nesedí. Confused
Vůbec se jsem ho nemohla dostat na pokožku hlavy. Napěnila jsem si ho zvlášť v lahvičce a stejně to nepomohlo. Takže u hlavy neumyté. Délky vlasů celkem v pohodě. Jen konečky takové divné.
Teda za ty prachy jsem čekala víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Hm, já se musím přidat. Po několikátém použití žádný zázrak. Celkově mi přijdou ty vlasy takové divně hrubé, konečky jakoby vysušené... A pracuje se s ním celkem špatně. Zkusím ho ještě víc ředit, ale nevím, zda to výrazněji pomůže.
Rozhodně bych za tu cenu očekávala něco lepšího Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 1:38 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem náhodou narazila na nějakém foru (bohužel si už nemůžu vzpomenout které), že Hauschka ruší svoje šampony... A tak s hrůzou projedu drhauschka.cz s eshopem a ono nic, ani na ostatních eshopech a dokonce ani u nás v obchodě (prodavačky nic nevěděly) Exclamation Evil or Very Mad Nevíte o tom někdo něco víc? (já že mi doma za chvilku dojde a jiný už nechcu...) Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

no vzhledem k tomu že z toho jejich e-shopu šampony teda zmizely , tak to asi bude pravda. Tak jim zkus napsat maila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

Tak sem tam napsala a uvidí se... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ajinka
8-20
8-20


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

Holky, ja se taky koukala na sampony, a na yinyang.cz je porad maj..na hauschkackych strankach ani predtim ty sampony rozepsany nebyly..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

http://www.drhauschka.cz/pripravky-pece-o-vlasy-c-118_126.html Ale tuto stále sú.
Keby ich náhodou rušili, to aby som si išla nejaký kúpiť. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.