Dr. Hauschka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe2cdb823557c713af3e54b3d2aa1542Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Lenno dekuju za radu,ja bych si asi ani na ten vyzivnejsi netroufla,preci jenom mam citlivejsi a jemnou plet Embarassed Very Happy Vsak ja si to poradne vsechno proctu a az budou penizky tak budu zkouset Very Happy jen je skoda,ze sem ho nevidela v zadnem kamennem obchode,strasne nerada totiz nakupuju pres net Embarassed

Já jsem nějaké výrobky od Dr. Hauschka viděla v lékárné dole ve Vaňkovce, ale zaměřovala jsem se jen na šampony, ty tam byly, po jiných výrobcích jsem se nekoukala, tak nevím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

juuuuuu lenno a sim moc dekuju pujdu to omrknout.Tady v brne jsem je v zadnem bio obchode nevidela,ale do lekarny me nenapadlo juknout,dekuju moc.Uz aby byly penize protoze alespon na ten oblicej chci neco lepsiho Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

tak sem si nakonec misto vecere koupila vzorek ruzoveho kremu a jsem moc zvedava,nadherne voni Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Nemá někdo zkušenost s Dr.Hauschkou na mastnou a problematickou pleť? Velmi uvažuju že si pořídím vzorečky. A ještě k tomu správnému dávkování: jaká dávka vyvolá žádoucí účinky? Spíš menší nebo větší množství krému či oleje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 8:24 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Nemá někdo zkušenost s Dr.Hauschkou na mastnou a problematickou pleť? Velmi uvažuju že si pořídím vzorečky. A ještě k tomu správnému dávkování: jaká dávka vyvolá žádoucí účinky? Spíš menší nebo větší množství krému či oleje?


Davkovani musis odzkouset a dostat ten spravny grif. Vzdy zacinej s uplne zanedbatelnym mnozstvim, vsechny pripravky od teto znacky se skvele vstrebavaji, takze kdyz se lesknes nebo mas nastnejsi plet je jasne, ze jsi to prehnala (a to je na zacatku velmi caste). Ja mela pletove mleko, staci pumpickou pul davky - na oblicej i na cast krku. Ted u kremu nic nevymackavam, jen jakoby poklepavam na tubicku (tam, kde krem vyleza Very Happy ), co mi zbyde na prste staci na oblicej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 9:01 am    Předmět: Citovat

tak ruzovy krem je uzasne prijemny a hned po prvnim pouziti(vazne uplne pidi mnozstvi)citim prijemne zlepseni,zmirneni vyrazky u oci a plet uvolnenou hydratovanou ale rozhodne ne premastenou,je to uzasny,hlavne at to nezakriknu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

jee, právě jsem objevila toto samostatné Hauschkovo vlákno Smile tak jsem ráda, že ten jejich kondicioner lze srovnat s Alverdím...zítra už konečně zkusím ten vzorek šampónu na mastný vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Janie, pak dej vědět, jak seděl, ju? Já jsem s ním spokojená, na mou citlivou kůži mi vyhovuje. Jen je třeba, alespoň v mém případě, nanést kondicionér, protože opravdu ty vlasy "festovně umyje" a jsou pak trošku drsnější. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Jasně, určite pak poreferuji o zážitcích Smile kondicionéry musím tak i tak..protože mi pak lítají a elektrizují vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Claire
21-40
21-40


Založen: 18.1.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 7:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj,já mám Hauschkův šampon na mastné vlasy a zatím nic moc.Ach jo,kdy já konečně objevím něco,co mi sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.